Ponowna plaga dziwnych dzwięków w USA

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Bardzo ciekawa rejestracja dźwięków niewiadomego pochodzenia, została zgłoszona w miasteczku Lakewood, w amerykańskim stanie Kolorado. Odgłosy nieco różnią się od rejestrowanych zazwyczaj harmoniczych odgłosów i przypominają raczej przeciągłe gwizdy, które zdają się rozjuszać okoliczne psy.

 

Sytuacja w Lakewood jest o tyle ciekawa iż w ciągu ostatnich kilku miesięcy, dziwne dźwięki były słyszane kilka razy. Najwcześniejsze zgłoszenie pochodziło z 4 stycznia 2020 roku. Wówczas film ze zdarzenia pojawił się na kanale YT niejakiego Brooksa Garnera, który podzielił się swoim znaleziskiem w sieci. Nagranie zostało wykonane dzięki przyogrodowej kamerce wideo.

 

Z sekcji komentarzy pod tym filmem, dowiadujemy się jednak, że do podobnych incydentów dochodziło również w ciągu ostatnich kilku dni. Widać tam zgłoszenia od użytkowników candice salazar oraz B Pina. Jedynie ten drugi udostępnił nagranie ze swojej kamerki na serwisie Youtube, dzięki czemu możemy usłyszeć, że tajemniczy gwizd faktycznie powrócił do tego obszaru.

Kwestia tego czy jest to odgłos o takim samym pochodzeniu jak inne "dziwne dźwięki" jest oczywiście niejasna. Każdy powinien zapoznać się ze wspomnianymi filmami i wyrobić sobie opinię na ich temat, na własną rękę.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Skomentuj