Proroctwo Baby Wangi o rozpadzie Europy

Kategorie: 

Źródło: http://www.vesti.ru/doc.html?id=2770163

W wyniku skandalu wokół Brexitu brytyjscy dziennikarze przypomnieli przepowiednię legendarnej jasnowidzki Wangi, która przewidziała upadek Europy pod koniec 2016 roku. Uważa się, że proroctwa „bułgarskiego Nostradamusa” sprawdziły się już w 85 %.

 

 

Według wielu, Vanga zapowiedziała ataki terrorystyczne z 11 września i katastrofalne tsunami w Tajlandii. Mówiła też o upadku Europy w 2016 roku. Na razie mamy Brexit, ale w ślady Wielkiej Brytanii mogą pójść kolejne kraje UE.

 

Na Wyspach przypominają także, że Vanga przestrzegała także, że Europę podbiją ekstremiści islamscy i mają użyć broni chemicznej do osiągnięcia tego celu. UE ma stać się kartą przetargową pomiędzy siłami opozycyjnymi Stanów Zjednoczonych, a islamistami. 

 

Wanga zmarła w Sofii w 1996 roku w wieku 85 lat. Zjawisko bułgarskich proroctw było tak często krytykowane, jak i chwalone. Według niektórych doniesień, w rozpuszczania plotek i mitów na temat Wangi miało swój udział radzieckie KGB.

Ocena: 

4
Średnio: 3.8 (5 votes)Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Znowu ta spróchniała klempa..

Znowu ta spróchniała klempa...próbuje dyrygować spod dwumetrowej warstwy piachu...te "przepowiednie"wymyślała nie tylko na czyjeś potrzeby...ale też z tego że...pewnie nikt nigdy jej dobrze nie "zaorał"nie wlazła pod dobrego "kube"...prrrrrrrrrrrrr!

Portret użytkownika Homo sapiens

Ktoś celowo niszczy białą

Ktoś celowo niszczy białą rasę chrześcijan, ktoś kto nienawidzi chrześcijaństwa, ten ktoś wierzy a lucyfera, jest ich dużo, ale nie dadzą rady Jezusowi Chrystusowi i Maryi Dziewicy !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Eric

Wiesz....

Wiesz....

W 2015r.  w górach Arizony Watykan wybudował najnowocześniejszy radioteleskop.

A zgadnij jaką ma nazwę?   LUCYFER.

Więc nie pindol tu o miłości jakiejś czarnej, pogańsko-satanistycznej MAFII watykańskiej!

Portret użytkownika Jaroslaw

 

 

Homo sapiens naucza nas watykańskiej  szatańskiej nauki o cudownym medaliku aby zamiast wielbić Boga Stwórcę ludzie wielbili demona zwanego Królowa Niebios:

http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cudowny_Medalik

"Maryja rzekła do św. Katarzyny Laboure:Postaraj się o wybicie medalika według tego wzoru: wszyscy, którzy go będą nosili, dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli go będą nosili na szyi. Tych, którzy we mnie ufają, wieloma łaskami obdarzę."

Napis złotymi litawrami który rzekomo się "ukazał"  tego "objawienia" w 1830roku w Paryżu brzmiał "O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy".

W jednym zdaniu już mamy niebiblijną naukę że Maryja została niby poczeta bez grzechu, że ona może  się niby modlić za nami (wg Biblii zmarłe osoby nie mają możliwości modlić sie za nami)i  że mamy sie niby do niej uciekać zamiast do naszego Stwórcy Boga co jest złamaniem 1 przykazania dekalogu -"Nie będziesz miał innych Bogów obok mnie" dalej demon zwany królową niebios naucza "Postaraj się o wybicie medalika według tego wzoru: wszyscy, którzy go będą nosili, dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli go będą nosili na szyi. " bawłwochwalstwa czyli złamania kolejnego przykazania dekalogu. Także sami widzicie jaą naukę na forach rozpowszechniają na forach watykańscy agenci tacy jak homo sapiens cz inzynier czy poukrywani pod innymi nickami

Portret użytkownika tomasz26

Homo Sapiens dlaczego

Homo Sapiens dlaczego propagujesz rożne wizerunki bóstw ? skoro bóg na temat propagowani (oddawania czci) wszelkim wizerunkom wypowiedział się jednoznacznie! ......nie kłuci się to z twą wiarą?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Homo Sapiens... Tobie, jakby

Homo Sapiens... Tobie, jakby to powiedzieć adekwatnie do treści wzniosłych wezwań..., odpierdolił* potężnie...

 Bardzo cię proszę. Nie prowokuj mnie i nie tylko mnie, do odpowiedzi na agitację do wspólnoty szatanskiej twego szatańskiego boga.. Twoja wiara, jest twoją intymnością i nie drażnij swoim religijnym ekschibinicjonizmem, bo obrażasz naszą inteligencję i naszą wiedzę o Bogu, obrażając go swoimi słowami. Zamilcz więc w dalszym ciągu na temat twojej wiary! I to będzie sprawiedliwe i nie będzie budzić złych emocji, ktore kalają moją duszę- boski pierwiastek.Czy Twój otwarty umysłjest w stanie przyjąć to do wiadomości?

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Akira

Wszystko jest kwestią wiary.

Wszystko jest kwestią wiary. Powiem tylko, że te księgi można interpretować na bardzo wiele sposobów każdy może coś pod swoją teorię wybrać. Co do Starozytnych Kosmitów to oglądałem kilka sezonów i pomimo tego, że bardzo mnie zaciekawiło to muszę przyznać, że wiele faktów naciągają by im pasowało. Wierzę osobiście, że Jezus jest zbawicielem i dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, więc moim zdaniem nie, nie jest kosmitą. Sprawdź sobie wiele innych teorii czy poczytaj Apokalipsę i proroctwa Daniela, a wiele różnych interpretacji wskazuje na to część się sprawdziła i cała operacja "kosmici" może być także wielkim zwiedzeniem. W co wierzę, to wyjaśniłem, ale jestem otwarty na to, co może się wydarzyć i na to, co mogło wydarzyć się kiedyś, bo to, że Wierzę w Jezusa nie przekreśla od razu wielu innych kwestii.

Portret użytkownika And

Głupcze! Nie ufasz Bogu.

Głupcze! Nie ufasz Bogu. Wszystko idzie po myśli Boga wszechmogącego, który ma nad wszystkim panowanie i wiedzę!

Któż mógłby go przechytrzyć i zmienić jego plan stworzenia raju na Ziemi?

Ciesz się, że coś się dzieje i nie ma stagnacji na świecie.

Chrześcijanem może być każdy, nie tylko biały.

Nie myl chrześcijaństwa z koniem trojańskim jakim jest katolicyzm.

Portret użytkownika sekator

To nikt szczególnie

To nikt szczególnie tajemniczy!. Taki sam białas, jak my!. Tyle, że wystrojony w jarmułkę, żyd!. Jego guru, ciągnie za sznurki z USA!. Nazywa się dość szlachetnie, "baron" Rothschild!...

Portret użytkownika kulov

Homo, otrząśnij się z

Homo, otrząśnij się z rzymskiego kłamstwa o Maryi. Tylko Jezus jest drogą. Nie mamy innych pośredników i nie potrzebujemy wspomagaczy. Królowa niebios wielokrotnie w Starym testamencie doprowadziła ludy do kary Bożej.  Odkąd Polskę w xvii wieku oddano w jej opiekę spadły na nas same nieszczęścia. więcej pisma świętego czytaj. Pozdrawiam.

Portret użytkownika b@ron

tylko co ma upadek europy

tylko co ma upadek europy zapowiadany przez tę czarnowidzkę... do tego, że jest szansa na rozpad uni europejskiej? ... jak się unia rozleci, to bynajmniej europie to nie zaszkodzi...

ps. całe to wyjście z uni przez UK jest grubymi nićmi szyte, może się okazać, że to jedynie zagranie tamtejszych władz, mające na celu to, by unia zaczeła się bardziej liczyć z UK.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kimbur

Nie jestem jasnowidzem.

Nie jestem jasnowidzem. Czasem miewam sny prorocze, podobno jak każdy (nie każdy sny pamieta wystarczająco dobrze). Ale o rozłamie w Unii sam przepowiedziałem, nawet snami się nie kierując, Wangą nie będąc. Najazd islamistów też przepowiedzialem, nawet o tym pisałem tu czy na ZnZ. Takich przepowiadaczy jest wielu. Raz się sprawdzi, raz nie.

No to: oficjalnie przepowiadam, że dojdzie do olbrzymich powodzi, zwanych drugim potopem. Datę kiedyś się dopasuje.

Portret użytkownika baca

osobliwe, że mamy już rok

osobliwe, że mamy już rok 2016 a baba wanga nadal przepowiada i jeszcze się nie rozpadła...

nawet jak jest wyrzeźbiona z brązu przez KGB to i tak nie przebije mistrza świata - panajackowskiego, który na czerwiec przepowiadał ogólnoświatową katastrofę a skończyło się na tym że mu pierdykło serducho i poszedł do szpitala - teraz chyba dochodzi do siebie po kroplowkach domózgowych z glukozy Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Jackowski byłporządnym

Jackowski byłporządnym gościem, tylko jak zaczął twierdzić, że smoleńsk to był zamach, to wkrótce po wizycie facetów w czerni zmienił zdanie...  Każdy znany "wieszcz" zostaje mimowolnym współpracownikiem służb i wyjawia tylko te wizje, które im pasują...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Kimbur

Chyba nie wiesz, ale

Chyba nie wiesz, ale Jackowski przepowiadał sam sobie (publicznie jednak) poważne problemy zdrowotne, a nawet stosunkowo krótkie życie. 
Łatwo z kogoś kpić, prawda?

Skomentuj