Proroctwo Baby Wangi o rozpadzie Europy

Kategorie: 

Źródło: http://www.vesti.ru/doc.html?id=2770163

W wyniku skandalu wokół Brexitu brytyjscy dziennikarze przypomnieli przepowiednię legendarnej jasnowidzki Wangi, która przewidziała upadek Europy pod koniec 2016 roku. Uważa się, że proroctwa „bułgarskiego Nostradamusa” sprawdziły się już w 85 %.

 

 

Według wielu, Vanga zapowiedziała ataki terrorystyczne z 11 września i katastrofalne tsunami w Tajlandii. Mówiła też o upadku Europy w 2016 roku. Na razie mamy Brexit, ale w ślady Wielkiej Brytanii mogą pójść kolejne kraje UE.

 

Na Wyspach przypominają także, że Vanga przestrzegała także, że Europę podbiją ekstremiści islamscy i mają użyć broni chemicznej do osiągnięcia tego celu. UE ma stać się kartą przetargową pomiędzy siłami opozycyjnymi Stanów Zjednoczonych, a islamistami. 

 

Wanga zmarła w Sofii w 1996 roku w wieku 85 lat. Zjawisko bułgarskich proroctw było tak często krytykowane, jak i chwalone. Według niektórych doniesień, w rozpuszczania plotek i mitów na temat Wangi miało swój udział radzieckie KGB.

Ocena: 

4
Średnio: 3.8 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Znowu ta spróchniała klempa..

Znowu ta spróchniała klempa...próbuje dyrygować spod dwumetrowej warstwy piachu...te "przepowiednie"wymyślała nie tylko na czyjeś potrzeby...ale też z tego że...pewnie nikt nigdy jej dobrze nie "zaorał"nie wlazła pod dobrego "kube"...prrrrrrrrrrrrr!

Portret użytkownika Homo sapiens

Ktoś celowo niszczy białą

Ktoś celowo niszczy białą rasę chrześcijan, ktoś kto nienawidzi chrześcijaństwa, ten ktoś wierzy a lucyfera, jest ich dużo, ale nie dadzą rady Jezusowi Chrystusowi i Maryi Dziewicy !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Eric

Wiesz....

Wiesz....

W 2015r.  w górach Arizony Watykan wybudował najnowocześniejszy radioteleskop.

A zgadnij jaką ma nazwę?   LUCYFER.

Więc nie pindol tu o miłości jakiejś czarnej, pogańsko-satanistycznej MAFII watykańskiej!

Portret użytkownika Jaroslaw

 

 

Homo sapiens naucza nas watykańskiej  szatańskiej nauki o cudownym medaliku aby zamiast wielbić Boga Stwórcę ludzie wielbili demona zwanego Królowa Niebios:

http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cudowny_Medalik

"Maryja rzekła do św. Katarzyny Laboure:Postaraj się o wybicie medalika według tego wzoru: wszyscy, którzy go będą nosili, dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli go będą nosili na szyi. Tych, którzy we mnie ufają, wieloma łaskami obdarzę."

Napis złotymi litawrami który rzekomo się "ukazał"  tego "objawienia" w 1830roku w Paryżu brzmiał "O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy".

W jednym zdaniu już mamy niebiblijną naukę że Maryja została niby poczeta bez grzechu, że ona może  się niby modlić za nami (wg Biblii zmarłe osoby nie mają możliwości modlić sie za nami)i  że mamy sie niby do niej uciekać zamiast do naszego Stwórcy Boga co jest złamaniem 1 przykazania dekalogu -"Nie będziesz miał innych Bogów obok mnie" dalej demon zwany królową niebios naucza "Postaraj się o wybicie medalika według tego wzoru: wszyscy, którzy go będą nosili, dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli go będą nosili na szyi. " bawłwochwalstwa czyli złamania kolejnego przykazania dekalogu. Także sami widzicie jaą naukę na forach rozpowszechniają na forach watykańscy agenci tacy jak homo sapiens cz inzynier czy poukrywani pod innymi nickami

Strony

Skomentuj