Świadkowie twierdzą, że Chupacabra przyleciała do boliwijskiej wioski w UFO

Kategorie: 

Źródło: shutterstock

Mieszkańcy dzielnicy Monteagudo w Santa Cruz w Boliwii twierdzą, że odwiedziła ich istota z innego świata. Stworzenie było ślepe, miało niezwykle duże oczy i dłonie z trzema długimi palcami. Według mieszkańców tego miejsca, domniemany kosmita był podobny do legendarnej „Chupacabry”.

Domniemany obcy rzekomo wyszedł ze swojego pojazdu UFO i spacerował po ulicach Santa Cruz w Boliwii. W tym samym czasie, okoliczny mieszkańcy widzieli świetliste obiekty unoszące się na niebie. Kilka z nich udało się nawet sfotografować, jednakże jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia. Jedyny materialny dowód świadczący o całym zajściu to ślady kół na trawie.


Jedno ze zdjęć pojazdów UFO widzianych w tym regionie

Miejscowe władze nie śledztwa w sprawie tych doniesień. Dominująca wersja zdarzeń, zakłada że stanowią one rezultat zbiorowego stresu wywołanego pandemią koronawirusa.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Dowód osobisty

A ja mam wrażenie, że to

A ja mam wrażenie, że to nieudana albo udana moc eksperymentalna połączona z wilkiem i prawdopodobnie ze szczurem.
Tak jak kiedyś eksperymentowali z lwem i jakimś ptakiem oraz ze skorpionem Wink Co się nazywało Chimera.
Dają w takie miejsca gdzie niema się zbyt dobrych technologi jak nagrywanie np z domu przed złodziejami itp. obiekty

"Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli" (z domu niewoli, o której sami tak dbacie, by się nie nawrócić) Jezus Chrystus

Portret użytkownika Lommo

No właśnie skąd wiedzą że

No właśnie skąd wiedzą że było ślepe. Jeśli chodzi o tą rasę kosmitów czyli gości z trzema dużymi palcami i dużymi czerwonymi oczami, to tacy panowie ( i panie - bo jeden osobnik był w ciąży) mieli awarię pojazdu w 1996 w Varginha w Brazylii. Może sobie ta rasa upodobała do odwiedzin Amerykę Południową. Zresztą wtedy też w Zoo w Varginha 10 sztuk zwierzyny kipło niewiadomo dlaczego. Generalnie osoby które miały wtedy kontakt z tą rasą to nie odnieśli wrażenia agresywności tych osobników. No ale jeść trzeba i wygląda na to że rasa ta gustuje w krwi zwierzęcej. Na dobrą sprawę to takie zwierzęta mają i tak mniejsze męki niż przy przeróbce na papu przez człowieka , gdzie jeszcze mamy do czynienia z bezszczeszczeniem zwłok.

Skomentuj