Według kaznodzieji w 2019 r. może nastąpić ponowne przyjście Jezusa Chrystusa

Kategorie: 

Źródło: Internet

Zgodnie z oświadczeniem duchownego z Cincinnati w Ohio Ronalda Weinlanda w lecie 2019 roku Jezus Chrystus przyjdzie do ludzi. Stanie się to po rozpoczęciu trzeciej wojny światowej w lutym lub marcu. O wydarzeniu tym pisze Weinland w swojej książce pt. „Prophecy against Nations".

 

Nadejście zależeć będzie wyłącznie od krwawej bitwy, która ma być najbardziej zacięta. Wcześniej wierzono, że powrót Mesjasza nastąpi w Dniu Świętej Trójcy w 2012 lub 2013 roku. Następna data to 16 czerwca 2019 roku.

 

A jeśli wojna się nie rozpęta, Jezus i tak nadal będzie nawiedzał Ziemię, a może także rok później w Pięćdziesiątnicę. Chrystus powstrzyma straszne wydarzenia związane z użyciem broni jądrowej. W tej chwili świat stoi na krawędzi zwarcia i masowej wojny. Szczególnie napięcia odczuwalne są w Chinach, Indiach i Pakistanie. Potem prawie wszystkie kraje w tym samym czasie zostaną wciągnięte w wojnę.

Sam Ronald Weinland uprzednio przewidział apokalipsę. Wiele osób nie traktuje poważnie jego słów, ponieważ mężczyzna był wielokrotnie potępiony za nie płacenie podatków. W przeszłości Weinland oświadczał, że koniec świata nadejdzie 30 września 2008 r. Jego przepowiednie oparte są na opisach Krwawego Księżyca przedstawionych w świętej księdze Joela.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Bzdury jakieś-duby smalone w

Bzdury jakieś-duby smalone w kołacz splecione - jak gostek może przyjść drugi raz kiedy nie było go pierwszy raz? Czy pan pastor (dla zbyt młodych by rozpoznawać hochsztaplerów: to rodzaj pastucha...) mógłby podać gdzie inkryminowany Chrystus myśli się objawić i ew. zatrzymać na dłużej: czy pod bałwanem w Rijo (gdzie w najlepszym razie obiją mu ryjo) czy pod naszym świebodzińskim bałwanem których onże podobno nie cierpiał kiedy cierpiał? Ps. ile razy w życiu płacze "prawdziwa męczizna"? Pierwszy raz gdy nie może drugi raz, a drugi raz gdy nie może pierwszy raz...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Kmieciu

Mnogo kaznodziejów między +/-

Mnogo kaznodziejów między +/- II w. n.e. (początki tworzenia bajki o narodzonym z dziewicy zwabicielu Horu... ops, pardon, Jezusie) a (w zasadzie już prawie) 2019 r., rok w rok zapowiadało "powrót Pana Naszego" i zapowiadać będą, aż ludzkość dozna kolejnego resetu i po raz enty odgrzeje ten sam spleśniały sumeryjski kotlet religijny - Jezus pójdzie w odstawkę jako "fałszywy bałwan", "pogańskie bóstwo", itp. (jego wyznawcy będą "nawracani" prosto w zaświaty milionami z użyciem najpotworniejszych technik mordowania, jakie wymyśliła ludzkość), a po kościołach czcić się będzie kolejnego dziewiconarodzonego, co jest synem Boga, zbawiał z uczniamy będzie, zabili go i uciekł (z grobu), ale wróci, a wtedy on was już osądzi, grzeszniki, skur*esyny... (tak się doczekają jak wszyscy inni przedtem)! No i oczywiście co roku będą wróżyć, że "On nadejdzie, tym razem już na bank!"...
 

 

Portret użytkownika Alien9174

....

....
18) Nie zostawię was sierotami; Ja wrócę do was. (19) Już niedługo, a świat nie będzie Mnie oglądał, lecz wy będziecie Mnie widzieć, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie. Ew. św. Jana 14

Ktoś tu nie doczytał najwyraźniej i chce zarabiać na rzekomym powrocie Jezusa. Oj, nieładnie, nieładnie tak oszukiwać ludzi. ....................... ............... ................. ................ .................... ........ BUCZNAPOSKI. 

Skomentuj