Obserwacja UFO z Alaski zgłoszona po ponad 30 latach

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Sytuacje w których świadkowie niewyjaśnionych zdarzeń uzmysławiają sobie, że zdołali uwiecznić coś niezwykłego na zdjęciu zdarzają się dość często w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Rzadko kiedy zdarza się jednak, aby obserwacja tego typu została zgłoszona po 35 latach. Coś takiego miało miejsce całkiem niedawno w Stanachh Zjednoczonych.

Zdjęcie, zostało wykonane przez mężczyznę, który w listopadzie 1983 roku, miał przebywać w mieście Anchorage w amerykańskim stanie Alaska. Fotografia, miała zostać wykonana na tle lodowca widocznego z miejskiego portu.

Co ciekawe, samo zdjęcie zdaje się przedstawiać dwa obiekty przelatujące w górnej części kadru. Biorąc pod uwagę, że miało ono zostać wykonane pod koniec 1983 roku, jego jakość wydaje się być całkiem dobra, choć należy wspomnieć, że zgłoszenie zawiera w sobie tylko jedną zmodyfikowaną graficznie wersję tej fotogafii. Nie świadczy to szczególnie dobrze o wiarygodności tego zjawiska, ale jeśli jesteście ciekawi tą obserwacją, to znajdziecie ją w archiwum organizacji MUFON pod numerem 97092.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj