Nowe kręgi w zbożu pojawiły się we Francji i w Szwajcarii

Kategorie: 

Krąg w zbożu z okolicy

W okolicach francuskiego miasteczka Sarrebourg oraz w pobliżu miejscowości Rheinau blisko Zurichu w Szwajcarii doszło do znalezienia nowych piktogramów odciśniętych na polach. 

 

Kręgi we Francji znaleziono 4 lipca 2013 roku a w Szwajcarii 3 lipca tego roku. W porównaniu do kręgu z Włoch, jaki mogliśmy niedawno obserwować, piktogramy nie były tak finezyjne i bardziej prawdopodobne wydaje się utworzenie go sztucznie.

[ibimage==18240==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Trochę inaczej pod tym względem wygląda sytuacja z kręgiem ze Szwajcarii. Zdecydowanie jest on dużo bardziej skomplikowany, co sugeruje, że bardzo trudno byłoby uzyskać podobny efekt za pomocą sznurka i deski.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika meteora

ten we Francji wam tez

ten we Francji wam tez przypomina układ słoneczny ?  np.  bardzo łatwo mozna tu rozpoznać Saturna, a ta linia moze wskazywać skąd przylecieli wykonawcy piktogramu .... 
hm...

Portret użytkownika ArDoR

Raczej nie wskazuje skąd

Raczej nie wskazuje skąd przylecieli ale dokąd wielu wyleci z tej planety.  Wink
Wiele planet, w tym i Ziemia, przechodzi takie cykle wznoszące. Za każdym raziem kiedy taki cykl następuje, istoty zamieszkujące daną planetę są weryfikowane. Jeśli czyjeś wibracje pasują do danej planety (czytaj wzniósł się w rozwoju duchowo-energetycznym) może na niej pozostać i nadal się rozwijać.
Jeśli jest upartym osłem i jeszcze mu nie zbrzydło bycie nim, będzie eksmitowany na inna planetę (niekoniecznie układu słonecznego)
To nie jest tak ze taki eksodus będzie następował w formie jakiejś eksterminacji, przylotu gwiezdnej floty i masowego pakowania ludzi do pojazdów i wywożenia ich gdzieś na saturna Wink
Sprawa odbywa się naturalnie, po śmierci ciała fizycznego ta osoba już tu nie powróci... m. innymi symbolem tego jest ten okrąg wokół planety. który symbolizuje barierę.
Od jakiegoś czasu ta bariera staję się coraz silniejsza i już nie do przebycia dla tych niskowibracyjnych osób, które chcą tu pobroić. Najzwyczajniej w świecie nie dadzą rady się tu zbliżyć a co dopiero wcielić.
Od dawna obserwuję kręgi w zborzu i czytam z nich komunikaty i jednoznacznie są to dla mnie informacje o tym że cała nasza planeta przechodzi taką właśnie transformacje.
Wielu z nas to tacy wyrzutkowie z innych planet, które przeszły takie przemiany ale my nie daliśmy rady tam pozostać. Mamy kolejną szansę, nie zmarnujmy jej.
 

Skomentuj