Przegląd kręgów w zbożu w Anglii, które powstały w ciągu ostatnich dni

Kategorie: 

Najnowszy krąg w zbożu z Wiltshire

W ciągu ostatnich kilku dni doszło do ujawnienia kilku piktogramów, które pojawiły się w Anglii. Finezyjne i starannie wykonane wzory pojawiły się między innymi w hrabstwach Essex, Gloucestershire i Wiltshire.

 

Idąc chronologicznie niedawno piktogram pojawił się między innymi na polu w hrabstwie Essex, w Anglii. Został odkryty w dniu 24 lipca.

[ibimage==22296==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22297==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Poza tym dość typowy krąg zlokalizowano w hrabstwie Gloucestershire. W tym przypadku krąg odnaleziono 26 lipca 2014

[ibimage==22298==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22299==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście nie zawodzi też światowa mekka kręgów w zbożu, czyli hrabstwo Wiltshire. Oto krąg, który zlokalizowano po raz pierwszy 27 lipca 2014 roku.

[ibimage==22300==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22301==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ale to nie wszystko, oczywiście na polu w Wiltshire odkryto dzisiaj, czyli 29 lipca 2014 roku, jeszcze bardziej intrygujący piktogram. Oto jego wizerunek przed żniwami.

[ibimage==22304==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22303==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ufo Istoty zdaje się stosują

Ufo Istoty zdaje się stosują podejście siłowe do Ziemian, ich zamiary są podejrzane ! Oto cytat z sesji hipnotycznej:
[...]Ich plan przewiduje ograniczony kontakt i dopiero po dwudziestu latach dalszych badań i rozważań być może nastąpi bliższy kontakt. Oni również obawiają się o swoje życie i będą chronić je za wszelką cenę. Ich zamiary są pokojowe i jeśli przywódcy naszego świata zastosują się do ich ostrzeżeń, będzie się nam powodziło znacznie lepiej niż dotąd. Rzecz w tym, że to nie my mamy ich zaakceptować, lecz oni nas![...]
To mi przypomina jakiś totalitaryzm, ktoś nam nakazuje co mamy robić i traktuje nas jak zabawki jakieś ! Kto ich tu zapraszał że mamy ich akceptować ?! Gdzie oficjalne lądowanie i przywitanie byśmy mogli ich akceptować ?! Akceptacja w skrytym działaniu mającym za cel jakieś manipulacje genetyczne i psychiczne ?!
{....]Zostałem wprowadzony do pewnego pomieszczenia, gdzie dowódca dotykał moich pleców i nóg urządzeniem w kształcie pręta. Kiedy zapytałem go, co robi, odpowiedział, że w trakcie pierwszej próby nawiązania ze mną kontaktu miała miejsce szamotanina i chce usunąć ewentualne rany, które mogły wówczas powstać. Nie przypominam sobie żadnej szamotaniny, lecz wiem na pewno, że nazajutrz bolały mnie plecy. Również knykcie palców prawej ręki.[...]
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Albo została ta szamotanina wymazana z pamięci albo kłamali, w obu przypadkach to jest działanie psychomanipulacji, którą stosują obecnie humanoidy z telewizji sterowane przez UFO (lub demony).
[...]Kolejne sesje hipnotyczne doprowadziły do ujawnienia wielu szczegółów z ich pobytu na pokładzie statku. Okazało się również, że bliźniacy byli często odwiedzani w nocy przez te istoty, jak również poddawani wzięciom od najmłodszych lat. Wszystkie te przeżycia zostały przez nich szczegółowo opisane.
W czasie badania doszło do osobliwego zdarzenia – Jack i jego żona, Mary, zostali wzięci z ich położonego w oddali od ludzkich osiedli domku w górach w Townshend w stanie Vermont.
W nocy 20 maja 1988 roku Jack został obudzony przez psa, który drapał drzwi chcąc wyjść za potrzebą. Kiedy wstał, aby go wypuścić, ujrzał wpadające przez kuchenne okno błękitne światło. Wyszedł na zewnątrz i zobaczył świecący nim obiekt, który unosił się nad przylegającym do ich domu polem. Widząc go zabrał psa z powrotem do domu. Rano miał uczucie, że wszystko to mu się tylko śniło, jednak w czasie hipnozy… na światło dzienne wypłynęły szczegóły wzięcia, którego doznał razem z żoną. Mary pamiętała jedynie podchodzącego do ich łóżka jelenia o wielkich oczach.[...]
Obecnie Polacy jak i inne narody są w stanie psycho snu manipulacyjnego, a wszelkie próby zdiagnozowania tej sytuacji mogą być grozne dla tych badających ten stan rzeczy, a o którym powinnem napisać coś więcej bo to ciekawy temat. Moje badania wpływu technik manipulacji i sterowania jednostkami są niezwykle ciekawe. Wydaje się, iż stosowane są techniki paranormalne by przejmować nasze zachowania i wywierać wpływ na nas.
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
Powinienem napisać państwu jak przeprowadzić doświadczenia by wykryć działanie sił wpływu medialnego, na przykład jednym z nich jest włączanie lub wyłączanie odbiornika TV w odpowiednim czasie gdy np: odczuwamy przyjemność z oglądania-łączenia się z osobami-redaktorami, ludzie stosujący tą metodę doświadczają ciekawych zjawisk i opisują czasami je jako uwolnienie od czegoś, od wpływu, często pojawia się więcej energii witalnych i psychicznych, oczywiście trzeba być zdecydowanym na prowadzenie działań mających wykrycie nacisków telewizyjnych manipulantów... Oczywiście najlepiej wogóle nie włączać tv albo go schować do szafy. jest wiele technik obrony przed psychomanipulacją oraz przed wpływem demonów. Doświadczenia pokazują że obrazy święte mogą bronić przed telewizyjnym wysysem energii czy przed porwaniem do UFO, zwłaszcza Matka Boska lub Chrystus, sami ufolodzy o tym piszą w raportach !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kontrapunkt

Homo sapiens – zauważ też, że

Homo sapiens – zauważ też, że w starożytności podobny totalitaryzm siał bóg JAHWE poprzez nakazy, zakazy i ultimatum. Ale jak  się tym rozkazom człowiek nie podporządkował, to zawistny, zazdrosny i mściwy bożek sprowadzał śmierć poprzez masakry na ludność cywilną oraz ich króli  - takie same miał zasady jak Ci obcy – jakbyśmy byli jego zabawkami.

Portret użytkownika Prawda

Cała prawda do ściągnięcia

Cała prawda do ściągnięcia TUTUJ:
" Z uwagi na możliwość infekcji wirusowej plik nie może być udostępniany do ściągania z nieznanego źródła. Proszę znaleźć  inny sposób udostępniania"
/Mod/
 
Ludzie będą negować i minusować żeby ukryć prawdę. Nie dajcie się oszukiwać !!!!!!

Portret użytkownika barra barra

  to już mój drugi występ

[ibimage==22322==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 
to już mój drugi występ OBNAŻAJĄCY "OBCYCH" pikto/deskogramy. Nie będę się rozpisywać, bo nie ma po co. Ludzie myślący i widzący wiedzą o co chodzi a ten pikto/desko to kolejny dowód, że ze Świętą Geometrią nie ma nic wspólnego. (para) normalnie słabo.
Ludzie obudźcie się, bo "detal" stanowi o prawdzie a nie "ogół".

Strony

Skomentuj