Raelianie chcą zbudować na Ziemi ambasadę obcych cywilizacji

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Członkowie sekty, nazywający się Raelianami oświadczyli, że w zeszłym roku negocjowali z pierwszym krajem, który rozważa zorganizowanie ambasady cywilizacji pozaziemskiej na swoim terytorium. Teraz wyznawcy raelizmu chcą zwrócić się z prośbą do ONZ o wsparcie tej inicjatywy.

Raelianie uważają, że życie na Ziemi zostało stworzone przez obcych, zwanych jako Elohim, którzy przez inne religie niesłusznie są utożsamiani z bogami. Celem ruchu raeliańskiego jest zbudowanie ambasady, w której nasi stwórcy mogliby przebywać bez zagrożenia ze strony prymitywnych Ziemian. Założyciel i duchowy przywódca ruchu, a więc Claude Vorilhon (pseudonim Rael), oficjalnie ogłosił pierwszą sobotę kwietnia Dniem Ambasady Obcych Cywilizacji w celu podniesienia świadomości społecznej na temat ważnego projektu.

Raelianie sądzą, że powstanie specjalnej ambasady mogłoby skłonić obcą cywilizacje do przybycia na naszą planetę i spotkania się z nami. Ambasada ma więc stanowić przykład naszych pokojowych intencji względem przybyszy z kosmosu. Inicjatywę szeroko opisał Daniel Turcotte z ruchu raeliańskiego:

Zamierzamy zwrócić się do Organizacji Narodów Zjednoczonych o zorganizowanie pierwszej międzynarodowej konferencji, poświęconej omówieniu nowego protokołu dotyczącego ambasad dla istot pozaziemskich, który byłby cennym dodatkiem do Konwencji Wiedeńskiej o stosunkach dyplomatycznych.

Turcotte dodał, że wiele krajów odpowiedziało na ich prośbę zorganizowania takiej ambasady, a kilka z nich wykazało rzeczywiste zainteresowanie projektem:

Coraz więcej krajów okazuje zainteresowanie, ponieważ staje się oczywiste, że cywilizacja pozaziemska przygotowuje się do nawiązania z nami oficjalnego kontaktu. Jest to widoczne poprzez coraz większą liczbę obserwacji UFO i bardzo skomplikowanych kręgów zbożowych w różnych miejscach świata.

Raelianie przygotowują również specjalną kampanię w mediach społecznościowych. Jej głównym elementem jest strona internetowa, na której obywatele z całego świata mogą podpisywać się pod wnioskiem do Organizacji Narodów Zjednoczonych. Turcotte zwrócił ponadto uwagę, że niektóre mocarstwa błędnie antycypują zbrojną inwazję obcej cywilizacji, przygotowując się do wojny.

 

Raelianie sądzą, że obcy są znacznie bardziej spokojną i zaawansowaną cywilizacją od nas, zarówno pod względem naukowym, jak i filozoficznym. Wyznawcy tej religii mają nadzieję, że pokojowe stosunki ze stwórcami wprowadzą ludzkość w nową, spokojniejszą i szczęśliwszą erę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Taka, że jak komuś somsiod

Taka, że jak komuś somsiod bez ściane wlata, to wróży rychłe wakacje w Tworkach, a jak ktoś spotyka (baczność!) gen. Hermaszewskiego (spocznij!) na odczycie w Częstochowie, a potem bierze od niego autograf, tak jak 3/4 obecnych na odczycie (kolejka była jak za mięsem za komuny!) to znaczy, że to jest prawda Blum 3 . Jakichś jeszcze urojeń nie umiesz odróżnić od opisu rzeczywistych zdarzeń, czy to tylko tak tutaj? Aha, ta kserówka z autografem do dziś u mnie na ścianie w ramkach wisi, zamiast jezuska albo fotki jakiegoś pierd*lniętego "ufologa", czy innego szajbusa od jakiejś innej pseudonauki, np. czupakabrologii czy zbawienionomii Blum 3

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Lommo

Jakiś prezes NASA chlapnął

Jakiś prezes NASA chlapnął kiedyś że w kosmosie jest 30.000 cywilizacji i wiele potwornych rzeczy. Więc trudno zakładać że są same wysokorozwinęte przyjazne cywilizacje. Jakieś bandytyzmy zawsze się trafią. Weżmy taki przykład z Ziemii z lat 40 -tych kiedy najbardziej technicznie rozwinięte wtedy  państwo na Ziemi czyli III Rzesza potrafiła tolerować  bandytyzm SS, ba same rozkazy na szczeblu państwowym ten bandytyzm wyhodowały. Co do tego czy w kosmosie nie ma samych przyjaznie nastawionych cywilizacji to jako bliski Ziemi przykład słuzy Mars który wg ekspertyz naukowca z NASA Brandenurga , została zniszczony kilkoma potężnymi wybuchami jądrowymi. Co do przesłanek zniszczenia cywilizacji na Marsie przez Obcych też nie ma jednej opcji, albo mogła byc na Marsie pacyfistyczna cywilizacja która właśnie przez swój pacyfizm poległa, a równie dobrze można rozpatrywać koncepcję Lecha Wałęsy ( i nie piszę tego żartobliwie bo wypowiedz LW o kosmitach to jedna z niewielu sensownych rzeczy które ten Noblista wypowiedział) czyli bandycka skrajnie militarystyczna cywilizacja na Marsie może jeszcze z jakimś bandyckim ustrojem gospodarczym typu liberalizm , została po prostu wykasowana przez wyżej intelektualnie stojącą cywilizację. Ot taki banalny odstrzał sanitarny zdegenerowanej populacji. Że taka opcja kasowania jest mozliwa to świadczą nawet przykłady z Ziemi , wezmy taki przykład że najpierw ludzie sprowadzili na jakieś tam wyspy wielorybnicze w pobliżu Antarktydy renifery , a po kilkudziecięciu latach kiedy doszli do wniosku że z tego zaszczepienia gatunku nie wyszło nic dobrego to dokładnie co do jednej sztuki wystrzelano. Jak najbardziej jest taki scenariusz możliwy z perspektywy kosmicznej, można zaszczpiś gatunek a potem go wyciąć jak zaszczepienie się zdaniem pomysłodawców nie udało. Zdaje się że coś takiego było już w histori Ziemi - chodzi o Potop. Tu zresztą Lech Wałęsa tez słusznie zauważył że takie zaszczepianie i kasowanie życia na Ziemi mogło już się trafić kilka razy.

Portret użytkownika zibi1973

Mam ciekawą wiadomość policja

Mam ciekawą wiadomość policja czepia się już klocków hamulcowych i opon o ścieralność a z wrota piekieł(wulkan) wywala popiołu w miliardach ton,takie bzdury mówią o smogu w tv to totalna parodia na tej płaszczyźnie zamkniętej,nie dadzą barankom żyć większość nonstop choruje tylko słychać rak i rak i tak w kółko,muszą unicestwiać bo dusze są potrzebne demonom to cała prawda,i właśnie na takiej ziemi żyjecie i dlatego jesteśmy stworzeni taki inkubator 

Portret użytkownika Estia

Ambasada obcych hehehe, oni

Ambasada obcych hehehe, oni juz dawno maja bezpieczne miejsce , nie bez powodu wylatuja z oceanow. Tych co zyja wewnatrz ziemi raczej nie chcielibyscie zobaczyc...nie tylko ich wyglad jest malo przyjemny raczej chodzi o ich stosunek do nas ziemian..Postrzegaja nas tak jak my postrzegamy kury..czy nasze lisy trzymane na futra. Takiej pogardy jeszcze nie doswiadczyliscie , no moze niemcy w czasie wojny podobnie traktowali polakow,zydow i romow. Rozwinieci technicznie owszem sa, ale co do ich mentalnosci odbieram ich raczej jako upadle demony i degeneratow niz rozwinietych kosmitow Wink Sa zdemoralizowana ,upadla rasa ze swoja pasozytnicza cywilizacja. Jesli ludzkosc dalej bedzie szla ta droga ktora idzie to tez czeka nas taki los jak ich...jesli oczywiscie kiedykolwiek wypuszcza nas ze swoich lap...Przywodca tej sekty za duzo naczytal sie new age, rzeczywistosc nie ma nic wspolnego z jego mrzonkami o dobrych kosmitach. Ci co mieszkaja gleboko pod ziemia sa z 4 gestosci, widzialam tam wiele ludzkich dusz ,odcielesnionych ktore sa tam wiezione bez konca...ale najgorsze jest to ze nie ma w tych duszach nadziei ze kiedykolwiek z sie uwolnia. Co jakis czas pojedyncze dusze sie zialam wylapywane i zabierane. Nie wiem gdzie i po co ale juz te dusze nie wracaja. To te wasze kosmici...widzialam tez tkz. szarych w tkz. 3 gestosci czyli fizycznych cialach. Komu toto sluzy nie wiem, ale do istot posiadajacych jakiekolwiek uczucia wyzsza raczej nie naleza ani to co robia z ludzmi. Wiec powodzenia z tymi kosmitami...

Portret użytkownika zibi1973

Jak szukać obcej cywilizacji

Jak szukać obcej cywilizacji mieszkając w wewnątrz ziemi?a tych co często widzimy na niebie to nie obcy a raczej ktoś co mieszkał kiedyś przed nami,może demony? jest dużo ras wymienianych,a inwazje jak zrobią to wyłącznie po dusze które należą do nich,człowiek to tylko inkubator,do przetrzymywania duszy

Portret użytkownika 28/10

Witaj Zibi.

Witaj Zibi.

Zgadzam się z twoimi wnioskami. Jeśli masz ochotę na podjęcie dialogu to mam pytanie do twojego komentarza. .."człowiek to tylko inkubator, do przetrzymywania duszy." Jeżeli człowiek jest inkubatorem do przetrzymywania duszy, gdzie się z tobą zgadzam, to czym jest dusza? Zastanawiałeś sę nad tym? Ale w logiczny sposób bez powielania religijnych dogmatów o duszy, co jest programem i bez poetycko -filozoficznych wierzeń.

Portret użytkownika zibi1973

To dobre pytanie ,na tą

To dobre pytanie ,na tą odpowiedz dużo czasu poświęciłem,czytając komentarze na wp,onet,o2,innemedium ciekawych ludzi i nie wiem czy takich zwykłych szarych,oni mieli ciekawy bagaż wiedzy oczywiście wprost nie powiedzieli czym jest dusza,złożyłem układankę i moja odp (dusza to stężone powietrze) które jest w naszym ciele,przy śmierci co pierwsze daje sygnał to szyszynka,cały rejestrator  który nagrywa wszystko co się w naszym życiu działo,później odbierający najprawdopodobniej demony,pobierają energie i całą wiedzę i można powiedzieć że twoja świadomość jest już ich,myślę nad tym jak zahamować tą procedurę,doszedłem do tego że musiałbym zginąć za życia,a co najciekawsze co przyszło mi do głowy to ciekły azot,zamrażając się za życia azot wyładuje energie i dostępu do duszy nie będzie i manipulacji,ale jeszcze przemyślałem że ten co stworzył duszę ustawił pułapkę i możliwe że nadal możesz mieć świadomość,chwalą sobie że dusza jest nieśmiertelna,nawet dzisiaj miałem sen że doszło do tego wszystkiego i żyłem nadal w świadomości i ciemności, to wszystko trzeba by było przemyśleć 

Strony

Skomentuj