Planuje się zakamuflowanie Ziemi w celu ukrycia jej przed wrogimi obcymi

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Dwoje naukowców zaproponowało rozpromienioną, kontrolowaną emisję laserową, w celu stworzenia "peleryny niewidki" wokół Ziemi. Chcą w ten sposób ukryć słabe przyciemnianie światła wytwarzane przez naszą planetę za każdym razem, gdy przechodzi ona przed Słońcem, ukrywając nas przed niebezpiecznymi obcymi.

 

Zdaniem ekspertów, nowy system może pomóc chronić naszą planetę przed wrogą inwazją. Zdaniem astronomów, obce cywilizacje mogą szukać nas tak samo, jak my szukamy ich – na podstawie światła. Nowy system może skutecznie ukrywać naszą planetę przed pozaziemskimi teleskopami.

Metoda stosowana w celu poszukiwania obcych planet opiera się na bazie znajdowania lekkich anomalii świetlnych stworzonych przez planety, które przechodzą przed ich gwiazdy macierzyste. Stosując tę technikę, teleskop NASA odkrył ponad tysiąc nowych planet, uważa się, że wśród nich znajduje się kilka bardzo podobnych do Ziemi.

Jest prawdopodobne, że zaawansowane cywilizacje obce mogły przyjąć podobne techniki w celu poszukiwań, ale również w celu ukrycia się przed ewentualnymi zagrożeniami. Prof. David Kipping i jego student Alex Teachey z Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku, wierzą, że obcy mogą nie być tak życzliwi, jak chcielibyśmy żeby byli. Badacze chcą ukrywać naszą planetę emitując promień laserowy przez 10 godzin w roku.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika HeBo

Co za pier$^enie.. i co ta

Co za pier$^enie.. i co ta technologia ma dać? skoro nas nie widac to nas słychać! Wszelkie sygnały radiowe leca tak daleko w kosmos z enie ma siły aby nie zostały przez kogos odebrane. Nalezy sie zastanowic co ten artykuł chce nam powiedzieć? Ktos szykuje sie do stworzenia jakiegos rezerwatu? a może żebyśmy my czegos nie zobaczyli??

Portret użytkownika Niestrojąca ciemna struna świata

Powiem tak, jeśli mogliby tu

Powiem tak, jeśli mogliby tu dolecieć i nas wymordować to logicznym jest, że przy takiej technologii umożliwiającej tak dalekie podróże, nie dałoby się przed nimi ukryć. Jeśli są gdzieś daleko, to nie patrzą na gwiazde czy im się zaciemnia bo to arcy MURZYŃSKI SPOSÓB... Ehhh 

Portret użytkownika !!!!

Planuje się zakamuflowanie

Planuje się zakamuflowanie Ziemi w celu ukrycia jej przed wrogimi obcymi

Dwoje naukowców zaproponowało rozpromienioną, kontrolowaną emisję laserową, w celu stworzenia „peleryny niewidki” wokół Ziemi. Chcą w ten sposób ukryć słabe przyciemnianie światła wytwarzane przez naszą planetę za każdym razem, gdy przechodzi ona przed Słońcem, ukrywając nas przed niebezpiecznymi obcymi.

 

Zdaniem ekspertów, nowy system może pomóc chronić naszą planetę przed wrogą inwazją. Zdaniem astronomów, obce cywilizacje mogą szukać nas tak samo, jak my szukamy ich – na podstawie światła. Nowy system może skutecznie ukrywać naszą planetę przed pozaziemskimi teleskopami.

Prof. David Kipping i jego student Alex Teachey z Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku, wierzą, że obcy mogą nie być tak życzliwi, jak chcielibyśmy żeby byli. Badacze chcą ukrywać naszą planetę emitując promień laserowy przez 10 godzin w roku.

Co Wy na to?Robi się naprawdę ciekawie,zwłaszcza w kontekście tych informacji

Najzabawniejsze ze wszystkich było to, co nazwał obcymi, istotami pozaziemskimi. Będzie to finałowy czynnik strachu. I ponownie, i ponownie, i ponownie przez cztery lata przez które znałam go i dawałam dla niego przemowy, przypominał tę ostatnią kartę. ‚Pamiętaj Carol, ostatnia karta to karta obcych’. Zamierzamy zbudować broń w kosmosie przeciwko obcym, a wszystko będzie kłamstwem.

(…)

Ostatnia karta to karta wroga pozaziemskiego. Przez intensywność z jaką to mówił, zdałam sobie sprawę, że bał się. Za bardzo się bał, by o tym mówić. Nie powiedział mi zbyt wielu szczegółów.

(…)

Wernher Von Braun nigdy nie mówił mi o szczegółach które wiedział w związku z istotami pozaziemskimi poza tym, że pewnego dnia istoty pozaziemskie zostaną ogłoszone jako wróg, przeciwko któremu musimy zbudować ogromny system broni kosmicznej. Wernher Von Braun powiedział mi, że będzie to kłamstwo – że przesłanka dla broni kosmicznej, powody które nam się poda, wrogowie – wszystko to bazuje na kłamstwie.
https://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/falszywa-inwazja-ufo/

„Myślenie to wysiłek, wiara to komfort” – Ludwig Marcuse

Portret użytkownika Won

Ho ho ho poczekajcie tylko aż

Ho ho ho poczekajcie tylko aż Ziemia wyjdzie z czasoprzestrzennej dziury do 5 gęstości wtedy nagle zobaczycie ile wokół kosmitów i to jakich... Smile

To będzie to tzw przyjście Chrystusa. Ludzkość, czyli ten właśnie biblijny antychryst przestanie istnieć. Wraz ze wszelkim wsparciem, które go tworzyło i "serwisowało" syfem.

Portret użytkownika Zialek

Qrwa tosz jakaś masakra jest

Qrwa tosz jakaś masakra jest nie dośc że nie poznaliśmy nikogo z obcych to już chcą ich napier....ć.

Co za poje.....i ludzie zamiast żyć w zgodzie to tylko wojna i wojna.

Mam nadzieje że to wszystko skończy się dość szybko i kometa pier.....e w tą ziemię i zmiecie wszystko co tutaj na niej jest.

Portret użytkownika Won

Haha coś sie tak sfrustrował,

Haha coś sie tak sfrustrował, wojny to naturalny element życia, zawsze były i będą i prowadzą je nawet ogranizmy takie jak bakterie, wirusy, grzyby tudzież owady i inne zwierzęta Smile Słabi padają, średni jakoś tam sie utrzymują, a silni królują i wygrywają czego efektem jest rozwój i satysfakcja... Smile Żeby był wieczny pokój to tak jak mówisz, trzeba by komety co wyczyści całe życie na Ziemi, wtedy piach i kamienie nie będą ze sobą walczyć aczkolwiek czasami też jakieś tornada czy pioruny nimi potrząsną... Smile

Strony

Skomentuj