Astronauta Buzz Aldrin twierdzi, że widział UFO w drodze na Księżyc

Kategorie: 

Buzz Aldrin - Źródło: YouTube

Buzz Aldrin, to oficjalnie drugi człowiek w historii ludzkości, który dokładnie 45 lat temu chodził po Księżycu. Twierdzi on też, że podczas lotu misji Apollo 11 wszyscy widzieli coś co wyglądało jak inne statki kosmiczne.

 

Wokół lądowania na Księżycu jakiego mieli dokonać Amerykanie w lipcu 1969 roku, narosło wiele teorii spiskowych, w tym i takie, wedle których nigdy nie doszło tam do lądowania, ale niewielu chyba neguje, że USA była w stanie dokonywać lotów wokół orbity Księżyca i to właśnie w trakcie takiego lotu Aldrin wdział dziwne obiekty.

 

Jak sam mówi po latach widział jakieś światła z okien lądownika. Wydawało mu się, że były to jakieś inne statki kosmiczne. Twierdzi, że ich lot był śledzony. W pewnym momencie towarzyszyły im dwa obiekty, które zdaniem astronauty można nazywać niezidentyfikowanymi.

[ibimage==22201==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Zaraz jednak Aldrin dodał, że jego zdaniem nie byli to obcy, tylko mogły to być obiekty ziemskie, na przykład fragmenty rakiety, Saturn, która ich tam wyniosła. Sądzono też, za prawdopodobne, że towarzyszyły im radzieckie orbitery księżycowe, bo przecież trwał wtedy w najlepsze wyścig kosmiczny na Księżyc.

"Zdawaliśmy sobie sprawę, że to tam było. Po powrocie opisaliśmy dokładnie, co widzieliśmy. Czułem, że to było konieczne, aby powiedzieć o tym światu, wszystkim ludziom, ale to się nigdy nie wydarzyło. Wiele lat później miałem okazję porozmawiać o swoich uwagach w wywiadzie telewizyjnym w innym kraju. Ufolodzy w USA są na mnie bardzo źli za to, że to nie im dostarczyłem te informacje." - powiedział Buzz Aldrin w wywiadzie dla witryny Reddit.com

Niektórzy twierdzą, że NASA nie powróciła na Księżyc, ponieważ zostali ostrzeżeni przez obcych, którzy rzekomo mają tam swoje bazy, ale Buzz Aldrin tego nie potwierdza, lub, co równie prawdopodobne, nie wolno mu powiedzieć prawdy na ten temat.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika vin

Etam pewnie klepie biede i za

Etam pewnie klepie biede i za każdy wywiad zbiera kase,
Wie o tym im bardzie niesamowite rzeczy będzie opowidał tym wiecej reporterów będzie uderzało do niego z grubą kasą.
Po za tym gdyby to była prawda musiał by podpisać klauzure poufności zakłądająć ze rząd usa chiałby to ukrywać.
 
Dlaczego miał by sarpać swoją opinie, zobaczie co Lato zrobił ze swoim wizerunkiem za kase.
Niestety ale ludzie za kase zrobią wszytko.
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Buzz Aldrin wie więcej niż

Buzz Aldrin wie więcej niż opowiada ! Zapewne wie, że te istoty porywają ludzi i robią na nich eksperymenty "medyczne"
[...]Przeżycia te pozostawiły trwałe ślady fizyczne w postaci oparzeń na stopach Jacka. Z kolei po innym wzięciu na jego kostce pojawiło się wklęśnięcie, znamię podobne do tego, jakie pozostaje po biopsji.
Znamię to ukazało się tuż nad blizną, która pozostała po operacji nieregularnego guza, który pojawił się na jego nodze wiele lat wcześniej. Jego domowy lekarz sądził, że to cysta, ale kiedy nie udało mu się jej zlikwidować, skierował go do chirurga, który ją usunął. Jemu samemu oświadczono, że miejscowi patolodzy nie wiedzą, co to jest, i że wysłano to do zbadania do Centrum Badania Chorób Zakaźnych w Atlancie w stanie Georgia. Kiedy jednak sprawdziliśmy jego kartę medyczną, okazało się, że wysłano to do patologów wojskowych w Waszyngtonie, gdzie zostało zbadane przez pułkownika sił powietrznych. Próby uzyskania dalszych informacji na temat tego nienormalnego guza spełzły na niczym, jako że chirurg ten odmówił współpracy z nami.[...]
Lekarze musieli być w szoku po sprawdzeniu tej tkanki ! To nie mogło pasować do homo sapiens więc wysłano to wojsku !
Te istoty nie tylko strzelają ofiarom w klatki piersiowe z ich broni obezwładniającej ale i robią podejrzane eksperymenty genetyczne !
DEMONIC ALIEN AGENDA
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
Na dole kadr z filmu

W innych pracach zwracałem uwagę na to, że zjawiska powietrzne podobne do dzisiejszych obiektów UFO pojawiały się w doniesieniach z XIX w., gdzie przybierały formę podniebnych łodzi, statków powietrznych a także widmowych rakiet, jak te z 1946 roku. We współczesnych czasach przybrały one formę statków kosmicznych, zatem wydaje się, jakby zawsze zjawisko to dopasowywało się do ludzkich oczekiwań.[jest to niezwykle ważna informacja-spostrzeżenie ! może ono odkrywać prawdziwą naturę zjawiska lub naturę istot ukrywających się za formą humanoidalną wszczepianą ofiarom porwań, indukowaną do ich pamięci !] Zawsze jednak wygląda na to, że zjawisko to jest krok naprzód przed ziemską technologią

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Q...

Nie przypuszczam by aż tak

Nie przypuszczam by aż tak potrafili zainscenizować swoje oszustwa (wiele wychodzi jak wyburzenia WTC 1,2,7 ale już np. hoax'y z zamachem w Bostonie czy Madrycie i Londynie gdzie zawsze w tle miały miejsce tzw. ćwiczenia antyterrorystyczne, tak łatwo się nie przebijają na światło dzienne do mediów głównego ścieku) ale ISS lata po orbicie więc opowiadanie że to oszustwo ociera się o paranoiczne zaprzeczanie rzeczywistości. Natomiast faktem jest że kłamstwo jest narzędziem uprawiania ich polityki (tak jak przecież i w innych państwach. To nie wymysł naszych  czasów).   Kłamią w żywe oczy dla celów propagandowych i wszystkich innych.  Prędzej czy później te kłamstwa wychodzą na jaw. Oto przykład oficjalnie uznany przez media: "Szeregowiec Jessica Lynch, czyli jak działa wojenna propaganda"  http://gameplay.pl/news.asp?ID=86519

Strony

Skomentuj