Baba Wanga przewidziała koniec świata! Kiedy dokładnie nastąpi?

Kategorie: 

Źródło: Wkimedia commons GFDL/CC BY-SA 3.0, pixabay.com

Bułgarska niewidoma jasnowidzka, znana jako Baba Wanga, jest znana na całym świecie ze względu na swoją moc przepowiadania przyszłości. Nie miała ona racji w 100% przypadków, jednakże wiele z jej  przepowiedni okazywało się być trafne w zatrważającym stopniu. Przed jej śmiercią w 1996 roku, kobieta zapowiedziała wiele niezwykłych wydarzeń które dopiero mają się spełnić, w tym między innymi długo oczekiwany koniec świata!

Baba Wanga urodziła się jako zwyczajna dziewczynka, a swój dar przepowiadania przyszłości miała otrzymać po tym, jak pewnego dnia tornado uniosło ją w powietrze i wyrzuciło na pobliskie pole. Ten incydent sprawił, że dziewczynka oślepła, ale otrzymała moc widzenia przyszłości. W swoim życiu Wanga przepowiedziała wiele sytuacji, a wiele z jej przepowiedni sprawdziło się. Był to m. in. rozpad Związku Radzieckiego, ataki z 11 września, Tsunami z 2004 roku oraz objęcie urzędu prezydenta przez Baracka Obamę.

Były to przepowiednie, które okazały się trafne, jednak to nie koniec. Baba Vanga przepowiedziała wiele innych sytuacji, dotyczących przyszłości ziemi, rasy ludzkiej, przyszłej nauki, a nawet końca świata. Oto one:

2016 – Muzułmanie przeprowadzą najazd na Europę i spowodują ogromną destrukcję.

2018 – Chiny zostaną światową potęgą.

2028 – Ludzie polecą na Wenus i odkryją nowe źródło energii. Zniknie głód na ziemi.

2033 – Lodowce zaczną topnieć w szybkim tempie, a poziom wód na świecie znacznie się podniesie.

2033–2046 – Nastąpi rozwój ekonomiczny na świecie. Muzułmanie będą rządzić Europą do 2043 roku. Przed 2046 rokiem, klonowanie stanie się bardzo popularne i możliwe będzie wytworzenie jakiejkolwiek części ciała w warunkach laboratoryjnych.

2066 – Stany Zjednoczone zaatakują Muzułmański Rzym i użyją przy tym specjalnej broni, która powoduje natychmiastowe zamrażanie.

2076 – Znikną podziały klasowe, komunizm dobiegnie końca.

2084 – Natura odrodzi się na nowo i wszystko zostanie zresetowane.

2088–2097 – Nowa choroba powodująca szybkie starzenie się, zaatakuje w 2088 roku, lecz zostanie pokonana do roku 2097.

2100 – Wykonane przez człowieka sztuczne słońce rozświetli ciemną stronę Ziemi. Co ciekawe, badania nad budową takiego „słońca” przy pomocy energii atomowej rozpoczęły się już w 2008 roku.

2100–2130 – Przed 2111 ludzie staną się robotami, a w 2125 Węgry otrzymają sygnał z kosmosu. Przed 2130 rokiem obcy odwiedzą Ziemię i pomogą stworzyć warunki do życia pod wodą.

 2164–2200 – Naukowcy będą w stanie zmieniać zwierzęta w ludzkie hybrydy. Pomiędzy 2164 a 2170 rokiem nastąpi poważna susza. W 2183 roku kolonia na Marsie stanie się elektrownią nuklearną i zażąda niepodległości od Ziemi. W 2187 uda się powstrzymać wybuch dwóch potężnych wulkanów. Podwodne życie stanie się całkowicie niezależne od życia na lądzie w 2195 roku.

2200–2300 – Planety zmienią swoje orbity. Zmienią się prawa fizyki. Wyewoluuje nowa rasa ludzi, która będzie połączeniem wszystkich dotychczasowych ras. Ludzie będą potrafili czerpać energię z czarnych dziur. Ludzkość nawiąże kolejne kontakty z obcymi oraz posiądzie umiejętność podróżowania w czasie. Słońce się ochłodzi.

Po roku 2300 – Nowe prawa i sekrety wszechświata staną się znane. Wypadek ze sztucznym słońcem spowoduje poważną suszę. Szybko rosnąca populacja nowej rasy ewoluuje przed 2400 rokiem.

2480 – Dwa sztuczne słońca zderzą się ze sobą, pozostawiając Ziemię w kompletnych ciemnościach.

3000–3010 – Na Marsie wybuchnie wielka wojna. Kometa uderzy w Księżyc, pozostawiając pas kamieni i odłamków wokół Ziemi.

3797 – Ziemia zostanie całkowicie zniszczona, jednak ludzie będą w stanie żyć na innych planetach w galaktyce.

3800 – Nowa planeta zostanie skolonizowana, jednak klimat nie będzie zbyt przyjazny dla organizmu. Wybuchnie wojna o zasoby, w której zginie ponad połowa ludzkości. W 3815 roku wojna się skończy. W 3854 nastąpi zahamowanie rozwoju cywilizacji.

3871 – Nowy prorok pojawi się na Ziemi i będzie nauczał o religii i moralności. W 3878 roku, prorok będzie przekazywał zapomnianą wiedzę.

4000–4304 – Na początku tego wieku zaczną powstawać nowe miasta. Nauka się rozwinie. Do 4304 ludzie odnajdą sposób na wyleczenie każdej choroby.

4308 – Ludzie zaczną używać 34% swojego mózgu. Zło na świecie przestanie istnieć.

4599 – Ludzie osiągną nieśmiertelność.

4674 – Rozwój osiągnie swój szczyt, na różnych planetach łącznie będzie żyło 340 bilionów ludzi.

Po roku 5000 – Decyzja, aby opuścić granice wszechświata zostanie podjęta, jednak 40% populacji będzie przeciwko.

5079 – Nastąpi koniec świata.

Proroczka, nie wdawała się w szczegóły co do nadchodzącej katastrofy, niemniej jednak możemy chyba domniemywać iż w końcu świata dopatrywała się ona końca rasy ludzkiej bądź końca naszej planety, np. w wyniku upadku meteorytu. Mowa tu jednak o czasach tak odległych, że jej zapowiedź brzmi bardziej jak ślepy strzał niż rzeczywisty opis przyszłych zdarzeń. Niezależnie od tego jaka jest prawda, wiele wskazuje na to, że nię będzie nam dane się o tym przekonać.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Koniec

Haha ,,Nikt nie zna dnia ani

Haha ,,Nikt nie zna dnia ani godziny'' czyli koniec świata nastąpi niespodziewanie xD A wy gadacie o jakiś datach końcach świata w Biblii a tak w ogole// wiele koncow swiata przezylismy to i ten przezyjemy Biggrin

Portret użytkownika ororo

coś kiepsko z logiką u autora

coś kiepsko z logiką u autora tego artykułu:

najpierw

4674 – Rozwój osiągnie swój szczyt, na różnych planetach łącznie będzie żyło 340 bilionów ludzi.

a potem

niemniej jednak możemy chyba domniemywać iż w końcu świata dopatrywała się ona końca rasy ludzkiej bądź końca naszej planety, np. w wyniku upadku meteorytu

Portret użytkownika zibi1973

A gdzie jest moja

A gdzie jest moja jasnowidząca Baba Wanga,przewidziała że będę miał polowanie i tak się stało,dwa miesiące temu miałbym,a raczej powinienem mieć wypadek,pierw zajechało mi to ciemne auto z lewej strony z dużą prędkością, nie ustąpił i dostałbym w drzwi a za kilometr na krzyżówce to srebrne auto co widać na foto zajechało mi ponownie ,skończyło się na niecałym metrze zatrzymaniu,Sandrax to prawdziwa Baba Wanga,nie wie może ktoś gdzie się podziewa? https://www.fotosik.pl/zdjecie/596d2f42ac15dfb4

Portret użytkownika zibi1973

Sandrax to ty,a już myślałem

Sandrax to ty,a już myślałem że gdzieś poleciałaś jak ultra,on chyba zabłądził gdzieś na morzu,zapomniał kompasu,szkoda to był swój chłop,chciał ustawki ze mną robić,ponosiło go trochę,teraz to może na K2 jest gdzieś z Rosyjską flagą spaceruje i takim sposobem zagrają na nosie Polakom,taka rola była jego a co do tej przepowiedni to było blisko.abs grzechotał,akcja jak szybkich i wściekłych,matiz by nie wyrobił,fajnie cię słyszeć,myślę że jeszcze trochę czasu zostało do przepowiedni,wojenka coraz bliżej,dusze potrzebne w niebie,dwa pogrzeby miałem ostatnio z najbliższej rodziny,trochę znajomych odeszło,wiesz co ostatnio usłyszałem na pogrzebie,że nie żyje dla siebie a dla pana,tak dotarło do mnie że jestem barankiem inkubatorem duszy,a jak u ciebie z duszą też w niewoli?

Portret użytkownika zibi1973

No nie wiem za dużo ludzie o

No nie wiem za dużo ludzie o tym mówią,a ja zrobiłem taką układankę i jej się trzymam,dusza to skupisko stężonego powietrza,nie miesza się z naszym,jest umieszczona w głowie,napewno słyszałaś o szyszynce,posiada energie,po śmierci mózgu to ciśnienie z człowieka ulatnia się i idzie w górę,a tam zostaje przechwycone i dalej ktoś żyje z niej,ponoć wiecznie jak mówią wszystkie religie,a w kim będzie człowiek żył,może w dżin,asur,archon?.Niebieskooki anioł oceni gdzie dusza pójdzie

Strony

Skomentuj