Przepowiednie Edgara Cayce'a o UFO i roku 2014

Kategorie: 

Mój własny

Słynny śpiący prorok z USA. Edgar Cayce zapadał w specjalne transe,  w czasie których miewał wizje dotyczące przyszłości świata.To on mówił o zbliżającej się na świecie katastrofie, która ma przypominać biblijny potop. Mówił, że "wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia, zginą miliony" .

 

Jedną ze słynniejszych przepowiedni Cayce’go była wizja wielkiego krachu na giełdzie Wall Street. Przewidział on „czarny piątek”, 29 października 1929 roku. W tym dniu nastąpiło załamanie na giełdziek, wybuchła ogromna panika. Efektem było długoterminowe załamanie finansowe.Edgar Cayce przepowiedział także śmierć prezydenta Roosvelta oraz zamach na J.F Kennedy’ego, a także to, że po śmierci tego prezydenta Ameryka uwikła się w wojnę w Wietnamie. 

 

Przepowiedział także, że pojawi się ponownie Atlantyda, która teraz spoczywa pod oceanem. Cayce mówił o piramidzie Cheopsa i komnacie wiedzy, która jest ukryta w Gizie. Jego zdaniem ludziom uda sie dotrzeć do tej komnaty i uzyskać dostęp do nieograniczonej ilości wiedzy o ludzkości. Śpiący Prorok wspominał, że jest to starożytna wiedza Atlantów, która na początku nowego wieku ujrzy światło dzienne.

 

Otwarcie Wielkiej Piramidy będzie największym wydarzeniem, które czeka ludzkość, będzie przełomem w dziejach. Podobnie jak wielu innych wizjonerów wspominał, że ta wiedza pozwoli na stworzenie maszyn latających, które wypełnią ziemskie niebo. Ostrzegał, że Ziemię w związku ze zbliżającą się katastrofą czekają trzy dni ciemności. Nie widział ratunku przed katastrofą. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie. Po otwarciu Wielkiej Piramidy Caysey przewidywał nastanie złotego okresu w dziejach ludzkości. Nie podał, kiedy to się stanie.

 

Warto przypomnieć, że Edgar Cayce przepowiedział, że w 2014 roku ludzkość pozna się bliżej z UFO! Podobno przybysze z kosmosu będą chętni by podzielić się swoimi osiągnięciami technologicznymi z mieszkańcami Ziemi. Mało tego! Cayce zapowiedział, że w 2014 roku ludzkości uda się... podróżować w czasie! Słynny śpiący prorok przepowiedział także datę swojej własnej śmierci – zmarł w swoim domu w Virginia Beach 3 stycznia 1945 roku.

 

 

Wielki wizioner czy zwykły mitoman?

Napiszcie,co wy o tym sądzicie!

Ocena: 

Średnio: 3 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika wojtek

Witam, kontakty z istotami

Witam, kontakty z istotami innymi niż ludzie cały czas są proporcjonalne do świadomości ludzi i poszczególnych osób. Odnośnie komnaty wiedzy Atlantów wg. ksiąg Masońskich wiadomo, że znajduje się pod Sfinksem . Jest tam kompleks pomieszczeń czemu jedni tam chodzą a drudzy nie za drobną opłatą nie wiem, może też w końcu nie oto chodzi ale sam widziałem i czytałem jest to komnata wiedzy, jest też wykonany rysunek (przekrój) tych pomieszczeć . Zresztą jesli dobrze pamiętam sprzed wielu lat kiedy czytałem Cayce'a wejście jest do tej komnaty od strony łap Sfinksa i tam też jest. pozdrawiam 

Portret użytkownika Mariusz13

Ja mysle ze UFo pojawi sie

Ja mysle ze UFo pojawi sie razem z samolotem ktory zaginał w dziwnych okolicznosciach.Ogaldał ktos serial 4400? Zagineli ludzie pozniej wrocili. Tu moze byc identycznie.
 
1. Dzieki temu wydarzeniowi dowiemy sie o tym ze podroze w czasie sa latwiejsze niz o tym myslelismy. Samolot powroci. (akurat pasuje do wydarzen jakie sie działy an radarach).Samolot przeleciał w 6 godzin bardzo mały odcinek kilka kilometrow co nie jest realne przy tym czasie . Satelity Amerykanskie-tak podawały. 
2.Lecieli z nimi 12 pracownikow firmy opracowującej pojazdy elektryczne i super technologie. Ciekawe co przewozili byc moze zrobili urzadzenie ktore zabrali ze soba.? i nie mieli pojecia ze moze ich to przenies. 
 
3. Oni wroca ale nie sami czego jestem pewny. Mam wielka nadzieje ze rzad tego nie utajni. 
Pasują te wydarzenie z tym samolotem i tym jasnowidzem. I ten Chaos informacyjny cos mi sie wydaje ze oni nie maja pojecia co mogło sie stac dosłownie wiedza 0000000000000. Ale wiedza jedno nie mogl zniknać z radarow bo sie tego zagluszyc NIE DA! 
Takie moje zdanie Blum 3 

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Portret użytkownika ŚwiatłoWid

 A moim skromnym zdaniem

 A moim skromnym zdaniem zjawisko jasnowidzow to jedna z maszyn manipulacyjnych Nadzorcow Ludzkiego Bydla. Takie ich, mniej istotne zabawki manipulacyjne, ktore ulatwiaja wykonywanie Planu. Jak narazie Ludzkie Bydlo jest tak zmanipulowane, ze samo z ochota depopuluje sie, takze Nadrzorcy spokojnie moga dolewac jedynie troszeczke oliwy od czasu do czasu, zeby plomien samozniszczenia nie przygasl... Szanuj bydlo i trzode chlewna! Pozdrawiam.

Portret użytkownika Flak

Bydło tu, bydło tam... i

Bydło tu, bydło tam... i siedzi taki wieprz spasiony przed komputerem, w zapierdzianych kalesonach drapiąc się po grubym dupsku i wygłasza swoje wielce oświecone opinie, jak to na całej ziemi żyje tylko zmanipulowane przez poukrywane pod każdym kamieniem krasnoludki bydło, do którego rzecz jasna autor posta nie należy, gdzież by tam. Nie wiem, czy śwmiać się, czy płakać. Jakieś sugestie?

Portret użytkownika dąb

no jakby były podróże w

no jakby były podróże w czasie to wszyscy zbrodniarze i złodzieje trzęśliby portkami . Dlatego nawet jakby była taka możliwość to technologia byłaby zniszczona i zakazana bo gdzie jest najwięcej zbrodniarzy i złodziei ? - w polityce!

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Niestety tak jest prawda. Owe

Niestety tak jest prawda. Owe słynne trzęsienia ziemi, potop i wyłonienie się Atlatydy miało nastapić dawno temu, jeśli dobrze pamiętam w latach 80 i 90-tych. Facet może i był dobry ale w tych terapiach transowych - podobnie jak nasz Jackowski przy poszukiwaniu ciał. Jeśli chodzi o przepowiadanie przyszłości to w obu przypadkach mizeria, mizeria i mizeria...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Lucifer

Według Edgara Cayce'go Wielką

Według Edgara Cayce'go Wielką Piramidę budowano przez 100 lat w czasie 10490-10390 p.n.e. Według odczytów tego proroka znaczenie pustego sarkofagu w tej budowli jest takie że nie będzie już więcej śmierci. Wejście do ukrytej komnaty wiedzy o której wspominał ten prorok ma się znajdować pod lewą łapą sfinksa. Jak ciekawostkę można podać fakt że Zahi Hawass sekretarz generalny Najwyższej Rady Starożytności który trzymał rękę nad egipskimi piramidami został umieszczony na tym stanowisku przez Stowarzyszenie Badań i Oświecenia założone prze Edgara Cayce'go. Ta organizacja istnieje do dzisiaj i jest nadal bardzo aktywna. Po dwudziestu latach ratowania zdrowia ludzi, niekiedy nawet ich życia, czy też zaskakiwania lekarzy nieprawdopodobnymi diagnozami, które w końcu okazywały się zbawienne, nastąpił kolejny przełom w życiu tego fenomenalnego mistyka. Stało się to ciepłego, letniego popołudnia 10 sierpnia 1923 r., kiedy po obudzeniu jak zwykłe z transu przeżył w hotelu w Dayton w Ohio największy szok w swoim życiu (trzeba tu wspomnieć, że Cayce był głęboko religijnym protestantem, codziennie czytał kilka rozdziałów Biblii), tymczasem w czasie tego transu powiedział, że reinkarnacja nie jest mitem, lecz logicznym, niezaprzeczalnym faktem. Wstrząs, jaki z tego powodu przeżył, był tak ogromny, że był gotowy przerwać na zawsze dalsze przeprowadzanie seansów. Na szczęście, za namową Lamersa, który był astrologiem i do inkarnacji miał zgoła odmienny stosunek, Cayce zgodził się przeprowadzić jeszcze jeden seans po to tylko, by się zapytać, dlaczego w takim razie nie ma mowy o reinkarnacji w Biblii? Ku swemu zaskoczeniu i obecnych na seansie Cayce wymienił cały szereg wersetów w Biblii, które mówią wprost lub pośrednio o reinkarnacji człowieka.

Portret użytkownika karwo

Wszystkie te założenia

Wszystkie te założenia zgadzają się z tym co ja czytałem z zupełnie innych źródeł. Z wyliczeń skomplikowania budowy piramidy w Gizie, 100 lat to i tak krótki czas aby ją stworzyć, ale już znacznie bardziej realny. Piramidy najprawdopodobniej były budowane za czasów kiedy wokół nich była dżungla, czyli znacznie dawniej niż my to dziś datujemy, plus układ piramid wskazuje również na układ planet z przed około 10 000 lat, to tylko dwie poszlaki wskazujące na tą datę a jest ich więcej. Oraz kwestia wejścia do komnaty wiedzy - czytałem skrypt z regresji reinkarnacyjnej gdzie osoba opowiadała o wejściu do komnaty wiedzy dokładnie na stopie sfinksa. No i już nie wspomnę o tym iż rzekomo ufo ma naprawdę znacznie intensywniej objawiać się na naszej ziemi w tym roku. Wcale nie narzekałbym, szczególnie że wszystkie źródła do których ja mam zaufanie mówią jedno - kontakt akurat z tym ufo będzie bardzo dobroczynny w skutkach dla naszej cywilizacji. Oby.

Portret użytkownika Alphard z Hydry

Tu ode mnie taka anliza

Tu ode mnie taka anliza geometryczna gizy. Amatorska, ale wychodzą z niej ciekawe zależności, min. ze złotą proporcją. Czerwone kreski oznaczają miejsca podziału odcinka na dwie złote części.

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika MONSTER

Czytałem dawno temu dużo o

Czytałem dawno temu dużo o nim jak jeszcze mnie interesowały takie bajki. Powiem wam jedno- OSZUST I KARIEROWICZ. Opierając się na przepowieściach innych osób każdy z nas może zostac takim wizjonerem. Oni mówią ludziom to co ludzie chcą usłyszeć i to w tak pokrętny sposób ze takowe wizje mozna podciągnąć pod wszystko.

Portret użytkownika Nemesis

Zgadzam sie w

Zgadzam sie w 100%.Interesowalem sie troche nim jak calym New Age.Teraz kiedy przychodzi czas na weryfikacje doslownie nic sie nie sprawdza i to nie tylko o pana Edgara C. chodzi ale o wszystkich tzw falszywych prorokow z Baba Wanga  i m.in pania Lycyna Lobos i jej kumplem Enki  na czele :).Teraz w dobie internetu i totalnej globalizacji kazdy ma mozliwosc weryfikacji tych pseudo wizji.Kiedys to wszystko bylo przekazywane z czlowieka na czlowieka ,tak rodza sie plotki i wszystkie te historie o wizjonerach.Ktos na tym zarabia i jest mu na reke.Na Nostradamusie caly czas robi sie kase,filmy ,ksiazki itd.Co sie sprawdzilo?kompletnie nic .mozna miec wglad w przeszlosc tak jak to robia jasnowidze jak pan Jackowski, ale przyszlosc jest nieprzewidywalna nawet dla Stworcy ,ktory dal niby czlowiekowi wolna wole.

Portret użytkownika Damian

Przyszłośc można zmienić, ale

Przyszłośc można zmienić, ale to zależy tylko od człowieka.Bo przecież człowiek dostał wolną wolę i rozum od  Boga.Więc i przepowiednia która powstaje i też się zmienia i nie musi się wydarzyć albo, tylko cząstka może się sprawdzić.A co do pani Lucyny Łobos i Enki, to trzeba uważnie przeczytać sesje od początku do konca.Jeśli chodzi o mnie to przeczytałem i regularnie czytam do konca i wszystko się sprawdza tylko, że czasem to jest rozciągnięte w czasie, ale się sprawdza.Więc Nemesis lepiej przeczytaj do konca i uważnie, to co mówi Enki przekazując przez panią Lucyne Łobos niż oceniać, że jest oszustką.Znam dużo osób które, wytykały tą panią od oszustów a tak naprawdę nie czytali wogóle jej przekazów jak by wiedzieli z góry że jest oszustką a i tak nic nie wiedzieli o niej .Lepiej jest ocenić i osądzić niż samemu sprawdzić.
Pozdrawiam

Portret użytkownika Nemesis

To w takim razie jako dobry

To w takim razie jako dobry adwokat pani Lucyny i pana Enki przedstaw konkretne dowody.Chce tylko konkretow  w punktach po kolei.Uwierz mi ,ze czytalem dokladnie te cale wypociny niejakiego Enki lub po prostu fantazje pani Lucyny.Nie sprawdzilo sie kompletnie nic ,wszystko co chwile z roznych powodow odwlekaja w czasie,zwykle sekciarstwo zerujace na naiwnosci ludzi  .Wiec skoro ty uwazasz ,ze wszystko sie sprawdzilo prosze o dowody ,przynajmniej trzy konkrety ,no jestem bardzo ciekawy.

Portret użytkownika jar

Jestem w trakcie lektury

Jestem w trakcie lektury sesji. Z pewnoscia Enki przekazuje prawdziwe receptury na różne schorzenia. Mowi tez o genezie Ziemi, co zdaje się być prawda. Nasi naukowcy w tym wzgledzie nie moga popisac sie wiedza. Jezyk przekazow jest prymitywny i czesto wrecz niestrawny. Polecam księgę Urantii. Tam jest to ładniej opisane. Kwestia channellingu. O Akaszy mowi filozofia wschodu. Czerpanie ze zrodła wiedzy. Poprostu proszę trochę więcej poszukac, nie skupiać się na samych przekazach pani Łobos. Oni w to wierzą, bo idą tam z problemami, czesto osobistymi i uzyskują zrozumienie, wyjaśnienie i możliwe rozwiązanie. Ja mam watpliwosc co do natury tych opiekunów. Bo to przecież pradawni bogowie sumerów, annunaki. Nasienie węża. Samuel to imię demona. Enlil brat Enki chciał zniszczyć gatunek ludzki. Enki nazywa też bratem Jezusa. Mysle, ze abym mogl sobie wyrobić opinię o Pani Lucynie i jej sesjach to musiałbym udac sie na jedna z nich i zadac jakies pytania. Poki co podchodze sceptycznie i z dystansem do tych rewelacji.

Portret użytkownika Damian

Nemesis a ty masz

Nemesis a ty masz rozum?Umiesz czytać?A moze jesteś z tych osób które wierzyły, że gdy nadejdzie dzień 21 grudnia 2012 to na ziemi zapanuje raj, który był głoszony przez chosztaplerów.Tak więc się nic nie stało, ale to tylko był początek zmian na ziemi które następują od 2013 roku.To jest proces to co widzisz dzisiaj na ziemi co się dzieje, to nic innego jak oczyszczanie ziemi, ale też jest to spowodowane energią od słońca które szkodzi teraz ziemi i ludzią.Enki, mówił o procesie zmian zawsze, mogłeś uważnie czytać.Jak by nic się nie sprawdzało, to moze sam bym już nie wierzył.Ale, zawsze się sprawdzało, tylko czasem to jest opóznione w czasie.Przeczytaj sesje szczególnie te ostatnie, od 169 to zobaczysz że coś się dzieje.Ja cię nie mogę zmusić do czytania, sam to zrób bo masz wolną wolę i rozum.

Portret użytkownika mosiek431

jackowski znajduje trupy. to

jackowski znajduje trupy. to telewizja zrobila z niego jasnowidza. jak sie go o cos pytaja np co bedzie w 2014 roku. przewaznie zaczyna swoj wywód od słów "moim zdaniem". nie zaś miałem wizję. nauczcie się słuchac.

Portret użytkownika Nemesis

wlasnie dlatego napisalem ,ze

wlasnie dlatego napisalem ,ze Jackowski potrafi zajrzec w przeszlosc(kontakt z energia zmarlej osoby) ale nie w przyszlosc.Wszystke jego przypuszczenia na temat przyszlosci sa nieprawdziwe.Kazdy ,ma jakies przeczucia ,ale ciagle pytanie sie jego o przyszlosc tak jak to robi pan Bernatowicz m.in jest bez sensu i maceniem ludziom w glowach 

Portret użytkownika pulsar

 @Nemesis Skąd stwierdzenie,

 @Nemesis
Skąd stwierdzenie, że: - "przyszlosc jest nieprzewidywalna nawet dla Stworcy" ?
Nawet człowieczy rodzić potrafi przewidzieć co zrobi jego dziecko, gdyż doskonale zna jego zachowanie.
Tak samo Stwórca - dysponuje taką inteligencją, że potrafi przewidzieć zachowanie każdego człowieka w danym czasie. Sam Pan Jezus powiedział, że dla Boga nie ma rzeczy nie nie możliwych.

Portret użytkownika Nemesis

Mialem tutaj na mysli

Mialem tutaj na mysli bardziej poczynania czlowieka.W koncu Bog dal czlowiekowi wolna wole i sam jest ciekawy jak sobie poradzimy z roznymi sprawami i w jakim kierunku pojdziemy.Natomiast jesli chodzi o wszechswiat ,slonce ,planety to jest mozliwosc przewidywania ,dlatego ze wystepuja cykle.Ale zachowanie czlowieka jest nieprzewidywalne ze wzgledu na wolna wole gdyby bylo przeciwnie jaki bylby sens daru wolnej woli?

Portret użytkownika andy V

Do tych bardzo krótkich

Do tych bardzo krótkich informacji o Edgarze Cayce'm trzeba koniecznie dodać że jego informacje uzyskane w transie były zapisywane i istnieją do dzisiaj w postaci tzw. " ridingów ". Jest ich około 14 tysięcy. Ponadto potrafiłł leczyć  choroby do dziś uznawane za nieuleczalne jak np. stwardnienie rozsiane i inne. Był bardzo ciekawą postacią. Według mnie miał dostęp do Kroniki Akaszy.

Portret użytkownika Sylar

Ech sarkazm wyczuwaja ludzie

Ech sarkazm wyczuwaja ludzie tylko inteligentni, naprawde musial cie moj komentarz zabolec skoro sie wysililes o komentarz. Jako ze jestes niezarejestrowany to obstawiam ze jestes czlowiekiem pokroju zbanowanego "Juszki" o bardzo watlej osobowosci przypierdzielajacego sie zas bardziej do innych i ich pogladow. Tak naprawde to jak sie spojrzy w kalendarz to cytuje"czarny piatek" przypadal w uwaga PIATEK polskiego czasu i dlatego uzywa sie tego okreslenia. Jesli chodzi o czas PST to bul to czwartek.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Sajgoniarz

Ja nie wiem co z tymi

Ja nie wiem co z tymi Jasnowidzami.... Nie od dziś wiadomo że istnieja nieskończona liczba rzeczywistości i że każdy wybór, tworzy kolejne rozgałęzienie dążące do nieskończnośći. Jeżeli jasnowidztwo istnieje, to tylko z pewnym prawdopodobieństwem. Większość proroków korzysta z Kronik Akaszy. Problem polega na tym że sama kronika nie jest jednoznaczna, bo jest w stanie nią całą zmienić jedna myśl. Dlaczego jasnowidze nie widzą z dokładnością 100%? Słyszeliście żeby ktoś kiedyś wywróżył sobie 6 cyferek w lotto? Bo ja nie. Na kronikę ma wpływ ludzka świadomość, tak samo jak na "dziwne zachowanie" maszyn pseudolosowych po 11 września. Nie wiem czy wiecie, ale po tym czasie jakoś bardziej przykuto uwagę do wpływu świadomości na rzeczywistość. Bóg zna wszystkie opcje przyszłości i teraźniejszości, bo jest nieskończony, ale tak jak już ktoś pisał - dał człowiekowi wolną wolę i myślę że nie zrobił tego bez kozery. Czy zna nas tak dobrze żeby przewidzieć co zrobimy? Tak, bo ogląda nas tak długo że....nie będę potęgował nieskończoności ;3 i zna wszystkie czynniki jakie na nas wpływają i na nasze decyzje. Podejrzewam ze nie daje ludziom odpowiedzi konkretnych, tylko prawdopodną. Czemu? Bo mamy wybór i pewnie do tego czasu może się coś zmienić, a może sam Bóg nie chce wgłębiać się w nasze wybory co do sekundy każdego człowieka na Ziemi... bo mamy wybór.
Mam nadzieję że ktoś coś zroumiał z tego bełkotu.

Portret użytkownika El Koto

Pewnie że bełkoczesz i to

Pewnie że bełkoczesz i to straszliwie bo od przepowiadania przyszłości są Prorocy. Jasnowidze widzą energię tę co jest tu i teraz. Jackowski widzi trupy, więc to forma wsteczna widzenia. Przestań lepiej wąchać klej, bo takie wtykanie wszystkich do 1 worka jest drogą do neverland.

Strony

Skomentuj