Przepowiednie Edgara Cayce'a o UFO i roku 2014

Kategorie: 

Mój własny

Słynny śpiący prorok z USA. Edgar Cayce zapadał w specjalne transe,  w czasie których miewał wizje dotyczące przyszłości świata.To on mówił o zbliżającej się na świecie katastrofie, która ma przypominać biblijny potop. Mówił, że "wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia, zginą miliony" .

 

Jedną ze słynniejszych przepowiedni Cayce’go była wizja wielkiego krachu na giełdzie Wall Street. Przewidział on „czarny piątek”, 29 października 1929 roku. W tym dniu nastąpiło załamanie na giełdziek, wybuchła ogromna panika. Efektem było długoterminowe załamanie finansowe.Edgar Cayce przepowiedział także śmierć prezydenta Roosvelta oraz zamach na J.F Kennedy’ego, a także to, że po śmierci tego prezydenta Ameryka uwikła się w wojnę w Wietnamie. 

 

Przepowiedział także, że pojawi się ponownie Atlantyda, która teraz spoczywa pod oceanem. Cayce mówił o piramidzie Cheopsa i komnacie wiedzy, która jest ukryta w Gizie. Jego zdaniem ludziom uda sie dotrzeć do tej komnaty i uzyskać dostęp do nieograniczonej ilości wiedzy o ludzkości. Śpiący Prorok wspominał, że jest to starożytna wiedza Atlantów, która na początku nowego wieku ujrzy światło dzienne.

 

Otwarcie Wielkiej Piramidy będzie największym wydarzeniem, które czeka ludzkość, będzie przełomem w dziejach. Podobnie jak wielu innych wizjonerów wspominał, że ta wiedza pozwoli na stworzenie maszyn latających, które wypełnią ziemskie niebo. Ostrzegał, że Ziemię w związku ze zbliżającą się katastrofą czekają trzy dni ciemności. Nie widział ratunku przed katastrofą. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie. Po otwarciu Wielkiej Piramidy Caysey przewidywał nastanie złotego okresu w dziejach ludzkości. Nie podał, kiedy to się stanie.

 

Warto przypomnieć, że Edgar Cayce przepowiedział, że w 2014 roku ludzkość pozna się bliżej z UFO! Podobno przybysze z kosmosu będą chętni by podzielić się swoimi osiągnięciami technologicznymi z mieszkańcami Ziemi. Mało tego! Cayce zapowiedział, że w 2014 roku ludzkości uda się... podróżować w czasie! Słynny śpiący prorok przepowiedział także datę swojej własnej śmierci – zmarł w swoim domu w Virginia Beach 3 stycznia 1945 roku.

 

 

Wielki wizioner czy zwykły mitoman?

Napiszcie,co wy o tym sądzicie!

Ocena: 

Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wojtek

Witam, kontakty z istotami

Witam, kontakty z istotami innymi niż ludzie cały czas są proporcjonalne do świadomości ludzi i poszczególnych osób. Odnośnie komnaty wiedzy Atlantów wg. ksiąg Masońskich wiadomo, że znajduje się pod Sfinksem . Jest tam kompleks pomieszczeń czemu jedni tam chodzą a drudzy nie za drobną opłatą nie wiem, może też w końcu nie oto chodzi ale sam widziałem i czytałem jest to komnata wiedzy, jest też wykonany rysunek (przekrój) tych pomieszczeć . Zresztą jesli dobrze pamiętam sprzed wielu lat kiedy czytałem Cayce'a wejście jest do tej komnaty od strony łap Sfinksa i tam też jest. pozdrawiam 

Portret użytkownika Mariusz13

Ja mysle ze UFo pojawi sie

Ja mysle ze UFo pojawi sie razem z samolotem ktory zaginał w dziwnych okolicznosciach.Ogaldał ktos serial 4400? Zagineli ludzie pozniej wrocili. Tu moze byc identycznie.
 
1. Dzieki temu wydarzeniowi dowiemy sie o tym ze podroze w czasie sa latwiejsze niz o tym myslelismy. Samolot powroci. (akurat pasuje do wydarzen jakie sie działy an radarach).Samolot przeleciał w 6 godzin bardzo mały odcinek kilka kilometrow co nie jest realne przy tym czasie . Satelity Amerykanskie-tak podawały. 
2.Lecieli z nimi 12 pracownikow firmy opracowującej pojazdy elektryczne i super technologie. Ciekawe co przewozili byc moze zrobili urzadzenie ktore zabrali ze soba.? i nie mieli pojecia ze moze ich to przenies. 
 
3. Oni wroca ale nie sami czego jestem pewny. Mam wielka nadzieje ze rzad tego nie utajni. 
Pasują te wydarzenie z tym samolotem i tym jasnowidzem. I ten Chaos informacyjny cos mi sie wydaje ze oni nie maja pojecia co mogło sie stac dosłownie wiedza 0000000000000. Ale wiedza jedno nie mogl zniknać z radarow bo sie tego zagluszyc NIE DA! 
Takie moje zdanie Blum 3 

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Portret użytkownika ŚwiatłoWid

 A moim skromnym zdaniem

 A moim skromnym zdaniem zjawisko jasnowidzow to jedna z maszyn manipulacyjnych Nadzorcow Ludzkiego Bydla. Takie ich, mniej istotne zabawki manipulacyjne, ktore ulatwiaja wykonywanie Planu. Jak narazie Ludzkie Bydlo jest tak zmanipulowane, ze samo z ochota depopuluje sie, takze Nadrzorcy spokojnie moga dolewac jedynie troszeczke oliwy od czasu do czasu, zeby plomien samozniszczenia nie przygasl... Szanuj bydlo i trzode chlewna! Pozdrawiam.

Portret użytkownika Flak

Bydło tu, bydło tam... i

Bydło tu, bydło tam... i siedzi taki wieprz spasiony przed komputerem, w zapierdzianych kalesonach drapiąc się po grubym dupsku i wygłasza swoje wielce oświecone opinie, jak to na całej ziemi żyje tylko zmanipulowane przez poukrywane pod każdym kamieniem krasnoludki bydło, do którego rzecz jasna autor posta nie należy, gdzież by tam. Nie wiem, czy śwmiać się, czy płakać. Jakieś sugestie?

Portret użytkownika dąb

no jakby były podróże w

no jakby były podróże w czasie to wszyscy zbrodniarze i złodzieje trzęśliby portkami . Dlatego nawet jakby była taka możliwość to technologia byłaby zniszczona i zakazana bo gdzie jest najwięcej zbrodniarzy i złodziei ? - w polityce!

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Strony

Skomentuj