Barack Obama ujawni akta o UFO jeżeli wesprzemy walkę z AIDS?

Kategorie: 

Źródło: CC

Niemalże wszystkie media w Stanach Zjednoczonych zajmują się obserwacją poczynań Donalda Trumpa, w związku z czym mało kto zdaje sobie sprawę z najnowszych działań poprzedniego prezydenta USA, Baracka Obamy. Jak się okazuje, demokrata zaczął udzielać się w fundacjach zajmujących się przeciwdziałaniem AIDS i propagowaniem wiedzy na temat tej choroby. Sam ten fakt nie byłby tak niesamowity, gdyby nie to, że Obama zapowiedział, że jeżeli dostateczna liczba osób wesprze finansowo walkę z wirusem HIV, były prezydent opublikuje akta na temat UFO.

Jak to zwykle bywa, w internecie rozpętała się fala spekulacji. Biorąc pod uwagę źródło wywiadu wiele osób uznało to za żart oraz nawiązanie do poprzedniego wywiadu, którego Obama udzielał w programie Jimmy'ego Kimmela w 2015 roku. Wtedy to, polityk został zapytany o to czy istnieją tajne dokumenty w sprawie pojazdów UFO oraz Obcych cywilizacji, do których dostęp ma jedynie prezydent. W odpowiedzi Obama powiedział, że nie może niczego ujawnić. Kimmel przypomniał, że Bill Clinton powiedział, że w dostarczonych mu aktach nie było niczego ciekawego, na co Obama odpowiedział, że wszyscy prezydenci są instruowani aby tak mówić.

Cała rozmowa przebiegła w tonie żartu i najprawdopodobniej to samo tyczy się najnowszej obietnicy Obamy. Zresztą, nawet jeśli założymy że mówił on poważnie, to o jakie akta mogłoby chodzić? Czy były prezydent USA naprawdę miałby dostęp do tajnych plików, zdjęć i nagrań udowadniających lub choćby udokumentujących zjawiska UFO i Obcych? Odpowiedź na to pytanie nasuwa się chyba sama.

Jednak jaki może być cel tego typu ogłoszeń? Czysta satyra? Czy może coś więcej? Najprawdopodobnie chodzi o dalsze obśmiewanie tematyki UFO i kwestii związanych z obcymi cywilizacjami. Ta taktyka pochodzi jeszcze z lat 60 i została skonstruowana przez CIA. To właśnie za ich udziałem powstał termin teoria spiskowa, który miał za cel dyskredytowanie wszelkich niewygodnych dla rządu informacji i sprawienie aby ludzie którzy je dostarczali byli uznani za oszołomów.

Akcje takie jak listopadowe oświadczenie Obamy to koronny przykład na takie zagrywki. Czy oznacza to że UFO są pojazdami pozaziemskimi a USA razem z innymi rządami ukrywa przed nami prawdę? Niekoniecznie! Ale zasoby pompowane w dyskredytacje obserwatorów zjawisk UFO zdecydowanie dowodzą temu, że zdecydowanie mają oni coś do ukrycia i są gotowi ponieść ogromne koszta aby tylko uchronić się od ujawniania prawdy.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Rządasy światowe to wielka

Rządasy światowe to wielka klika,razem z nimi współpracują a my baranki zostaliśmy sobie sami na placu boju i tak sobie po cichu ujawniamy w komentarzach pod artykułem i tylko to co nam zostało,wygląda że nie da się wygrać z tak potężną grupą,a wszystko przez naiwniaków,większość  przez tych poważnych obywateli,to oni nas w niewolę wpuścili, nie da się nic zrobić ale za to mają dużo nekrologów,może w następnym życiu po reinkarnacji zmądrzeją

Skomentuj