CERN może być odpowiedzialny za ponowne przyjście Antychrysta

Kategorie: 

http://wolna-polska.pl/

Pogłoski na temat Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN, a w szczególności wykorzystywanego przez nią zderzacza hadronów LHC istniały od dawna. Jedni obwiniają ich o wzrost liczby trzęsień ziemi, inni o konszachty z Indyjskim bogiem zniszczenia Shivą. Zgodnie z nową teorią łączącą CERN z nadchodzącym we wrześniu krwawym księżycem, naukowcy ze Szwajcarii mogą (chcący lub niechcący) wywołać nadejście Antychrysta.

 
Teorie spiskowe na temat upadku asteroidy we wrześniu tego roku, rozwijały się prężnie na początku czerwca. W pewnym momencie nastroje wśród ludzi zainteresowanych tą teorią stały się tak napięte, że NASA zadecydowało o ostatecznym ucięciu tematu. Podczas zorganizowanej w tym celu konferencji prasowej wyraźnie wykluczyli możliwość, że w stronę ziemi leci jakaś asteroida, tłumacząc, że nie ma powodu do obaw.
[ibimage==25096==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Temat pojawił się znowu, gdy jeden z użytkowników portalu Youtube wyraził zaniepokojenie faktem, że CERN ogłosił rok 2015 rokiem światła. Jak wiadomo powszechnie, znaczeniem imienia Lucyfer jest "Niosący światło". Dla wielu ludzi tak wiele dziwnych zdarzeń mających miejsce jedno po drugim nie może być przypadkiem. Czy oznacza to koniec świata ? Raczej nie!

Trudno jednak dziwić się ludziom, że wątpią w intencje CERNu, szczególnie biorąc pod uwagę liczbę dziwnych zbiegów okoliczności jakie dotyczą jej nazwy.  Czy to przypadek, że skrót CERN jest zdumiewająco podobny do imienia rogatego boga celtów Cernunnosa, odpowiedzialnego za zaświaty ? Zdaniem wielu jest to nawiązanie do eksperymentów LHC, w którym to naukowcy dochodzili istnienia boskiej cząsteczki. Obawy te mimo, iż trudne do uzasadnienia, rzeczywiście dają do myślenia.

 
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Ciekawa jest zbieżność dwóch

Ciekawa jest zbieżność dwóch "bogów". Sziwa - bóg zniszczenia i Jahwe - bóg zniszczenia. U izraelitów Jahwe wcale nie jest najwyższym bogiem. Nazywają go "bogiem zniszczenia", lub "niszczycielem". Kto wyłożył pieniądze na stworzenie CERNu? Kto to zarządził? Kto finansuje te badania? Kto gra pierwsze skrzypce w CERNie? Wyznawcy "niszczyciela" vel sziwy. Prawda, że ciekawa "zbieżność nazwisk"?

Portret użytkownika realista

Jeśli chodzi o sam

Jeśli chodzi o sam chrzescijanizm to jest to pomieszanie wierzeń egiptu, judaizmu oraz pogaństwa, najwięcej jednak chyba zaciągnięte jest z egiptu, zmartwychwstanie Ozyrysa itp. Dodatkowo malo kto wie, ze religia chrzescijańska przetrwała dzięki jednej osobie, która nawet nigdy Jezusa na oczy nie widziała:) Był to Paweł z Tarsu(taki odpowiednik naszego najlepszego specjalisty od wizerunku politycznego). Mało kto wie chodząc do koscioła, że np. List do Tesaloniczan i inne, nie były napisane przez apostola, lecz przez Pawła z Tarsu, speca od marketingu politycznego w tamtych czasach. Zaciekawionych odsyłam do odszukania info kim był ten pan, i jaki miał cel, czym sie zajmował. Bez niego nie było by tak popularnej religii teraz. Ale kosciół jakos nawet nie uswiadomi ludzi, że ten Paweł to nie ten o którym oni myslą:)
pozdrawiam.

Portret użytkownika pati

Tak, bo lepiej sluchac pana

Tak, bo lepiej sluchac pana Kubika, ktory sam sobie wydaje swiadectwo i mowi wszem i wobec, ze nie dziala z polecenia Ducha Swietego. Komu mam wierzyc Bogu i jego SLOWU czy swiadectwu faceta, ktory klamie ze jest narodzony z Ducha. Kazdy narodzony z Ducha potwierdzi SLOWO BOZE, gdyz Slowo jest Duchem i Prawda i nie zaprze sie samego siebie. Sad nad tym panem jest juz wypowiedziany. Kazdy kto glosi INNA EWANGELIE NIECH BEDZIE PRZEKLETY: Kazdy kto doda lub usunie jedno slowo, temu doda BOG PLAG! pAN kUBIK UNIEWAZNIL 5o % Slowa Bozego. Komu wierzysz-Bogu ,ktory mowiz ze CALE SLOWO JEST POZYTECZNE, czy przekletemu, ktory pociaga za soba maluczkich? Jak latwo jest odpasc i dac posluch diablu.

Portret użytkownika realista

"Kazdy kto glosi INNA

"Kazdy kto glosi INNA EWANGELIE NIECH BEDZIE PRZEKLETY: Kazdy kto doda lub usunie jedno slowo, temu doda BOG PLAG!"
No tak, czyli na Kościół Katolicki spadną plagi? Za uktywanie ewangelii gnostycznych? Dlaczego ewangelia np Filipa ;ub innych apostołów zaostały pominiete? Bo nie pasują? Komu? Z jakiego powodu?
 
 

Strony

Skomentuj