Dziwna fala przeszła przez Jowisza, czy kosmos jest hologramem??

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jeden z astronomów amatorów z Dublina w Irlandii, zdołał uchwycić ciekawą anomalię Jowisza. Największa planeta układu słonecznego jest łatwym obiektem obserwacji za pomocą niezbyt amatorskich teleskopów.

Ta obserwacja miała miejsce nocą około 3:05 nad ranem 8 kwietnia 2017 roku. Dopiero niedawno opublikowano to niezwykłe nagranie przedstawiające nietypową anomalię Jowisza. 

 

Można na nim zauważyć, że przez Jowisza, przechodzi jakaś dziwna fala i to dwukrotnie. Zdaje się mieć ona zasięg planetarny. Jedna z hipotez zakłada, że może to być jakaś wada matrycy CCD stosowanej do rejestracji Jowisza, ale jeśli taka jest odpowiedź to trzeba przyznać, że jest to uszkodzenie wyjątkowo kuriozalne.

Zastanawiające jest też to, że zjawisko zaobserwowane na Jowiszu bardzo przypomina inny fenomen, zwany Lunar Wave. Chodzi o podobne dziwne fale obserwowane wielokrotnie na tarczy Księżyca. Na bazie tych obserwacji wymyślono teorię, wedle której Księżyc jest tylko hologramem. Być może mamy zatem dowód na to, że podobne obserwacje dotyczą innych ciał niebieskich znajdujących się w Układzie Słonecznym. Prowadzi to do oczywistego pytania o naturę kosmosu i to jak bardzo jest on realny.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika angelus maximus rex 2

"...Kosmos jest tym, co mamy

"...Kosmos jest tym, co mamy widzieć i dotykać a nie tym co jest. Jest to materialny hologram- myśl Boga, która przybiera kształty i formę dostosowanego do naszej percepcji zmysłów. Poznanie Wszechświata przez człowieka nie jest możliwe, bo nie jest tym co widzimy i odbieramy wszelkimi zmysłami i instrumentami dostosowanymi do sposobu odbierania znamiennego nam..." AMR

Portret użytkownika Korba102

Tak ja również nagrałem

Tak ja również nagrałem księżyc nad ranem i oglądając to ujęcie na monitorze o wysokiej ultra rozdzielczości zauważyłem, jakby księżyc przeskoczyć raczył z miejsca na inne jest bardziej prawdopodobne, że żyjemy pod kontrolą, tych którzy nas hodują w eksperymentalnych waronkach

Są dowody na to, że jesteśmy po drugim resecie, który nastąpił około 200 lat temu, historia akademicka jest kłamstwem zatem mam podejrzenia, że wszystko łącznie z religią jest największym kłamstwem na świecie 

Tylko głupiec żyje wg układu nakazu religii państwa itp 

Mądrzy ludzie są wolnymi i mają inny tok rozumowania przyrody i przestrzeni jaka nas otacza 

Portret użytkownika kolo21

Pikselioza, uszkodzona

Pikselioza, uszkodzona matryca, kręcone ziemniakiem. Foto shop, to balon, dron, latawiec, chmura, odbicie w szybie, złudzenie optyczne, gazy trawienne nagrywajacego. 

Gdy to zawodzi trzeba użyć broni ostatecznej- ziemia jest płaska jak wasze łby.

Można jeszcze polityke wmieszać dla podgrzania atmosfery, lub prosić o modlitwę do najświętszej Maryji nie dziewicy. Jak po porodzie mogła być dziewicą?

 

kolo21

Portret użytkownika Doro

Jak się dobrze dopatrzycie,

Jak się dobrze dopatrzycie, to zobaczycie, że jak ta fala przechodzi po ukosie to w odpowiedniej chwili przyćmiewa też po kolei te dwie gwiazdki obok-to nie jest zjawisko na tej planecie. To jest albo jakieś zjawiasko o zasiegu globalnym międzyplanetarnym albo uszkodzenie/wada urządzenia obserwatora

Strony

Skomentuj