Dziwne obiekty wokół Słońca mogą pobierać z niego jakieś składniki

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W ciągu ostatnich dwóch tygodni, w pobliżu tarczy słonecznej, zaobserwowano kilka intrygujących rzeczy. Dwukrotnie widziano duży sferyczny obiekt, oraz zidentyfikowano coś co wygląda na tankowanie UFO.

Agencja kosmiczna NASA nadal twierdzi, że nie ma tematu dziwnego kulistego obiektu widzianego na obrazach naszej gwiazdy wykonywanych przez urządzenia jednego ze znajdujących się w kosmosie teleskopów solarnych, STEREO Ahead H1.

 

Nietypowe kształty dało się zauważyć na przekazach z 17 listopada. Padaj sugestie, że widoczny na tych zdjęciach obiekt to gigantyczny pozaziemski statek kosmiczny, który przemierza przestrzeń korzystając z paliwa pobieranego ze Słońca. Okazuje się, że 30 listopada, za pomocą tego samego satelity, ponownie zaobserwowano coś podobnego. Regularna sfera jest według NASA tak zwanym artefaktem obrazu. Jednak dla zwolenników teorii spiskowych będzie to dostateczny dowód na to, że ukrywa się coś przed ludzkością.

Obiekty widziane 17 i 30 czerwca wyglądają bardzo podobnie. Dla jednego będzie to artefakt obrazu, dziwna reakcja jasnego źródła światła na matryce CCD powodująca klonowanie przeszłych kształtów.

Tak kiedyś wytłumaczono podobną anomalię zaobserwowaną przez urządzenie SECCHI HI2. Jednak dla całkiem sporej liczby osób, wielka sfera oznacza pole siłowe wokół hipotetycznego statku kosmicznego.

 

Jakby tego było mało w międzyczasie, 27 listopada 2016 roku zaobserwowano kolejne, rzekome tankowanie ze Słońca dokonywane przez jakiś obiekt znajdujący się w pobliżu korony gwiazdy. Tym razem dowodem są zdjęcia wykonane przez satelitę NASA, SOHO.

Na nagraniu widać coś co niektórzy uważają za kanał z plazmą, prowadzący do hipotetycznego obiektu. Jednak naukowcy skłaniają się raczej do tego, że takie tunele plazmy powstają samoistnie, a ich geneza jest podobna do tej jaką mają ziemskie tornada.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika tomasz26

jeśli istoty są stricte

jeśli istoty są stricte energetyczne mogą nawet zamieszkiwać słonce wewnątrz ... cóż w tym dziwnego skoro dusza jest formą energii ,więc nie problem być świetlną istota energetyczną nie opartą na materii//to wszystko jest dopuszczalne ...zastanawia mnie jedno ,dlaczego tak długo trwa izolacja ludzi(loty kosmiczne) poza tzw. ''wybrańcami'' ludzkość nie ma prawa i możliwości obejrzeć ziemi na własne oczy ..czy to was nie zastanawia?

Portret użytkownika buuberg

Ignorancją byłoby twierdzić,

Ignorancją byłoby twierdzić, że nie ma innych istot biologicznych we wszechświecie, gdyż matematycznie jest to uzasadnione w skali prawdopodobieństwa.Informacje jakiekolwiek o spotkaniach ufo czy widzeniu technologi nie z tej ziemi są kłamstwem, a wy jesteście urabiani.

Moje GG:13512724

Krystian

Portret użytkownika ufoofu

Nasza nauka jest w powijakach

Nasza nauka jest w powijakach nic nie wiemy ale jak widać kosmiczne ujawnienie szybko nadchodzi powiem tak to co się działo w serialu Star Trej jest nie fantastyką a realnym światem nasze elity razem z obcymi miedzy innymi poprzez filmy seriale od dziesięcioleci oswajają nas z tym tematem.

Portret użytkownika Gibki

Nie twierdzę, że to co jest

Nie twierdzę, że to co jest napisane w tym artykule to prawda, ale jestem otwarty, że może być to prawda. Ma to sens, jest możliwe, więc czemu by nie dopuścić do siebie, że może faktycznie pojazdy kosmitów pobierają energię/paliwo słoneczne z słońca. Fizyka, o której mówisz, a raczej jej teoria jest wymyślona przez ludzi, którzy nie wychylili nosa spoza swojego układu słonecznego. Dlaczego od razu negować to, że bardziej rozwinięta rasa faktycznie opanowała fizykę lepiej, niż my. I dla nich nasze niemożliwe wysysanie energii ze słońca jest porównywalne z tym, jakby człowiek pierwotny wykluczał to, że można  kawałkiem plastiku zmieniać ruchome obrazki na płaskiej szybie, która mówi.

Strony

Skomentuj