Dziwny pokaz stada ptaków nad Nowym Jorkiem, powstało coś jak portret Putina?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkaniec Nowego Jorku opublikował niedawno ciekawe nagranie wideo dokumentujące dziwne jego zdaniem zachowanie ptaków nad miastem. Widać chmurę ptaków, prawdopodobnie stado szpaków, które lata razem niczym jeden organizm. W pewnym momencie ptaki tworzą widoczne zarysy ludzkiej twarzy.

 

Wiele osób twierdzi, że to co przedstawiają ptaki do złudzenia przypomina zarys twarzy prezydenta Rosji Władimira Putina. Oczywiście rzekome podobieństwo jest dalece dyskusyjne i mamy raczej do czynienia z pareidolią, czyli doszukiwaniem się znajomych kształtów w przypadkowych kształtach.

[ibimage==25130==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jednak wiele osób wierzy, że w chaosie jest jakiś z góry zaprogramowany porządek, a takie zbiorowości jak stado ptaków uważa się za zdolne do zachowań, które mogą być nawet uważane za oznakę zbiorowej inteligencji

[ibimage==25131==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ptaki już nie raz zadziwiały prezentując stadnie w trakcie lotu kształty do złudzenia przypominające delfiny, wieloryby czy wykrzykniki. Ale trzeba przyznać, że wizerunek Putina to coś zupełnie nowego.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika marua

żeby używać mózgu trzeba go

żeby używać mózgu trzeba go mieć, ty jesteś zwykłym robokopem, marzysz o kasiorze a żebrzesz na piwo, robokopy tak mają ,że zapi.... jak niewolnicy i jeszcze się cieszą bo mają pracę, a nie mają na czynsz, ech ciemnogród 

Strony

Skomentuj