Czarny pierścień zawisł w niebie nad Krasnojarskiem

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkańcy dzielnicy Solnecznyj opublikowali dziwne zdjęcie w grupie dyskusyjnej na VKontakte, przedstawiające czarny pierścień, który zawisł na niebie nad Drogą Północną w Krasnojarsku.

 

 

„Coś niezrozumiałego szybko pojawiło się i szybko rozpuściło. Co to było? "- naoczni świadkowie są zainteresowani w rozwikłaniu zagadki. W komentarzach mieszkańcy zauważyli, że czasami obserwują podobne zjawisko. Ostatni raz widzieli taki sam pierścień dwa tygodnie temu od strony Solontowa.

 

Niektórzy internauci byli poważnie zaniepokojeni tym, co ujrzeli i zasugerowali mistyczną naturę tego zdarzenia. Inni zareagowali na to, co widzieli z humorem. „To lecą nasze czarne myśli" - napisała Natalia Pachomowa. Pod koniec dyskusji osiągnięto rzekomo kompromis.

 

„Dla każdego, kto nie wie, to jest terytorium Solontowa. Tutaj znajduje się klub paintballowy. Ten czarny dym, który obserwowano nad Drogą Północną, to dym z eksplozji paczek!” - napisał Dmitrij Gusiew.

 

To tłumaczenie nie uspokoiło i usatysfakcjonowało wszystkich zaniepokojonych mieszkańców Krasnojarska i okolic.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zn

"Niektórzy internauci byli

"Niektórzy internauci byli poważnie zaniepokojeni".... poziom nauczania, wyszczepienie "adjuwantami" i sieczka intelektualna w mediach powodują że owi "Niektórzy internauci(...)" sięgają mentalnego poziomu ameby!. Było to już wałkowane wielokrotnie. Rozumiem że NWOmedia muszą kreować "cuda" czyli kręcić bat z  .... piasku, tak jak niektóre "pokemony" i agentura NWO "popularyzują" bzdet "płaskiej Ziemi" ale  redaktorzy powinni już wiedzieć z czym mają do czynienia. Nie puszczaliście, palacze, "kółek" z dymu? Nie widzieliście wirujących pierścieni z rur wydechowych samochodów czy armatnich luf (np. na filmach)?!. Tak się wizualizuje wir powietrza stworzony przez nagły skok ciśnienia. Np. w kominie. Nawet jeśli komin ma przekrój kwadratowy!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Piotrek

W miejscu pierścienia widać w

W miejscu pierścienia widać w mniejszej szarości zarys UFO z kokpitem na środku , jest to roadzaj UFO taki z lat 50tych pokazywanych w czasie spotkań z Adamskim z USA akurat ta rasa wyższych istot niż ziemianie ma ten rodzaj UFO podobny również do tych, które ukazywały się Meyerowi w Szwajcarii czyli Pleajadanie, wysocy o jasnych włosach. Zagęszczenie czarnej materii (eteru/orgonu) jest z wylotów (jetów) pędników bo to jest napęd wiekszości UFO galaktucznych , poza galaktyczne to trochę coś innego ale napęd czarna materią też mają do poruszania sie na planetach i miedyz układami planet.  Czarna materia przy jej zagęszczniu takim jak do napędu wypełniając wnętrze atomów wszystkiego znajdującego się w obrębie tego procesu zagęszczenia powoduje niewidzialność , ludzi , wyższych istot części mechanicznych statku itd.. widać tylko silne zagęszczenia czarnej materii w postaci tego kółka na niebie. To jest bardzo proste. W tej chwili wiele "ras" naszych starszych braci w stworzeniu świata mieszkańców naszej galaktyki monitoruje pilnie ludzi na Ziemi. Przemiana może nastapić w każdej chwili. W dużej wiekszosci 99% będą pomagać podczas przemiany ponieważ w naszej galaktyce nastapiło już zjednoczenie ras. Mówił o tym Jezus. My jesteśmy może jednym z niewielu ogniw , które ma się przyłaczyć . Tak że te ludzkie niedoskonałe zjednoczenia na Ziemi to farsa i karykatura normalnego świata , wktórym można pieknie żyć w braterstwie stworzeń.           

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Mieszkańcy Krasnojarska

Mieszkańcy Krasnojarska najwidoczniej nie czytają innemedium.pl gdzie tallin już co najmniej 77 razy pisał o identycznych pierdołach a ludzie w komentarzach 193 razy odsyłali do filmików na youtubie pokazujących jak się puszcza taki kółka

Skomentuj