Indyjska armia raportuje kolejne obserwacje UFO w Ladakh

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

W okolicy granicznego regionu Ladakh dochodzi wciąż do dz8iwnych obserwacji. Według przedstawicieli armii indyjskiej w ciągu ostatnich miesięcy na granicy chińsko - indyjskiej doszło już do ponad 100 incydentów skalsyfikowanych, jako UFO.

 

Ostatnia obserwacja miała miejsce 4 sierpnia w okolicy Langan Khel w regionie Ladakh. Informacje pochodzą od źródeł wojskowych i są traktowane z najwyższą powaga. Trudno zakładać, że liczne dziwne światła to coś normalnego. Wojsko podejrzewa, że jest to jakoś związane z aktywnością strony chińską. Zabawnie robi się wtedy, gdy okazuje się, że Chińczycy myślą podobnie.

 

Sprawa jest bardzo tajemnicza, bo władze indyjskie uznały, że wystarczającym wyjaśnieniem dla tych fenomenów będzie stwierdzenie, że dziwne światła to ... Jowisz i Wenus widoczne dobrze z dużej wysokości ze względu na cieńszą atmosferę. Jednak planety mimo, że poruszają się szybko na nieboskłonie to jednak nie wykonują ewolucji, a takowe obserwowano w przeszłości.

 

Raporty sugerują, że żółtawe kule wylatujące w Ladakh wydają się wznosić od strony chińskiej i powoli przemierzają niebo. Nie potwierdzono oficjalnie czy te fenomeny powoduje jakaś chińska aktywność, ale pojawiły się sugestie, że obszar ten może być pod tym względem podobny do wulkanu Popocatepetl w Meksyku, gdzie jak wiemy dochodzi do manifestacji podobnego zjawiska. Stąd tylko krok do konkluzji, że w Ladakh znajduje się jakieś wyjście z podziemnych baz, w których nie wiadomo kto robi nie wiadomo co i lata nie wiadomo czym.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi

Wiesz Bart nie wiem czy się

Wiesz Bart nie wiem czy się doczekasz takiego przywitania,czy ONI będą chcieli tak wogóle rozmawiać z tak słabą cywilizacią jak nasza ale miał bym dla ciebie propozycje przyjedż do mnie a nie będziesz musiał czekać posiedzimy w lesie w nocy  z trzy dni a nie będziesz żałował i nie stracisz ale gdyby nic się nie będzie działo to pokryje ci koszty dojazdu,szfagier był taki pewny,taki niedowiarek ale jak doszło do wyjazdu to stwierdził ze go plecy bolą,gdybyś się zdecydował weż sobie pampersy wiesz tak to się mówi,bez obaw chyba nas nie zabiją ani nie porwią,internauci potwierdzą a szczególnie ci co mówia że ufo to istnieje w bajkach, to nie ma się co martwić co nie panowie

Portret użytkownika Bart

kiedy nadejdzie ten dzien ze

kiedy nadejdzie ten dzien ze oficjalnie dojdzie do bliskiego spotkania, jawnie przy mediach itd, wraz z uściskami i niekoniecznie poklepywaniu się po pleckach?
 
to ze coś tam fruwa to niech se fruwa, ja chce to zobaczyć w wiadomosciach krajowych oficjalnie, dopóki nie zobacze pozostanie to w domysłach, powątpiewaniach itd.
niby coś tam jest, ale takie półprawdy są denerwujące i w zasadzie do żadnych konkluzji nie prowadzą.
nasza pikna planeta ma tak dużo tajemnic, a co dopiero eksploracja kosmosu i powitanie przybyszy skądś tam. Zyjemy w dziwnych czasach - dużo filmów i filmików, szczątkowych informacji i tyle.
Może lepiej machnąc na to ręką i zając się zarabianiem na zycie? a w wolnych chwilach poczytać powieść przygodową czy z żoną sobie poćwiczyć zapasy ...

Portret użytkownika zibi

Wczoraj około 22 widziałem

Wczoraj około 22 widziałem jak z nieba spadło coś palącego jakby meteoryt ale dużo wolniej spadał,oczywiście mieszkam przy lesie,poszłem zobaczyć co  tam się dzieje, coś w w brzuskach zaczeło błyskać,a do tego słyszeliśmy dziwne dzwięki jakby jakiegoś gada,niestety nie podszedłem tam blisko ponieważ córka zaczeła płakać,żona bohaterka chciała podejść ale jej odradziłem z własnych doświadczeń grasowania po lesie,w lesie w wielkopolsce  jest dużo dziwnych ziawisk ,wygląda że tam ktoś sobie zamieszkał a kto dokładnie jeszcze nie wiem,myślę że się dowiem ale czas potrzebny byłem blisko,wolałbym aby sami się  odezwali

Portret użytkownika baca

zupełnie jakbym to sam

zupełnie jakbym to sam widział - podałeś tak doskonały opis Zibi, brawo - zachowałeś zimna krew zupełnie jak profesjonalny reporter...
"coś palącego jakby meteoryt ale dużo wolniej spadał.... coś w brzózkach zaczelo błyskać" - mi to wygląda na upadek z samolotu murzyna z papierosem bo tylko murzyn może w brzózkach błyskać...

Portret użytkownika Kazek12

W Tybecie jest portal

W Tybecie jest portal kosmiczny do podróży miedzyplanetarnych i to nic dziwnego, że moga pojawiać sie prawdziwe UFO, a moga to byc UFO ziemskie, o których nic nie wiemy, bo technologia ta jest ukrywana przed społeczenstwami.

Strony

Skomentuj