Ochrona lotniska w Delhi w gotowości po serii obserwacji UFO

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających w Indiach mają długa tradycję. Ostatnio jednak pojawienie się kilku w okolicy Indira Gandhi International Airport w Delhi, wywołało zamieszanie w kontroli lotów. Sprawa jest poważna bo to główny międzynarodowy port lotniczy w Indiach.

 

Sprawą zainteresował się rząd indyjski i siły zbrojne tego kraju uzyskały odpowiednie zgody, aby zestrzeliwać wszystkie niezidentyfikowane pojazdy latające, które znajdą się w przestrzeni powietrznej lotniska.

 

Pod koniec października bieżącego roku gazeta Hindustan Times informowała, że kontrolerzy lotów z Delhi raportowali obserwacje UFO. Do incydentów dochodziło między innymi 27 i 30 października. Zaobserwowano miedzy innymi trzy obiekty na drodze podchodzenia do lądowania, które pozostawały tam przez 11 minut. Nie ma co prawda podejrzeń, że to aktywność obcej cywilizacji, a raczej sugeruje się, że są to drony, które są przez kogoś lekkomyślnie kierowane w okolicy lotniska.

Po kolejnym incydencie tego typu sprawą zainteresowało się Biuro Wywiadu IAF (Indian Air Force). To właśnie po jego interwencji i konsultacji z innymi służbami, ustalono, że kolejne UFO będą zestrzeliwane. Wśród ufologów pojawiły się sugestie, że twarda reakcja rządu indyjskiego ma związek z jakąś nieznaną publicznie wiedzą o istocie zjawiska UFO.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

UFOnauci to ogromnie mściwe

UFOnauci to ogromnie mściwe istoty. Nie na darmo dawniej nazywano ich "diabłami" oraz "Szatanem". Jeśli z jakichś powodów wybiorą sobie kogoś do wyniszczania, wówczas wyniszczania tego dokonują w sposób ogromnie systematyczny, chociaż doskonale ukryty. Ja nieustannie mam okazję się przekonywać jak wyniszczanie to wyglada. Wszakże z powodów jakie wspominam w na początku części I tej strony, wyniszczaniu temu jestem poddawany bez przerwy od tak dawna jak tylko jestem w stanie sięgać pamięcią. Streszczę więc tutaj pokrótce na czym wyniszczanie to polega.
       Niezaleźnie od powtarzanych cyklicznie zamachów na życie - jakie opisuję z punkcie #D3 poniżej, a także niezależnie od nieustannego przeszkadzania we wszystkim co się czyni - zgodnie z zasadami "przekleństwa wynalazców" opisanego w poprzednim punkcie #D1, gro wyniszczających kogoś działań UFOnautów można zdefiniować jako "3-wymiarowa tortura". W podrozdziale VB3.2 z tomu 17 monografii [1/4] tą szczególną torturę opisałem pod nazwą kompleksowego "prześladowania". Generalnie tortura ta polega na sprawianiu wyniszczającej osobie nieustającego bólu we wszystkich 3 wymiarach w jakich wszyscy żyjemy, tj. we wymiarze (1) fizycznym, (2) uczuciowym, oraz (3) umysłowym. (Owe trzy wymiary opisałem również na stronach internetowych o totaliźmie, oraz o prawach moralnych, a także w podrozdziałach JE3 i JC11.8 monografii [1/4]. Wymiary te wynikają z faktu, że zgodnie z Konceptem Dipolarnej Grawitacji my żyjemy aż w trzech światach naraz, tj. w (1) naszym świecie, (2) przeciw-świecie, oraz (3) świecie wirtualnym. W każdym zaś z owych światów nasze procesy życiowe manifestują się w odmienny sposób, przez nas będąc odbierane właśnie jako procesy (1) fizyczne, (2) uczuciowe, oraz (3) inteligentne procesy umysłowe.) Dla każdego z owych wymiarów UFOnauci organizują zupełnie odmienne źródła bólu jakie działają równocześnie jednak niezależnie od źródeł bólu indukowanego w pozostałych wymiarach. Oto przykłady takich niezależnych od siebie źródeł bólu, jakimi w moim własnym przypadku UFOnauci nieustannie zdają się mnie gnębić:
       (i) Ból fizyczny. Ten rodzaj bólu UFOnauci indukują w naszym ciele fizycznym. Najczęściej taki nieustanny ból fizyczny UFOnauci zadają mi poprzez skryte użycie na mnie nocami swojej zbrodniczej medycyny - tak jak to opisałem w punkcie #C1 powyżej. Kiedykolwiek więc tylko mi się podgoi jakiś bolesny problem który UFOnauci zadali mi nocą podczas poprzedniego uprowadzenia, np. odbicie ciała pod moją stopą, wyrwanie dysku z kręgosłupa, czy wzdłużne przecięcie paznokcia na połowę, natychmiast UFOnauci zadają mi nocą następne (inne) równie bolesne uszkodzenia ciała. Przykładowo, podczas kolejnego nocnego uprowadzenia albo wyrywają mi rękę ze stawu w ramieniu czy nogę ze stawu biodrowego, albo wstrzeliwują mi jakiś bolesny kryształek pod skórę, albo nadrywają ścięgno, itd., itp. Praktycznie więc nieustannie jestem poddawany najróżniejszym cierpieniom fizycznym. Nie pamiętam też czasu kiedy nic dokuczliwego i przeszkadzającego moim nieskrępowanym działaniom by mnie właśnie nie bolało. Chociaż więc źródła bólu zmieniają się nieustannie, UFOnauci czynią pewnym abym jakiś rodzaj przeszkadzającego mi bólu doświadczał praktycznie bez przerwy.
       (ii) Ból uczuciowy. Ten UFOnauci zadają równocześnie z bólem fizycznym, jednak poprzez spowodowanie jakichś innych zdarzeń które indukują tym razem cierpienia uczuciowe. Jego przykładem może być zamordowanie mojego ukochanego Teecee, opisane już w punkcie #B3 tej strony. Tyle że zamordowanie to było tylko jednym wydarzeniem w całym łańcuchu nieustannego uczuciowego torturowania mojej osoby jakie trwa przez wiele ostatnich lat. Inne przejawy tego torturowania obejmują nieustanne wysyłanie mi obraźliwych emailów i listów, krytykowanie, obrażanie, wyszydzanie, oraz obrzucanie mnie błotem na praktycznie wszystkich forach dyskusyjnych i listach internetowych w Polsce, nieustanne oskarżanie mnie o rzekome popełnianie najróżniejszych moralnych lub duchowych niecności czy organizowanie sekt religijnych, upowszechnianie kłamstw na mój temat, td., itp.
       (iii) Ból umysłowy. Ten UFOnauci indukują poprzez najróżniejsze czysto umysłowe tortury. Tortury takie polegają np. na nieustanym konfrontowaniu mnie z dowodami, że wszelkie wysiłki jakie podejmuję są systematycznie niwelowane. I tak moje wysiłki znalezienia pracy są bezowocne, wszystkie moje strony internetowe są sabotażowane i mają ograniczenie liczby odwiedzin, wszystko co staram się zorganizować jest dezorganizowane, itd., itp. Inne formy tortury umysłowej chętnie używanej przez UFOnautów polegają na indukowaniu nieustannego strachu. Z kolei taki strach wzbudzają oni np. poprzez wysłanie emailów z pogróżkami i sugestiami przygotowywania zamachu na życie, poprzez stwarzanie nieustannych zagrożeń w miejscu naszego zamieszkania, poprzez zagrażanie zdrowiu i życiu tych których kochamy, poprzez niszczenie bazy ekonomicznej naszego życia, poprzez demonstracyjne sobotażowanie software w komputerze jaki się używa oraz poprzez demonstratywne przeredagowywanie lub niszczenie w naszym komputerze togo co już opracowaliśmy, nieustanne zastawianie na nas najróżniejszych pułapek, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/bandits_pl.htm

Portret użytkownika jana

Na takiego drona to

Na takiego drona to wystarczyła by jaka antenka i nadajnik , żeby się dowiedzieć z kad gówniarz tym steruje . A póżniej jaka rakieta ziemia ziemia , i po problemie .

Portret użytkownika zadziwiony

Podstawową rzeczą dla każdego

Podstawową rzeczą dla każdego "badacza UFO" i miłośnika cywilizacji pozaziemskich powinna być codzienna lektura serwisów technicznych, wystaw sklepów z gadżetami, śledzenie postępów technicznych w materiałach i elektronice, oraz opanowanie fizyki i biologii na poziomie podstawowym/gimnazjalnym. Raptownie zmniejszyłaby się ilość doznających oświaecenia po siedzeniu w kucki w wygniecionym zbożu (z patetyczną miną załatwiającego sie kota)  i śpiewaniu ommm, raptownie zmieniejszyłaby się ilośc orbsów, rodsów i tego typu wynalazków, a zostałyby tylko te naprawdę ciekawe....tylko pewnie nie o to w tym biznesie idzie.

 

Portret użytkownika benet

Pokpiwasz sobie, że haarp to

Pokpiwasz sobie, że haarp to bzdura, a wrzucarz tu artykuł o masowym pomorze antylop, gdzie za przyczynę zgonu ci dzielni profesorkowie przyjmują zmiany klimatyczne plus jakiś wirus. Cyt. "100 procent śmiertelności w ciągu 24 godzin". Żeby w ciągu doby uśmiercić liczne stado zwierząt przyczyną może być np.silny środek chemiczny, bo nawet śmiertelny wirus nie uśmierci w tak krótkim czasie takiej ilosci zwierząt, albo... albo Władimir udoskonala swój haarp Smile Ale czy to możliwe żeby naukowcy, którzy tak kochają pokój, ład i porządek na świecie, jednocześnie dbając o pomnażanie swoich kont w połaczeniu z garstką ludzi rządnych władzy, mogli stworzyc tak groźną broń? Odwieczna zasada jest taka, jeśli głośno się o czymś nie mówi , to to nie istnieje, tylko że w większosci ludzie już się na to nie łapią 

Portret użytkownika pasjonat

W usmiercaniu przyjeto dwie

W usmiercaniu przyjeto dwie metody inwazyjna i nieinwazyjna. ta wyglada na nieinwazyjna czyli powinna wystapic interakcja, jesli cos umiera od energii to czynnik usmiercajacy zostawia slady w innych ekosystemach. co do tych antylop, nie jest napisane ile umieraly wiadomo ze zbiorowo. waglik zabija w jakim czasie ?
bzdurna teoria to np taka ze haarp moze kogos usmiercic.  pewnie moze np technika obsługi co nie stosuje sie do zasad BHP poczytaj o radarze do systemu tarczy antyrakietowej, usmiercil kogos ? a dysponuje mocami takimi jak haarp.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika benet

 "poczytaj o radarze do

 "poczytaj o radarze do systemu tarczy antyrakietowej, usmiercil kogos ? a dysponuje mocami takimi jak haarp." he he a skąd wiesz jakimi mocami dysponuje haarp, skoro według Ciebie nie istnieje ? Smile Oczywiście odniosłem się zartobliwie do tego, że haarp uśmierca, oczywiste jest też to, że nie udowodnię Ci że taka broń istnieje Ale pomyśl, jakie państwo oficjalnie przyzna się do posiadania tajnej broni, myślisz że poprzestali na bombach atomowych? że jedni nie śledzą drugich ? Moze właśnie wzajemna wiedza jaką bronią dysponują powstrzymuje ich przed agresją na siebie. Myślę ze haarp nie jest kolejną  teorią spiskową. Historia nie raz pokazała jak wiele było przypadków gdzie oficjalne dementi w jakiejś sprawie wcale nie błahej, po latach okazały się prawdziwe, a historia lubi się powtarzać.

ps. Żadna bakteria znana ludzkości nie zabija masowo w ciągu 48h, po zakażeniu bakterii potrzebny jest okres wylęgowy. Żeby kogoś uśmiercić, waglik  potrzebuje więcej niż 48h, choćby z uwagi na okres od zakażenia do wystąpienia objawów. 

Portret użytkownika pasjonat

Wiesz ten rubaszny gamon w

Wiesz ten rubaszny gamon w usa mial podobny kanal ale zostal wysmiany wiec wrocil do Polski cebule karmic tymi newsami...
 
jeden z madrzejszych cytatow
 
"Maxowi jak zwykle się myli jedno z drugim... Mikrofale, nie fale krótkie! A gadanie o wygonieniu z domu to chyba tylko albo z nieuctwa, albo dla sensacji... Mikrofale jest w stanie zatrzymać cienka siatka metalowa, co dopiero beton o grubości kilkudziesieciu centymetrów... Biggrin Co do zasady... Moc anten to nie jedyne co się liczy, liczy się także częstotliwość... A to, że powstała zorza to dziwne? Po prostu zjonizowali atmosferę... Biggrin No i jeszcze jedno... Pentagon może nas oglądać w naszych domach??? W jaki sposób, falami długich częstotliwości? Biggrin Czy on postradał zmysły? Biggrin Musiały by być precyzyjne nadajniki i odbiorniki, które byłyby w stanie dać radę z takimi zakłóceniami! To, że przenikają nasze ściany to nic strasznego, wiele sygnałów pochodzeni naturalnego i ludzkiego te ściany przenika... A jakoś nie słyszałem, że jakaś stacja radiowa nadająca na UKFie podglądała ludzi... Biggrin Nonsens goni nonsens! A skąd te rewelacje o niskich częstotliwościach wywołujących trzęsienia ziemi? Czy on zdaje sobie sprawę z tego, jak olbrzymie to by musiały być moce, aby poruszyć... Miliardy ton to chyba mało powiedziane. Wink Ten człowiek kompletnie odpłynął i robi siebie na polskiego Alexa Jonesa... :/ Szaleniec, albo głupiec..."
 
Mikrofala lambda = 1/f wraz z przebyciem drogi zmienia sie jej dlugosc, dlatego musisz stroic radio a sygnał wzmacnia stacja bazowa. Kupe mozna sobie podsmazyc.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

Po pierwsze, bakteria wąglika

Po pierwsze, bakteria wąglika -odmiana płucna nie potrzebuje sie rozmnozyc tylko potrzebuje poprzebywac w nosicielu produkujac toksyczne zwiazki bialek, po drugie 18h po zarazeniu zaczynaja sie rozpadac tkanki wewnetrzne wiec smialo mozna uznac ze bez nerek czy watroby umierasz w zasadzie w ciagu doby. Po trzecie jak wspomniano zwierzeta umieraly kilka dni.
 
Co do haarp, to jest wynalazek o szerokim zastosowaniu. Wrzatkiem tez mozna zabic ale to juz zart nazywac go bronią. Udowodniono ze haarp potrafi podbic wysokie warstwy atmosfery o 4-10 km. Efektem jest opad poteznych połaciowo mas powietrza co nazwano ogolnikowo sterowaniem klimatem, a z czego miedzy innymi na IM zrobiono tajną bron. To samo zaczyna sie dziac z zderzaczem hadronów ktory ma byc portalem do innych wymiarow bla bla.....
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika mariuszek

Tą wiadomość czytałem chyba w

Tą wiadomość czytałem chyba w maju lub czerwcu więc nie jest to jakaś najnowsza informacja. Z tego co pamiętam to te zwierzęta umierały w ciągu 4 lub 5 dni i było to jedno stado, a autopsja ujawniła że jakaś bakteria jelitowa pod wpływem pestrycydów zawartych w roślinach zaczeła wydzielać jakieś kwasy (coś w ten deseń). cholera z tym i tak winny człowiek.
Harp no cóż najłatwiej zląkniętym ludem się rządzi, kiedys nas straszono amerykańską stonką Biggrin

Portret użytkownika abc

Czemu się z nami nie

Czemu się z nami nie kontaktują?    ".....uzyskały odpowiednie zgody, aby zestrzeliwać wszystkie niezidentyfikowane pojazdy latające...." Jesteśmy prymitywni jak cholera

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

Czasy się zmieniają,gdyby Bóg

Czasy się zmieniają,gdyby Bóg i władca tej ziemi pozwolił na rozwinięcie technologi to nie byłoby tego zacofania,ale znając człowieka jak rozwinąłby technologie latania międzygwiezdnego  to by sam zaczął rządzić a ciekawo kto by zarabiał na ziemie,zarosłaby chwastami,i dlatego nigdy ziemia nie będzie dobrze rozwinięta,co się uniesie to upadnie,właśnie teraz tak się dzieje (meteoryty),takie moje zdanie

Portret użytkownika zibi1973

No to teraz przeczytaj dobrze

No to teraz przeczytaj dobrze ze  zrozumieniem co pisze poniżej,bez obrazy to nie ja to napisałem,może troszkę chcę się wedrzeć na  twoje podwórko ale widzę że cukrowanie nie zda się na nic,a do tego trzeba by było być bezwzględny by próg przekroczyć,nie którzy by nie mogli tego zrozumieć,może coś na poprawienie humoru jak młody słonik próbuję się kąpać w małej wannie  http://www.fotosik.pl/zdjecie/b8ef60fd0eafb164

Portret użytkownika Cabaj

Wydaje ci sie że jak

Wydaje ci sie że jak napisałem ile ich tam widze to już nic nie rozumiem?
Na opis nie zwracam uwagi,równie dobrze mógł ktoś tam napisac że jak znajdzie  20 ryjów
to jest błogosławiony he he...zlewa na pierdoły.

Portret użytkownika KoFiPL

Te twoje Blue Beam wymyślone

Te twoje Blue Beam wymyślone jest dla prania mózgów, by ludzie widząc pozaziemskie obiekty sami sobie wyjaśniali odpowiedzi z dupy wzięte, mimo tego co ich własne oczy widzą. Prawda jest taka że oni wiedzą że to ostatnie chwile tej cywilizacji przez skażenie z Fukushimy...
To jest pradzwiwy powód i prawdziwy przekaz taki jakiego powinno się spodziewać od cywilizacji które mają już wszystko czego potrzebują i nie widzą sensu szkodzić innym tylko nieść wiedzę i pomoc słabszym/głupszym/początkującym.
https://www.youtube.com/watch?v=rebrfIJcQuo

Skomentuj