„Jezus na krzyżu” ukazał się na niebie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Biblii zapisano, iż ludzie będą oglądać wiele znaków na niebie. Opublikowany w 2009 roku film dokumentuje niezwykłe zdarzenia, a cisza operatora mówi wiele sama za siebie, informuje Planetanovosti.

 

 

Mnóstwo zdarzeń na tle nieba zaskakuje ludzi. Czasami są to fascynujące i niezwykłe epizody. Niezależnie od swojej wiary w cuda, w tym przypadku wszystkie myśli widzów skierowane będą ku Jezusowi i Krzyżowi.

 

Obraz, który wyświetlił się, bądź, jak kto woli, ukazał się na niebie, jest oszałamiający. Na filmie obserwowano jasny obraz krucyfiksu. Widać także tabliczkę, umieszczoną nad głową Jezusa, którą opisano w Ewangelii.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Świadomy

Zaczęło się!

Zaczęło się!

Projekt blue beam w akcji.

Teraz będa ludziom robić wodę z mózgu. Takich pokazów za pomocą haarp i innych urządzeń będzie co raz więcej bo to projekt nwo dążący do stworzenia jednej religii jednego rządu itd. w końcu zaczpiowania nas jak było i poddawania totalnej kontroli.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj