Pilot małego samolotu uchwycił najlepsze nagranie UFO w historii!

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Pilot małego samolotu, Jorge A. Arteaga, doświadczył i udokumentował potencjalnie niebezpieczne zjawisko, które może radykalnie zmienić nasze postrzeganie rzeczywistości. Uchwycił przelot UFO, które widać bardzo wyraźnie.

 

Podczas lotu nad Kolumbią, Arteaga zdołał uchwycić na filmie coś niezwykłego – obiekt, który zbliżał się do jego samolotu. Zarejestrowane obrazy ukazują śmigło małego samolotu i tajemniczy, ciemny obiekt, który zdaje się zmierzać prosto w kamerę. Obiekt ten, z każdą sekundą coraz wyraźniejszy, przybrał postać jasnej, spiczastej z przodu i okrągłej z tyłu struktury.

W miarę jak obiekt oddalał się, pozostawiał za sobą więcej pytań niż odpowiedzi. Arteaga, podzielając swoje doświadczenia po udostępnieniu nagrania w sieci, spotkał się z meksykańskim ufologiem Jaime Maussanem, który potwierdził autentyczność materiału. W rozmowie z Maussanem, Arteaga opisał, jak obiekt wydawał się unosić nieruchomo w powietrzu między Medellín a Santa Fe, zanim zbliżył się do jego samolotu.

To, co czyni to nagranie jeszcze bardziej fascynującym, to fakt, że Arteaga, będąc doświadczonym pilotem, wykluczył możliwość, że obserwowany przez niego i jego drugiego pilota obiekt był balonem, dronem czy innym typowym statkiem powietrznym. Nagranie to, które szybko zyskało popularność w sieci dzięki The Hidden Underbelly, entuzjaście zjawisk UFO, którzy opublikowali je na YouTube, zdobyło miano "najlepszego nagrania UFO w historii".

 

Maussan, dzieląc się fragmentem swojego wywiadu z Arteagą, zauważył: "Stoimy przed jednym z największych dowodów UAP (UFO) wszechczasów; uchwyconym przez kapitana pilota @JorgeArteagaG". To stawia nas przed pytaniem - jeśli to nie balon, ptak ani inny samolot, to co zostało uchwycone na tym nagraniu? Czy Arteaga i jego drugi pilot byli świadkami czegoś, co wykracza poza nasze dotychczasowe rozumienie? Czy to, co zarejestrowała ich kamera, zmieni nasze postrzeganie rzeczywistości?

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Skomentuj