Szokujące i dobrze ukryte przesłanie filmu Spielberga o Biskich spotkaniach !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Ostatnimi czasy w Polsce jesteśmy świadkami wdrażania "postępu" genetycznego. Niektórzy z nas, ci co nie dali sobie zrobić sieczki w głowach, dostrzegają szerszy plan, jaki przyświeca rządom polskojęzycznym, zwłaszcza po objęciu władzy przez polityków będących wiernymi przyjaciółmi USA.

Globalnie widać bardzo szeroko zarojone działania, mające na celu wywołanie określonych zmian: społecznych, kulturalnych oraz duchowych. Ma się pojawić nowa religia, ku czemu dąży Watykan, na czele którego stoi rewolucjonista papież Farńciszek. Wiemy o przepowiedniach Maryi Dziewicy, o tym że Watykan stanie się siedzibą Antychrysta.

No ale jak do tego doprowadzić, jak dokonać tak wielkiej przemiany planetarnego umysłu ludzkich zbiorowości, skoro chrześcijanie i chrześcijaństwo oraz cywilizacja chrześcijańska tak mocno się jeszcze trzyma ?! Otoż na to pytanie, albo pytania znajdziemy odpowiedz w ufonautyczno iluminackim filmie Stevena Spielberga pt.: "Bliskie spotkania trzeciego stopnia" (rok 1977).

Każdy go widział, niektórzy po kilka, albo kilkanaście razy więc nie będziecie mieli problemów aby przypomnieć sobie niektóre sceny. Wiecie już, że jest tam zakodowane bardzo dużo, widać liczby "33", ale i inne rzeczy.

Najważniejszą dla nas tajemnicą, mającą związek z obecnie obserwowanymi zmianami "plan-demii", czyli wielkiego planu iluminatów przekształcenia całej cywilizacji w nową, ale i powołanie nowej religii, jest scena kiedy pewien wojskowy mówi w filmie, że trzeba jakoś się pozbyć "każdej chrześcijańskiej żywej duszy' z terenu gdzie dojdzie do kontaktu, a chodzi o "kontakt na Wieży Diabła". Aby do tego doprowadzić chcieli, jak sami o tym informują w filmie, i tu uwaga" wywołać fałszywą pandemię", i wywołali. Każdy musiał nosić maskę, bo inaczej by nawdychał się gazu usypiającego.

Pamiętacie jak rozpylono gaz atakujący system nerwowy, jak wywołano panikę, i jak usunięto z tzw.  "skażonego terenu" wszystkich, a chodzi zwłaszcza o chrześcijan. No ale przecież to tylko film. Kto by się zastanawiał nad ukrytym przesłaniem planów iluminatów, który zakodował w tej produkcji Steven Spielberg ?! Aby to jakoś państwu lepiej naświetlić zmontowaliśmy film, który wyjaśnie sporączęść zagadek produkcji "Tenet", ale i "Bliskich spotkań fałszywej pandemii", koło "Wieży Diabła".

Bramy czasowe iluminackiej (r)ewolucji istot humanoidalnych loży ufonautycznych hybryd GMO Lucyfera

https://youtu.be/qR4k7So4Kd0

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Donalt

Co ma Ameryka do tego?

Co ma Ameryka do tego? Kochani w Ameryce rządzą już nasi. Pod czerwonym sztandarem Biden prezentuje się równie okazale jak Obama. 
niedlugo w kongresie pojawi się popiersie Marksa tak jak w europarlamencie 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj