Złowieszczy czarny sześcian na niebie nad Teksasem

Kategorie: 

Źródło:

Złowieszczo wyglądająca czarna kostka, która pojawiła się na niebie nad Teksasem, mocno wystraszyła mieszkańców. Film, dokumentujący niewytłumaczalne zjawisko, opublikowano  w sieci przed kilkoma laty i od tej pory stało się ono obiektem gorącej debaty.

 

 

Czarny sześcian powstał zupełnie niespodziewanie. Zdaniem świadków, niewytłumaczalne zjawisko miało miejsce niedaleko El Paso, w tajnej bazie wojskowej US Army, gdzie po raz pierwszy na świecie zdetonowano bombę atomową. Film z fruwającą kostką pojawił się w sieci ponad dwa lata temu, ale dopiero teraz przykuł większe zainteresowanie internautów. Naoczny świadek tłumaczy, że chmury nagle przekształciły się w czarną konstrukcję. Niektórzy twierdzą, że na pewno widzieli ciężki przedmiot na niebie, a jego przelotowi towarzyszył gromki szum.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Fakt

A dlaczego ten naoczny

A dlaczego ten naoczny świadek nie nakręcił filmiku swoim wypasionym amerykańskim Ajfonem?
Czyżby animację było trudniej zrobić, niż dodać kostkę do kilku zdjęć w Fotoszopie?

Portret użytkownika ella

Jak dla mnie to ewidentny

Jak dla mnie to ewidentny dowód stale trwającego kultu Saturna. Polecam zainteresować się tematem i otworzyć oczy, w jakim świecie żyjemy. Saturn, czyli Czarnysześcian, który jest holograficznym więzieniem naszych dusz i pozostałych planet. Okultystyczne i satanistyczne rytuały (Iluminaci) wzmacniają właśnie jego energię.

Saturn - Matrix = świat (wymiary od 1-4) zamknięty w kostce === ILUZJA (sztuczny syntetyczny wszechświat) - Iluminaci.

Dużo info znajdziecie tu i inspiracji do własnego researchu: http://davidicke.pl/forum/kult-saturna-uwiezieni-w-szescianie-t15194.html

Polecam także dokumentalny film (z polskimi napisami), jak wyglądało starożytne niebo, co potwierdza teorię Saturna i kosmiczny facke naszych przekonań i wierzeń - świat, fizyczna rzeczywistość, w jaką wierzymy, cała prawda zostały perfekcyjnie przetworzone i zniekształcone: https://www.youtube.com/watch?v=t7EAlTcZFwY

Gdybym nie mogła tu załączać linków (nie znam zasad), to prosze na YT wrzucić "Symbols of an Alien Sky (Full Documentary)"

Myślę, że częścią tych zjawisk są owe dziwe i nierzadko przerażające dźwięki jakie pojawiają się od lat na cąłym świecie, a zintensyfikowały w 2016. W przekonaniu wielu, stoi za tym rząd USA i cała zewnętrzna infranstruktura, o czym ciekawie relacjonuje: https://www.youtube.com/watch?v=S_Mj2soQgAs

Trzeba mieć dystans, ale też i oczy wokół głowy. 

Mimo wszystko, matrix jest faktem. Czym była kostka? Pozdrowieniami? 

 

 

 

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Dziwne: już piętnasty raz

Dziwne: już piętnasty raz chcę napisać komentarz do tego co zobaczyłem i przeczytałem - i zawsze zamiast komentarza odruchowo samo mi się pisze dosadne porównanie mózgu tallina do klocka (w szerokim pojęciu tego słowa)... łomatkoświęta i znowu to się stało! Znowu zamiast komentarza  napisałem o klocku i mózgu tallina - to jakieś opętanie! Tallin (admin?), weź skrobnij o tym artykuł!

Strony

Skomentuj