Chemtrails mogą mieć za zadania tłumienie promieniowania ze strony brązowego karła

Kategorie: 

Klasyczne chemtrails z USA

Smugi chemiczne to znany temat. Teoria zakłada, że część smug zwanych trwałymi powstaje sztucznie poprzez manipulowanie składem paliwa lotniczego. Objawia się to tym, że cześć smug znika po chwili a część utrzymuje się wiele godzin. Pojawiają się rożne hipotezy, co do natury tego zjawiska. Jedna z nich zakłada, że chemtrails mają nas przed czymś chronić.

 

Wydaje się całkowicie prawdopodobne, że może to jednak nie jest zwykły efekt atmosferyczny, ale planowy program geoinżynieryjny, który ma na celu ochronę Ziemi przed jakimiś zagrożeniami oczywiście jest też wariant negatywny zakładający celowe podtruwanie populacji, którego celem ma być jej redukcja. Być może, że jest to jeden z celów, ale może być pewien cel wspólny, jakim jest rozpraszanie czegoś, albo ochronę przed czymś.

Rozpylając związki baru, można uzyskać efekt rozpraszający promieniowanie rentgenowskie. Oprysk z barem tworzyłby pewien rodzaj ochrony. Niektórzy wprost sugerują, że ma to być ochrona przed brązowym karłem, nemezis naszego Słońca. Słońce też istnieje w systemie binarnym tylko jego "brat" jest nieudaną gwiazdą. Głównie ze względu na masę.

 

Wielu astronomów dowodzi, że pewne anomalie, jakim poddawane są przelatujące okresowo ciała niebieskie zdają się wskazywać na jeszcze jedno duże źródło grawitacji. Naukowcy z NASA nazwali ten obiekt Tyche. To właśnie ten duży masowo obiekt zbliża się do Ziemi i zwolennicy tej teorii zakładają, że chemtrails mają nas uchronić przed emitowanym ciągle promieniowaniem rentgenowskim, co skończyłoby się masowymi zachorowaniami na raka.

 

W myśl tej teorii chemtrailsy są czymś dobrym, czego powinniśmy pragnąć, tylko czy to nie jest kolejna propaganda? Dużo bardziej prawdopodobniej brzmi teoria, że chemtrails mają chronić przed Słońcem, ale kto wie może zwolennicy teorii Nibiru mają rację.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika natare76

Witam tak sie zastanawiam od

Witam tak sie zastanawiam od jakiegos czasu
Moze te rozpylanie to celowe ukrycie przelotow obiektow czyli ufo? 
 
  DZIWNE BO GDY NIEBO PELNE W CHMURACH TO TE OBIEKTY SA WIDZIANE NADWYRAZ NISKO ZIEMI .

Portret użytkownika elo

Odp. zbiorczo na kilka

Odp. zbiorczo na kilka zagadnień. Smugi te zawierają aluminium po to by tworzyć nad ziemią klatkę Faradaya, uszczelniającą Ziemię przed wpływem zewnętrznym oraz być może mającą zmniejszyć efekt nieuchronnie nadchodzacej dużej burzy slonecznej, smugi te przy okazji są bardzo szkodliwe ponieważ aluminium zmenia TRWALE wspólczynnik PH gleby na którą spada. Zmiana PH gleby może oznaczać też że Ziemia jest na naszych oczach terraformowana dla innej rasy która zamieszka tu jak już człowieki stąd znikną. Tak czy siak oznacza to, że znaczna część ludzi umrze z głodu lub uszkodzeń wynikłych z aktywności słonecznej - a reszta będze musiała szybko wy-ewoulować tj dostosować się do nowych warunków chemicznych, biologicznych oraz magnetycznych - uważam to raczej za niemożliwe do wykonania na samym poziomie fizycznym bez rownoczesnego wzrostu świadomości.

Portret użytkownika robertus

No dobra. Tylko dziwi mnie,

No dobra. Tylko dziwi mnie, że chcą chronić Polaków, a Niemców już nie. Był u mnie ostatnio kolega z Niemiec i nic tam takiego nie widział, jakoby smugi kondensancyjne utrzymywały się tam całymi godzinami na niebie. Jest miłośnikiem samolotów, także często patrzy w niebo obserwując samoloty. Nie interesuję się raczej zagadnieniem chemitrails, ale powiedział iż jest to dość dziwne by tyle czasu wisiały smugi.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ten twój kolega to chodzący z

Ten twój kolega to chodzący z głową w chemitralach imbecyl. Moi znajomi z przerażeniem stwierdzili, gdy byli na wakacjach w Hiszpani, że chemitrale są obecne prawie codziennie zasnuwając niebo nad Niemcami, Francją Belgią  i Hiszpanią. Czym są? Tak naprawdę nie wie nikt. Z całą pewnością nie polepszają naszego zdrowia i powoli zabijają... Z drugiej strony, równie dobrze dla przeprowadzenia depopulacji mogliby nas opryskać wąglikiem... na przykład... Sądzę, że chemitrale mają wzmocnić potencjał magneto-elektryczny stratosfery dla prowadzenia działań militarnych o szerokim spektrum na całej planecie z urządzeniami typu HAARP ( wtym może mieć zastosowanie obrona Ziemi, przed ingerencją z kosmosu niekoniecznie inteligentnyuch istot, lecz kosmicznych odłamków...

Portret użytkownika PabloAquarius

zgodzę się, że..chodzi o

zgodzę się, że..chodzi o wzmocnienie potencjału(...) Co do działań militarnych ( jeśli założymy że są  nimi sztucznie wywoływane klęski żywiołowe) też... Możliwe, nawet bardzo...Bardziej jednak obstawiałbym inną tezę o PIERWSZORZĘDNYM CELU CHEMTRAILS ,mianowicie:  Organizmy żywe na Ziemi ,czyli także ludzie doświadczaja w obecnych czasach ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI. Spowodowany jest on najogólniej rzecz biorąc promieniowaniem kosmicznym (przechodzenie Ziemi przez równik galaktyczny, zwiększona dawka promieniowania z jądra galaktyki itp) Rozwój ten jest największym zagrożeniem dla hegemonii władzy KONSORCJUM Ziemi, dlatego używa tak radykalnych metod jak manipulacja BIOPOLEM na globalną skale.Wiem ,że to brzmi fantastycznie, jednak tak właśnie uwazam .CHEMTRAILS SŁUZY OBNIŻENIU WIBRACJI ŻYCIOWYCH LUDZI. Niestety wygląda na to że właśnie tak głeboko sięga ..królicza jama.. KONSORCJUM ELITARNYCH DYNASTII, którym kreowanie nadchodzącego zamętu poprzez kryzys,wojne,głód,i kataklizmy(drugo-trzecio rzędny cel chemtrails) może nie wystarczyć do utrzymania władzy szykuje WIELKIE ZWIEDZENIE w którym uczestniczą nasze umysły...Zarówno CHEMTRAILS jak i HAARP są częścia wielkiego projektu ,który nie może wyjsć na jaw i dlatego KONSORCJUM zarządzające rządami Świata podtrzymuje życie teorii mówiących o chemtrailowym truciu...Dzięki tym teoriom  oddalają nas od prawdy.  Niebo pełne błysków ostatnimi czasy to prawdopodobnie coraz częściej wina chemtrails i/lub sztucznej emisji  fal elektromagnetycznych z centr badawczych takich jak HAARP,EISCAT itp , które wpływają jonizująco na atmosferę a tym samym  chmury co w konsekwencji powoduje bardzo silne wyładowania atmosferyczne ...Nie twierdze przy tym ,że opryski są po to żeby tworzyć mega- burze i manipulować pogodą wogóle jak mówią niektóre teorie "spiskowe" ale może  to być niejako efekt uboczny lub/i  drugo-trzeciorzędny cel.  Pozdrawiam

Portret użytkownika Alicja

Od kiedy Polska "wstapila" do

Od kiedy Polska "wstapila" do NATO samoloty siejace śmierć - grzyby,bar drobiny plastiku pokryte aluminium  wszystko w nanotechnologi - moga bezkarnie latać i po naszym niebie.Chemitralis nie uswiadczysz nad Rosja i Chinami bo zestrzeliwują albo zmuszaja do lądowania.Niemieccy uczeni nie mogąc doczekac sie od wladz  politycznych państwa odpowiedzi na pytania spoleczeństwa do czego to sluży i dlaczego tak dużo ludzi choruje ,zaskarżyli ich do Sadu Najwyższego.Dotychczas Ziemia chronila nas "plaszczem" biosfery ale on  zanika od 2003 roku,i z kosmosu na Ziemie dociełaja najrożniejsze promieniowania  z Wszechswiata i nasze organizmy  poddawane nim zmieniaja swoje DNA, ale i sposób myslenia,mnóstwo ludzi zaczyna sie budzić  jak z letargu.W prawdzie ludzi  zaliczanych do  autochtonow Ziemskich  jest tylko 1/4 populacji bo reszta jest wyjedzona.zmanipulopwana genetycznie przez inne istoty.Chemitrale nie tylko nas ukatrupjaja,siejac raka i oslabjajac system immunologiczny czlowieka ale odgradzaja go od tych energii ktore maja mu pomuc przejść transformację.Niszcza też roslinność ,zatruwaja ziemie uprawna i zwierzeta.Jesli Wszechswiaty sa hologramami tworzonymi przez Ogrodnikow-Arkturian, ktorzy sa też konstruktorami  i siewcami  zycia  na planetach ,jeśli wszystko we wszechświecie musi być In i Jang,jesli czlowiek jest energią o pewnej częstotliwości skupienia drgań - pamjetaj że świat ogladasz  tak jak telewizor,komputer,chodzisz po zewnetrznej powierzchni kuli....- to walka  idzie o emocje ktore sa energia a nie o ciala.

Portret użytkownika pepe pan dziobak

Trzeba pamietać, że

Trzeba pamietać, że temperatura spalanego paliwa lotniczego osiąga 980 st.C Zastanawiam się co by się działo w takim silniku lotniczym przy tych temperaturach, jeśli w paliwie byłyby jakieś niepalne dodatki, których się niektórzy spodziewają.Dwa dni temu zauważyłem smugi, które częściowo znikały, a częściowo zaczynały się rozciągać po niebie. Jak to wyjaśnić, jeśli nie kominami termicznymi w atmosferze, czyli różnymi warunkami temperatury i wilgotnosci względnej?I uwaga! jeśli chciałbym redukować populację to najlepszym pomysłęm byłoby manipulowanie przy wodzie, żywności i lekach/szczepionkach. Rozpylanie trucizn z powietrza jest potwornie nieefektywne, drogie i nieselektywne. Przecież tym samym powietrzem oddycha "pospulstwo" i "elity", a redukcja ograniczałaby się do państw bogatyh, wytwarzajacych dobrobyt, majacych największy ruch lotniczy. W państwach biednych, gdzie ludzie są mniej, że tak powiem produktywni, depopulacja miałby znacznie mniejszy efekt. Zupełnie nieracjonalne.Zauważcie też, że smugi pojawiają się zawsze kawałek za samolotem, co wskazuje na to, że powstają w wyniku reakcji spalin z powietrzem i tutaj pasuje wyjaśnienie ze skraplaniem pary wodnej. Czy widzieliscie np. smugi za samolotem podchodzącym do lądowania, albo startującego? Ten sam samolot na wysokosci przelotowej pozostawia smugi. Czy może piloci coś włączają i wyłączają? Jeśli tak, to skoro są tysiące pilotów, nie ma na ten temat przecieków?

Strony

Skomentuj