„Cudowna lecznicza woda” sączy się z ust posągu Jezusa w Anambra w Nigerii

Kategorie: 

Źródło: https://www.naij.com/1093321-healing-water-mysteriously-drops-statue-anambra-state.html

Ze statuy Miłosierdzia Bożego ostatnio tajemniczo kapie woda. Konkretnie dziwne źródełko bije z ust kiczowatego posągu Jezusa. Ludzie twierdzą, że ta ciecz ma rzekomo właściwości lecznicze.

 

 

Chidi Wazinga Ilechukwu udostępnił na swoim profilu na Facebooku zdjęcia i filmy rzeźby, która znajduje się w kościele w Amichi w prowincji Anambra. Woda, mająca właściwości lecznicze, kapie z szczęki miejscowego Jezusa. Miejscowi kapłani przypisują zjawisku cudowne moce, ponieważ niektórzy ludzie skorzystali rzekomo z daru uzdrowienia.

 

„Na początku byłem sceptyczny, udostępniając te zdjęcia w Internecie. Niektóry księża mówili, aby się wstrzymać, dopóki cud nie zostanie potwierdzony. Woda ze szczęki figury Miłosierdzia Bożego wciąż kapie. Od Środy Popielcowej aż do dziś sączy się nawet w najgorętszym słońcu. Przyjdź do Jezusa i Maryi w Amichi, a przekonasz się sam. Kropla zawsze pojawia się i wisi na brodzie, ale nigdy nie spada na ziemię. Wycierasz brodę i pojawia się kolejna”.

 

Ludzie potwierdzają uzdrowicielską moc tej wody.

 

„Pan uczynił cud na naszych oczach. Zbierajcie te krople i rozgłaszajcie wszystkim wieści o boskim zjawisku”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Wiadomo że taki cud jest

Wiadomo że taki cud nie jest rzeczą trudną dla żyjącego Jezusa, Zbawiciel Chrystus Pan może znacznie więcej, może stworzyć cały świat, ale dla wielu ludzi wystarczy jego ozdrowiencza woda ! Te cuda są wspaniałym świadectwem mocy żyjacego Jezusa ! Zbawiciel żyje bo zmartwychwstal i zostawił nam dowód swojego cudownego zmartwychwstania w postaci Całunu Turynskiego, ale dla wielu nie jest to fakt bo są słabi w wierze chrześcijan.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj