Dr Simon Young poszukuje dzieci, które w 1979 roku spotkały się z gnomami

Kategorie: 

Źródło: http://kratko-news.com

Ze wszystkich dziwnych zdarzeń, które stały się tematem badań historycznych, to bez wątpienia jest jednym z najdziwniejszych. Dotyczy ono informacji o szóstce dzieci które w 1979 roku spotkały się z grupą gnomów. Zdarzenie zainteresowało dr Simona Younga. Osobliwy incydent, który wydarzył się w Wollaton Park w Nottingham, obejmuje grupę dzieci w wieku od ośmiu do dziesięciu lat, z których każde twierdziło, że było świadkiem niezwykłego zdarzenia.

 

Według relacji, młodzi ludzie rozmawiali z kilkudziesięcioma białobrodymi krasnoludami, które nosiły kolorowe kapelusze w stylu Noddy. Jakby tego było mało, istoty dorastały zaledwie do pasa przeciętnego dorosłego człowieka oraz jeździły po parku w swoich małych samochodzikach. Zdaniem dzieci, spotkanie trwało nie dłużej niż piętnaście minut. Obecnie pisarz i historyk dr Simon Young wrócił do sprawy i zadał sobie trud ustalenia prawdy. Na tą chwile, badacz poszukuje świadków widowiska, którzy obecnie mają przeciętnie po czterdzieści lat.

Świadkowie zdarzenia, na zdjęciu z dyrektorem ich szkoły.

„Ludzie ze zrozumiałych względów są bardzo wrażliwi na te kwestie. Dawne obserwacje w Wollaton Park wymagają wyjaśnień. Chciałbym porozmawiać z świadkami wydarzeń o ich wspomnieniach. Gwarantuję absolutną anonimowość ."

Nie można wykluczać najprostszego z rozwiązań, czyli że było to kłamstwo sprokurowane przez grupkę żądnych uwagi dzieci, albo błędna interpretacja występu artystycznego bądź innego typu happeningu. W rzeczywistości, ów tajemnicze gnomy mogły przecież być osobami chorymi na karłowa tość, które wykorzystywały swój stan do rozbawienia grupki dzieci. Jedni będą się chylić do pierwszej wersji inni do drugiej, kto wie może ktoś stwierdzi, że to zmiennokształtni obcy którzy w ten sposób zamaskowali swoją obecność. Jedno jest pewne. Dr Young ma 100% rację, ze jest to bardzo dobry pomysł na książkę.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Niech poszuka filipińskich

Niech poszuka filipińskich czy też malajskich dzieci które kilka dekad temu na boisku szkolnym spotkały prawdziwych, kilkunastocentymetrowych gnomów, i z nimi konwersowały!!

Portret użytkownika andre

no właśnie - przez tych 

no właśnie - przez tych  jasno- a raczej ciemnowidzów to mnie ciągle głowa boli, koniec swiata to koniec swiata, trzeba to ładnie ogarnąć, więc się przygotowałem i czekałem, i czekałem, i czekałem... a w międzyczasie lufka na jedną nóżkę, analogicznie na drugą nóżkę, północ minęła, nastał 17 dzień lutego, świat się nie skończył... a za to mnie głowa dziś boli

a fuj s tymi przepowiedniami Sad

pozdr.

Strony

Skomentuj