Dziwne dźwięki mogą być efektem akustycznym związanym z UFO

Kategorie: 

.

Jeden z naszych czytelników wskazał zdumiewającą zbieżność między nagraniem przelatującego obiektu nieznanego pochodzenia, jakie opublikowaliśmy we wrześniu 2011 oraz dźwiękami rejestrowanymi na świecie.

Film, o którym mówimy przedstawia przelot pojazdu, który przez sceptyków bywa nazywany "too good to be truth”, czyli zbyt dobry, aby być prawdziwym. W większości przypadków takie nagrania są klasyfikowane, jako CGI, od Computer Generated Imaginery a po polsku grafika komputerowa.

Jednak nasz czytelnik nie skupia się na obrazie, ale na dźwięku, który jest łudząco podobny do nagrania osobliwych dźwięków z Edmonton w Kanadzie.

Nagranie z Kanady zostało wykonane 14 stycznia 2012 i było to chwilę po tym, gdy dźwięki na dobre trafiły do mainstreamu, czyli po wydarzeniach w Kostaryce, gdzie usłyszał je cały naród.

Jak zauważył nasz czytelnik podobne odgłosy zarejestrowano trzy dni później 17 stycznia 2012 w brytyjskim Nottingham.

Wnioski, jakie można wysnuć na podstawie tych obserwacji mogą być wręcz sprzeczne. Po pierwsze można stwierdzić, że jest to dowód potwierdzający istnienie dźwięków i łączący je bezpośrednio z fenomenem UFO. Jednak jest też możliwa odwrotna interpretacja stwierdzająca, że i to spektakularne UFO i dźwięki są po prostu fałszerstwem a akustyczne podobieństwo jest tego potwierdzeniem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika goral

Czesc ja mam taka teorie

Czesc ja mam taka teorie wygledem tych dziwnych dzwiekow , a wiec mysle ze to taka zawansowana echo lokacja powierzchni ziemi przy pomocy jakiegos sonaru  dzwieki odbijaja sie i wracaja w kosmos do odbiorcy ,ale czy to dobra mysl sam nie wiem.

Portret użytkownika NEUTRINO

Witam. Bez wzgledu na to czy

Witam. Bez wzgledu na to czy to podroby to osobiscie uwazam ze dzwieki moga byc powiazane z ufo. Jezeli przyjac teoretycznie ze na orbicie Ziemi sa obce nazwijmy to pojazdy i przykladowo maja maskowanie . Nie czeskie moro a raczej przesuniecie w czasoprzestrzeni . a w fizyce kwantowej o tym mowa. Jest elektron. znika potem w innyn miejscu sie pojawia. Jest to prawdopodobnie takie plywanie pomiedzy wszechsiatami. Dzwiek jak wiadomo ma inna predkosc i moze z tad te efekty. Zresztad efekt podwojnego slonca . problemy z satelitami czy np. dziwne wypietrzenie czesci sporej oceanu  oraz artefakty w okolicach slonca i anomalia magnetosfery moga byc na to dowodem. Moze byc ciekawie . A te fake to sa robione po to by ludzie byli zdezorietowani.

Portret użytkownika ak

Brawo "Neutrino" wydaje mi

Brawo "Neutrino" wydaje mi się że trafiłeś w samo sedno. Też się nad tym cały czas zastanawiam i również skłaniam się do takiej samej interpretacji tego zjawiska.Moja teoria jest bliska temu co sugerujesz . Mianowicie uważam że Wielkie obiekty których nie możemy widzieć / bo nie chcą abyśmy je widzieli przecież ich technika jest dla nas niewyobrażalna i całkowicie niezrozumiała /, przemieszczając się pomiędzy Światami o różnej gęstości powodują takie efekty dżwiękowe.Może to zjawisko mieć miejsce również w tedy gdy obiekt stara się zniknąć , lub też zmaterializować się w naszym wymiarze.Masz rację że niektórzy umieszczają fake  z głupoty, ale  może to być również celowe działanie dla wprowadzania dezinformacji.Cieszy mnie fakt że są ludzie myślący wśród nas.Pozdrawiam serdecznie.  

Portret użytkownika martusia

Ośmieszacie się takimi

Ośmieszacie się takimi artykułami !!!  widać że to komputerowo zrobione i wy też to wiecie więc po jakiego grzyba wstawiacie coś takiego ?  Przez takie coś ludzie się śmieją z ufo.

Portret użytkownika Pofur

A czy nie zauwazyłeś ze sens

A czy nie zauwazyłeś ze sens tej strony jest troche iny ? Tutaj wrzucają "coś" a zazwyczaj w komentarzach ludzie sensowanie odpowiadają co moze być przyczyną wydarzeń Smile o ! Pozdrowienia dla normalnych Smile

Strony

Skomentuj