Nadal widuje się wyraźne kształty obiektów wokół Słońca

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Pojawiły się nowe obserwacje obiektów widywanych ostatnio w okolicach pobliskiej nam gwiazdy, Słońca. Tym razem nagrania zostały wykonane w dniach od 21 do 23 lutego 2013.

 

Jeden z obiektów już tu prezentowaliśmy i był to bardzo szybko poruszające się światło pozostawiające za sobą smugę. Normalnie byłoby to trudne do zauważenia, ale zwolnienie nagrania obnaża fakty.

Jakby tego było mało w okolicy korony słonecznej widoczny jest następny obiekt, zdecydowanie ogromny a w jego okolicy daje się dostrzec jeszcze inne kuliste anomalie. Bardzo możliwe, że to mniejsze obiekty towarzyszące statkowi, który wedle proporcji musiał być kilkukrotnie większy od naszej Ziemi.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Zdjęcia które dostarczane są

Zdjęcia które dostarczane są prze SDO lub SOHO są składowymi kilku filtrów (np radarowe to skladowa 6 filtrów) i przy automatycznym łaczeniu czesto powstają wlasnie artefakty obrazu, najczęsciej Lasco 3 poniewaz tam uzywa sie najwiekszej ilosci "skladników".
Niemniej jednak jak sami operatorzy tych 2 urządzeń jak i wielu innych podają w komunikatach o nieznanym obiekcie lub błędzie którego nie da się określić jako artefakt obrazu. Jezeli macie samozaparcie to proszę wejsc na oficjalna stronę Hinode (Solar b) na pażdziernik 2012 i jest tam fajny post dyrektora o tym co piszę.
Pozdrawiam Juszka

Portret użytkownika Bilonek

Czy to podróbka czy nie tego

Czy to podróbka czy nie tego niewiem.Znam dwie teorie które mogą wyjaśnic poco oni pojawiają sie w okolicach słońca.Jak wszyscy wiecie słońce jest najwiekszym świecącym obiektem na naszym niebie i żrudłem czystej energi świetlnej i cieplnej a więc te obiekty mogą poprostu pobierać tą energię i używać jej jako paliwa do swoich podróży i ogulnego działania.Druga teoria jest troche bardziej fantastyczna ale bardzo możliwa tymbardziej ze jakis czas temu na youtubie znalazlem film ukazujacy wydobyte ze swiątyni majów malowidła przedstawiajace sceny z tej teori która mówi o tym ze te obiekty mogą używać słońca jako bramy miedzy galaktycznej do swych podróży.Siła przyciagania jądra słonca jest tak ogromna ze czaso przestrzen w nim moze ulegać zakrzywieniu a oni poprostu tego uzywaja jako kanału przeskokowego.A zdjecia owe wykonuje nasa w programie monitorowania słońca.

Portret użytkownika FRYC

Nie tak dawno znalazły się tu

Nie tak dawno znalazły się tu artykuły sugerujące, że UFO ustabilizowało niebezpieczną aktywność naszego Słońca oraz że usiłowało rozbić meteoryt nad Czelabińskiem. Jak to w końcu jest - chcą nas zniszczyć czy nie ? Filmiki umieszczone na you tube o UFO /linki umieściła zielonawyspa/ sprawiają wrażenie, że opracował je człowiek z fantazją powieściopisarza. Dlaczego tak łatwo wierzymy opowieściom "wyssanym z palca"?

Portret użytkownika khemit

Dla mnie to prawdopodobne to

Dla mnie to prawdopodobne to co pisze ten profesor bo to tak jest w przyrodzie że są szczeble pokarmowe, najpierw rośliny się żywią minerałami, potem zwierzęta tymi roślinami, my się żywimy zwierzętami a nami ufo !

Hr aHA

Portret użytkownika Zenobiusz Solecki

"...Bądźcie trzeźwi!

"...Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. 9 Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!..."  1 list Św. Piotra 5;8

Strony

Skomentuj