Dziwne zwierzę złapano na Białorusi

Kategorie: 

Źródło: public domain

W okolicy miejscowości Prudniki na pastwisku gospodarstwa zajmującego się produkcją mleka doszło do incydentów, w którym nieznane zwierzęta atakowały krowy i cielęta. Rolnicy zgłaszali to wielokrotnie, ale nie było dowodów na obecność niezidentyfikowanego gatunku zwierząt. Tym razem jedno z nich udało się zabić.

 

Rolnicy, którzy zorganizowali zasadzkę na zwierzaka twierdzą, że jeden padł, ale dwa następne uciekły do lasu. Schwytanie stworzenia stało się lokalną sensacją i chętnie pisały o tym białoruskie media. Często nazywano tę istotę "białoruską chupacabra", nawiązując do opowieści o nieznanych stworach z Ameryki Środkowej, które rzekomo wysysają krew ze zwierząt hodowlanych.

 

Poproszono o wypowiedź lokalnego weterynarza, który stwierdził, że nie robiłby z tego zbędnej sensacji, ale zapytany o to, co to jest stwierdził tylko, że to jakiś "mutant" podobny do skrzyżowania hieny i jenota. Zaproponowano spalenie zwłok zwierzęcia. Sam fakt, że świadkowie widzieli kilka stworzeń został zignorowany, a to przecież dowodzi, że jeśli była to mutacja to nie jednostkowa, więc anomalia ta powinna być raczej dokładnie zbadana a niezniszczona.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

istotnym jest jeszcze ,kto

istotnym jest jeszcze ,kto zaproponował spalenie zwłok...lokalny weterynarz mógł nie być wtajemniczony w doświadczenia genetyczne i coś mi się wydaje że to nie on "zaproponował" spalenie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Dius

Mozliwe że te dziwne stwory

Mozliwe że te dziwne stwory biegające po europie to pozotsałości po hitlerowcach, jak wiadomo bawili się w genetyke. Proponuję posłuchać audycje Dariusza Kwietnia na temat riese , z 15 audycji chyba jest każda po 30 minut.
Tak w nawiasie to na dzien dobry admin wprowadza czytelnika w błąd pisząc ze "złapano", no ale jak złapano jak zabito.
peace !

Portret użytkownika MEJTRIXX

W 2006 roku nagrałem lisa

W 2006 roku nagrałem lisa srebenego na wolności i nikt z leśników oraz sam były dyrektor ZOO nie potrafili powiedzieć co to jest dopiero po 6 latach były hodowca lisów srebrnych powiedział mi co to jest za gatunek . Nie żle co?

Strony

Skomentuj