Fala Obcych - film dokumentalny

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Zagadka fenomenu UFO jest gigantyczna, choć poprzez badania ufologów możemy coś się o niej dowiedzieć, co wcale nie znaczy, że ją rozumiemy. Jeden z najlepszych badaczy tego fenomenu Jacques Valle napisał w tym temacie kilka dobrych książek. Ich tytuły mówią same za siebie, przykładowo: "Na krawędzi rzeczywistości", "Wysłannicy kłamstwa: kontakty z UFO"; "Inny wymiar: Podręcznik o Dialogu z Obcymi". Jedna z nich ma wyjątkowo ciekawy tytuł, mianowicie "Odkrycie Naukowców o Wpływie UFO na Gatunek Ludzki" ! 

Vallée po raz pierwszy zauważył niezidentyfikowany obiekt latający (UFO) nad swoim domem w Pontoise w maju 1955 roku. W połowie lat 60., podobnie jak inni naukowcy badający sprawę NOLi, Vallée chciał uwierzytelnienia Hipotezy o Istnieniu Życia Pozaziemskiego (ETH). Badacz Jerome Clark utrzymywał wówczas, że dwie pierwsze książki Vallée na temat UFO, stanowią najbardziej wysublimowaną naukową obronę hipotezy ETH. Jednak do roku 1969 poglądy Vallée uległy zmianie. On sam przyznał publicznie, że hipoteza Istnienia Życia Pozaciemskiego – ETH jest mocno zawężona i pomija wiele istotnych danych. Vallée rozpoczął badania nad relacjami między UFO a sektami, religią, aniołami, spirytyzmem, kryptozoologią i parapsychologią. 

Powyższe powiązania zostały po raz pierwszy opisane w trzeciej książce Vallée Paszport do Magonii: Od folkloru do latających talerzy (Passport to Magonia: From Folklore to Flying Saucers.). Jako alternatywę dla hipotezy mówiącej o nawiedzaniu Ziemi przez istoty pozaziemskie, Vallée wysunął hipotezę wielowymiarowości tych zjawisk, co wielokrotnie potwierdzają raporty ufologów. Jest ona w pewnym stopniu rozszerzeniem hipotezy ETH, jednak według nowej („starej” Biblijnej) teorii rzekome istoty pozaziemskie mogą pochodzić zewsząd, niekoniecznie z kosmosu. Mogą one funkcjonować poza czasoprzestrzenią, w innych wymiarach, a zatem koegzystować z ludźmi, pozostając niezauważalnymi !

Przeciwstawiająca się popularnej hipotezie ETH, materialistycznie uwarunkowanych badaczy, teoria Vallée została chłodno przyjęta przez indoktrynowanych ewolucjonizmem amerykańskich ufologów, skutkiem czego zaczęto postrzegać go jako wyrzutka. Istotnie, Vallée sam siebie określa jako „heretyka pośród heretyków”. Nic dziwnego, w polskiej ufologii do dziś mamy rzeszę wierzących w „spawane pojazdy”, zdolne przelecieć miliardy lat świetlnych. Swe poglądy i sprzeciw wobec hipotezy ETH, Vallée podsumował w swojej kolejnej pracy, Five Arguments Against the Extraterrestrial Origin of Unidentified Flying Objects (Pięć argumentów przeciwko pozaziemskiemu pochodzeniu UFO), opublikowanej w Journal of Scientific Exploration (dzienniku badań naukowych) w 1990 roku. Tak jak dziesiątki tysięcy Ziemian tak i Valee osobiście widział NOLa, nie trzeba nas przekonywać, że UFO istnieje, stanowi nieznane dotąd zjawisko, a znane fakty nie potwierdzają powszechnego przekonania o kosmicznych korzeniach „kosmicznych przybyszów”, chyba żeby wierzyć w to co same o sobie mówią. 

 

Ale wróćmy do książki: "Odkrycie Naukowców o Wpływie UFO na Gatunek Ludzki". Jak duży jest ten wpływ ? Co te istoty robią z nami, do czego im służymy ? A może ONE próbują się z nami jakoś zespolić, na co wskazują badania ufologia Davida Jacobsa ? Jeżeli część z nich manipuluje ludzką informacją genetyczną, to niektórych polityków można uznać za ich wytwór ? Należało by się zastanowić czy humanoidy rządzące obecnie światem i Polską to ludzie ?! 

Oczywiście pod względem fizycznym wyglądają na homo sapiens, lecz czy są nimi naprawdę, albo duchowo ?! Czy podejrzenia tego rodzaju są słuszne ? Jeżeli przeanalizujemy ich zachowanie to wydaje się, iż co najmniej są oni zdemonizowaną formą człowieka, lub co gorsza, część z nich może być hybrydami UFO ! Pamiętamy przypadek Xaviera, człowieka który posiadał swojego UFO klona. Takie sytuacje nie muszą być odosobnione, część klasy politycznej może być podmieniona ! Słynny magazyn "Flying Saucer Review" również podejmował ten temat, coś się na szczytach władzy dzieje dziwnego. Dlatego proponujemy państwu film dokumentalny pt.: "Fala Obcych". 

Fala Obcych

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika papa

W  sierpniu 1967 podczas

W  sierpniu 1967 podczas pracy na podwórzu

gospodarstwa ok.23ej ,mając chwilę odpoczynku

spojrzałem w pogodne niebo i zobaczyłem

ten obiekt.Poruszał się bezgłośnie z zachodu na 

wschód z zawrotną szybkością.Był okrągły,

pomarańczowy z pulsującą obwódką.

UFO są realne,ale niekoniecznie pochodzą

z kosmosu.Część z nich pochodzi z cywilizacji

bytujących wewnątrz naszej planety.

W obliczu nieuniknionej totalnej zagłady 40tys.

lat tamu wybrani ,przenieśli się do wnętrza ziemi.

Ok. 10tys lat pne inna grupa schroniła się tam

przed potopem.Intryguje przy tym obietnica

12X12 podczas następnej apokalipsy.

polecam  Miasto Zakazane na fredroman.blogspot.com  ufo itp

Portret użytkownika Alien9174

Ufo w 99% to plazma ze Słońca

Ufo w 99% to plazma ze Słońca i mgła żelaziana, która z kolei wydobywa się z pokładów rudy żelaza znajdującej się pod dnem akwenów wodnych. Natomiast artefakty, które świadczą wg naukowców o Kosmitach, to nic innego jak pozostałości po przednich cywilizacjach, które po globalnej wojnie atomowej zostały po prostu zapomniane. 

Portret użytkownika Alien9174

W każdym Kosmosie jest 360

W każdym Kosmosie jest 360 planet, na których jest życie i istnieje duże prawdopodobieństwo, że jakaś inna cywilizacja posiada odpowiednią technologię do podróży nadświetlnych przez portale czasoprzestrzenne lub wysyłania sond do obserwacji ziemskiej cywilizacji. Myślę, że są dwa problemy, które utrudniają fizyczne kontakty między światami. A mianowicie, odpowiednia technologia do podróży międzygwiezdnych i odmienne warunki życia na każdej planecie.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika ascendant 149

No cóż, jedni się dziwią a

No cóż, jedni się dziwią a inni postrzegają te wydarzenia jako kolejny znak wypełniania się końca czasów. Najlepiej pokazuje to książka (you tube też) "Sekrety Dusz Czyśćcowych" bł. Katarzyny Anny Emmerich, mówiąc o tym co jest we wnętrzu Ziemi, co jest na innych planetach i do czego są przeznaczone, a także jaka jest rola człowieka na ziemi i więź z duszami w czyśćcu.  https://www.youtube.com/watch?v=fakOChE47dU

Portret użytkownika Jinx

No to czym jest dusza? Bo

No to czym jest dusza? Bo według tego filmiku ona odczuwa ból i posiada inne cielesne przymioty. Słuchając tego co mówi lektor (wg Katarzyny Emmerich) ma się wrażenie, że do czyśćca poszły całe ciała i dlatego odczuwają to samo co my. Kiedy na ziemi skaleczę się w palce albo mi go coś oderwie, to jasne że boli. Ale tam jak może coś oderwać palec od duszy? Czy może ktoś to wyjaśnić lepiej?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Zgadza się, tyle, że one nie

Zgadza się, tyle, że one nie przybierają form materialnych, bo materialnymi są od początku Stworzenia. To co mylnie nazywamy duchami, wynika z tego, że mają moc panowania nad materią, czyli materia nie stanowi dla nich przeszkody

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika sesar

Ten księżyna zapomniał o

Ten księżyna zapomniał o kolaborantach,których było bardzo dużo.To pewnie też obcy w naszej skórze?????????????Qrwa,jak ogladam takie bzdury to z chęcią przemianował bym się na marsjanina.Nauczcie się być człowiekiem i postępować zgodnie z ewangelią a skończą się wam dylematy i debilne teorie spiskowe.Pomagajcie innym i nieście kaganek miłości ,bo sami zaczynacie wygladać na szatański pomiot.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

a więc pomóż np Tuskowi, czy

a więc pomóż np Tuskowi, czy innym bandytom. Istotom demonicznym nie sposób pomóc, tak jak nie możesz pomóc swojemu mordercy, który ma chęć cię zabić. Fałszywe głoszenie miłości do bliźniego to falsyfikat emocjonalny. Trzeba bowiem umieć swoim umysłem poznać, kto jest bliźnim a kto tylko na niego wygląda. Wasza zakłamana religia ma na celu wybić wam z głowy zdolność do takiej klasyfikacji, tylko po to by twórcy waszych zasranych religii mogli sie czuć bezpiecznie

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika NoProblemJest

Co do tego mienia żydowskiego

Co do tego mienia żydowskiego to przecież racją jest że jak został jakiś tobołek to przecież trzeba go jakoś zgodnie z prawem przekazać spadkobiercy. Albo zutylizować. Inna sprawa jak już chodzi o jakiś większy majątek. No to w tym przypadku trzeba za każdym razem sprawdzić konkretnie co to był za człowiek. Bo jak mieszkał w Polsce to może to nie był taki całkiem Żyd. Może był Żydem tylko w połowie a w drugiej połowie może był Polakiem. A może jeszcze inaczej rozkładają się te ułamki i wtedy możemy mówić np o roszczeniu do 1/16 mienia (bo reszta jest polska). Jak już wyjdzie konkretnie jaki ułamek Żyda uciekł z Polski to trzeba sprawdzić czy nie był dezerterem. Przecież to oczywiste. Na koniec pozostaje rozliczyć ile miał i pozostawił a ile miał długów względem Polski. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Wszelkie UFo pochodzi z

Wszelkie UFo pochodzi z naszej planety, której wymiary są holograficznie zafałszowane. Nasza planeta jest wielokrotnie wiekszą, niż nam się podaje sferą, stąd teorie o płaskości, czy wewnętrznej naszej egzystencji.

To jest najprostsze wytłumaczenie.

Kosmos poza naszą planetą jest absolutnie martwy i nie ma innych poza ziemskimi cywilizacji ani życia w ogóle.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Arya

Co do tego, że Ziemia jest

Co do tego, że Ziemia jest większa niż nam podają to się zgadzam, ale nie zgadzam się, że życie istnieje tylko na naszej planecie. Bóg chcąc poznać siebie, nie ograniczałby się do tego by życie było tylko na Ziemi. Generalnie im wiekszy kosmos i więcej w nim form życia, tym samopoznanie Boga będzie większe. 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To nie może być prawdą.

To nie może być prawdą. Różnorodność form życia na Ziemi zaprzecza temu. Nie istnieje planeta, na której taka różnorodnośc występuje, bo odkrylibyśmy chociaż jedną z nich. Konfabulujesz Aryo... Smile

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Arya

Różnorodność form życia na

Różnorodność form życia na Ziemi

Na Ziemi jest mnóstwo form zycia. I temu nie można zaprzeczyć. Natomiast wszystkie znane nam do tej pory firmy ziemskiego życia są oparte na węglu. To specyfika naszej planety. Nie można wykluczyć, że istnieją w kosmosie formy życia oparte o inne pierwiastki. Teoretycznie istoty, których życie byłoby oparte o krzem, mogłyby żyć tysiące lat, a może i jeszcze dłużej. Takie długie życie pozwoliłoby na zebranie doświadczeń, które nam ludziom nigdy nie będą dostepne jako jednostce.

Ale mogą też istnieć niefizyczne (z naszego punktu widzenia) formy życia. I nie mam na myśli istot duchowych, tylko formy energetyczne. Teoria informacyjnego wszechświata jak najbardziej zezwala na istnienie takich form życia. Baa napiszę więcej, ta teoria wręcz zachęca do uznania, że takie coś istnieje.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Skomentuj