History Channel pokazuje serię programów o "Sekretach demonicznego rancza Skinwalkera"

Kategorie: 

Źródło: internet

1 kwietnia 2020 roku na kanale History Channel zadebiutował nowy serial dokumentalny pod tytułem "Sekrety demonicznego rancza Skinwalkera" (ang. "The Secret of Skinwalker Ranch"). Teren rancza znajduje się nieopodal miasta Ballard w stanie Utah, od lat 70. XX wieku zaczęto tam obserwować paranormalne zjawiska, na farmie odnotowano setki przypadków zniknięcia, lub okaleczenie bydła. Wszyscy twierdzą, że było to związane z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi oraz istotami demonicznymi.  Na kanale History Channel pojawiła się taka informacja o programie:

"Naukowcy i eksperci wykorzystają najnowsze zdobycze techniki – od laserów i georadarów począwszy  przez drony przekazujące obraz termograficzny aż po rakiety. W dążeniu do poznania prawdy ekipa podejmie niejedno ryzyko, ale też dokona szokujących odkryć. W latach 50. XX wieku Skinwalker Ranch i teren je okalający zyskały nazwę Alei UFO, a liczne dziwne zdarzenia i nietypowa aktywność zaobserwowana w okolicy przykuła uwagę mediów na całym świecie. Od tamtej pory obszar ten był sprawdzany i poddawany analizom, również w ramach tajnych operacji rządu USA. W roku 1996 rancho kupił miliarder i pasjonat UFO, Robert Bigelow, który prowadził na nim własne eksperymenty badawcze. Trzy lata temu sprzedał nieruchomość  tajemniczemu nabywcy, który chce pozostać anonimowy."

Obejrzałem prawie cały materiał jaki się pojawił, to co pokazano to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Kilku badaczy z tytułami profesorów/doktorów udało się na ranczo by przeprowadzić naukowe badania. Jeden z opiekunów rancza zaczął kopać, co spowodowało wściekłość nadprzyrodzonych inteligencji, które spowodowały nagły uraz głowy, czuł ból, jego skóra zaczęła oddzielać się od czaszki, puchnąć, powodując ogromną wypukłość, zabrano go na pogotowie, lekarze stwierdzili, że nie widzieli jeszcze czegoś takiego, nie wiedzieli z czym mają do czynienia.  

Główny naukowiec, na stałe zatrudniony by badać występujące tam anomalie, przygotował serię urządzeń do pomiaru wszelkich możliwych dźwięków, co ciekawe, albo i nie, nazwał je "SATAN" (Szatan). Ustalono, że nad ranczem, na wysokości około 1600 metrów wisi niewidoczne źródło silnego promieniowania, każda próba zbliżenia się balonów, lub rakiet z przyrządami pomiarowymi kończyła się wyłączeniem ich, lub manifestacją UFO świateł.

W programie pokazano jak nieznana siła przejmowała całkowitą kontrolę na telefonami komórkowymi personelu. Coś przyspieszało działanie telefonów do niewiarygodnych prędkości !

Badacze byli wielokrotnie niebezpiecznie napromieniowywani, wiedzieli o tym, bo każdy z nich nosił przy sobie miernik promieniowania (dozymetr). W czasie projektu History Channel na ranczu udało nagrać się serię dziwnych świateł. W celu sprowokowania nieznanych nam istot, na ranczo sprowadzono bydło. W samym środku ustawiono ogrodzenie, w którym umieszczono dwie lamy. W pewnym momencie, kiedy kamery CCTV obrócono w innym kierunku, zostały zaatakowane przez jakieś istoty, na ich ciałach pojawiły się rany cięte, z których wypływała krew.

Na jednym z nagrań, udało się uchwycić niewyraźne zarysy jakiejś istoty, która próbowała je zabić/wyssać krew. Kulminacją całego programu był moment kiedy jedna z krów doznała zawału serca. Reszta bydła uciekła z miejsca w popłochu. Weterynarz ustalił, że krowa śmiertelnie czegoś się przestraszyła i zmarła. Przeszukano nagrania wideo, wszyscy byli wstrząśnięci, udało się uchwycić niewyraźny pojazd UFO, który zbliżał się do jeszcze żywej krowy od góry, z nieba - patrz zdjęcie i strzałki. 

Na nagraniu, tuż przed zgonem, krowa spoglądała do góry w jego kierunku ! Program jest dokumentem, który ujawnia część prawdy o UFO. Z prac badaczy może wynikać, że pod ranczem znajduje się jakaś instalacja obcych ! Pamiętajmy, że to co pokazuje History Channel to tylko kawałek tortu, który pozwolono ujawnić społeczności, co sami w programie oficjalnie przyznają !

The Secret of Skinwalker Ranch: INVESTIGATING MYSTERIOUS LIGHTS at UFO Ranch (Season 1) | History

https://www.youtube.com/watch?v=zWZ0bJWQ-oA

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Chupakabra

Zmień dilera człowieku,nie

Zmień dilera człowieku,nie mieszaj tu religijności która jest wpajana od młodych lat  z zjawiskami paranormalnymi.To wszystko to jedna wielka ściema,czemu wiecznie jak coś się dzieje to są to stany stany zjednoczone??Wszystko jest pod publikę ranczo daje zyski wlasnie przez takie osoby jak ty które wierzą że są tam zielone ludki.Autor tekstu zamiest zweryfikować prawdziwość wkleja.co popadnie.ten.portal powinien nazywać się parodia .Nie powiem są tu fajne posty naprawdę ciekawe ale te ufo no qurwa miazga

Portret użytkownika Homo sapiens

Programy jak ten na History

Programy jak ten na History są bardzo potrzebne ! Chociaż ukrywają przed nami wiele to jednak to co przekazali obala całkowieci materializm naukowy niedowiarków z uniwersytetów marksa i engelsa ! Zjawiska z pogranicza, nadprzyrodzone i UFO dowodzą istnienia istot demonicznych, anielskich i Stwórcy Wszechmogącego ! Takich programów boją się sceptycy i elity chcące nas ściągnąć do świata materii, tak byśmy wierzyli w materię i technologię jako jedyne istniejące rzeczy ! Każy dowód na istnienie innych wymiarów, ufo istot, duchów i istot anielskich, w tym Boga obala twierdzenia sceptyków materialistów naukowch, wierzących w małpy i tzw. przypadek darwina ! Prawdziwi Rabini, ci wierzący w Boga, jak i święci kościoła katolickiego, opisujący świat jako arenę działania istot nadnaturalnych to prawdziwi duchowi ludzie, natchnieni przez Boga YHWH, Ducha Świętego ! Pamiętajcie drodzy Rodacy, nie dajcie sobie wmówić, że Biblia to zwykła historyczna książka, spisana przez jakichś starożytnych różnoplemiennych nawiedzonych skrybów ! To jest dobrze zaprojektowany cudowny przekaz ! Jeśli dacie sobie zrobić wodę z mózgów, że Biblia to tylko historyczna opwiastka, to stracicie wszystko, całą duchowość i kontakt ze Zbawieniem !

"«Mężowie ateńscy - przemówił Paweł stanąwszy w środku Areopagu widzę, że jesteście pod każdym względem bardzo religijni10. 23 Przechodząc bowiem i oglądając wasze świętości jedną po drugiej, znalazłem też ołtarz z napisem: "Nieznanemu Bogu"11. Ja wam głoszę to, co czcicie, nie znając. 24 Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką 25 i nie odbiera posługi z rąk ludzkich, jak gdyby czegoś potrzebował, bo sam daje wszystkim życie i oddech, i wszystko. 26 On z jednego [człowieka] wyprowadził cały rodzaj ludzki, aby zamieszkiwał całą powierzchnię ziemi. Określił właściwie czasy i granice ich zamieszkania, 27 aby szukali Boga, czy nie znajdą Go niejako po omacku. Bo w rzeczywistości jest On niedaleko od każdego z nas. 28 Bo w Nim żyjemy, poruszamy się i jesteśmy,..."  Dzieje Apostolskie 17:22

"nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką " On mieszka w świątyniach ludzkich ciał ! Tych które zostały stworzone w brzuchach kobiet, naturalnie, a nie probówkach, sztucznych workach ustrojowych...

"Bo w Nim żyjemy, poruszamy się i jesteśmy,..." To zdanie jest super zaawansowane, ktoś kto tworzył filmowego matrixa mógł z niego korzystać...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj