Jasne światła o nieregularnym kształcie nad Kanadą

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Świadkiem tej niezwykłej obserwacji była Samantha Martine, mieszkająca w południowej Albercie w Kanadzie. Doszło do niej 21 marca 2014 roku. Jak sama twierdzi oglądała jak co wieczór telewizję gdy zobaczyła za oknem coś dziwnego. Były to jasne światła oddalone od jej domu o mniej więcej kilometr.

 

Pani Martine mówi, że wyszła wtedy na zewnątrz zobaczyć co to takiego i zauważyła, że obiekt pozostawał w zawisie przez jakiś czas. Potem zupełnie tak jakby zauważono jej obecność przemieścił się w jej stronę co bardzo spłoszyło bydło pasące się na łące.

Pojazd przeleciał nad głowami jej i 14 letniej córki, która do niej dołączyła. Przyznała ona, że nigdy nie widziała czegoś podobnego. Dziewczyna próbowała wykonać zdjęcia tego obiektu za pomocą swojego telefonu komórkowego, ale jak sama twierdzi, zachowywał się dziwnie. Ostatecznie jej zdjęcia nie udały się.

Na szczęście jej matka zdołała wykonać kilka fotografii za pomocą aparatu fotograficznego. Eksperci twierdzą, że zdjęcia te wyglądają jakby były źle wykonane, ale dodają, że obserwacje UFO w Albercie są dosyć częste.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

nie trzeba być znawcą żeby

nie trzeba być znawcą żeby zauważyć, że te światła ze zdjęcia, to raczej nie są na niebie...zbyt jednolite to niebo ...film jak często w takim przypadku, owszem ciekawy...ze względu na tą uroczą prezenterką na początku...a dalej to już typowo...film o zdjęciu 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

dzięki Homoś za kolejne

dzięki Homoś za kolejne ciekawe czaszki...
i to chyba z myślą o takich jak ten z górnej fotografii wymyślono w końcu format panoramiczny Smile
nie wiadomo w sumie kto zrobił naszemu płaszczakowi zdjęcie ale wiadomo, że czesał sie on u naprawdę zdolnego masażysty - te uszy udało się nie tylko uformować jak placek do pizzy ale i perfekcyjnie dostosować do nietypowej sytuacji, co idealnie współgra z kuriozalną całością...
nie popadajmy jednak w przedwczesne zachwyty, bo to i owo można by jeszcze ulepszyć i tak, jeśli by mu tylko amputować nos, który w ogóle nie pasuje do całości, to mógłby zawodnik ten osiągniąć całkiem przyzwoity wynik w tunelu aerodynamicznym... i byłby to idealny motyw dekoracyjny na przyklad do arki noego, gdyby go zamrozić w ciekłym azocie a potem odłamać tylko popiersie i przymocować na dziobie...  

Portret użytkownika zatroskany

Wiesz co Baca? Nie wiesz, to

Wiesz co Baca? Nie wiesz, to Ci powiem:
mniej chlej, to i gadał będziesz mądrzej.
Ostatenio Twoje komentarze wskazują, że po okresie całkiem inteligentnych wypowiedzi, nagrodzonych oklaskami, zacząłeś bredzić tak jakbyś oderwał się od rzeczywistości. Czy to z samozachwytu, czy z innych powodów nie wiem.
Skoro regularnie zaglądasz na forum i je czytasz to przestań proszę, swoimi komentarzami, zrażać do tego portalu  pozostałych użytkowników.
Jesteś inteligentny, widzisz od razu rzeczy, których inni nie dostrzegają tak szybko. Dlatego do pewnego czasu Twoje komentarze były dobre bo wskazywały ślepe korytarze którymi podążały myśli co poniektórych czytelników. Masz dar tworzenia żartobliwego  sarkazmu i fajnie.
Ale, albo zmieniłeś dostawcę "paliwa" dla swoich neuronów, albo wypalają Ci się ostatnie synapsy i coś zaczyna szwankować w przekazie bo ostatnio bredzisz po prostu jak pijany. A jednocześnie chcesz być śmieszny i poważny zarazem i wychodzi syf.
Ogarnij się i wróć taki, jakim byłeś Baco.
 

Portret użytkownika magic pencil

jeśli Samantha co wieczór

jeśli Samantha co wieczór ogląda telewizję, to chyba byłoby to wszystko w tym temacie. myślę, że krowy bardziej wystraszyły się migawki aparatu Samanthy. na szczęście ekspert z Royal...of Canada na końcu wszystko spuentował: "paranormal activity".

Skomentuj