Kuliste UFO pojawiło się nad Toronto

Kategorie: 

Źródło: Internet

Kuliste UFO pojawiło się po południu, 2 lipca 2017 roku nad centrum Toronto. Jeden z przechodniów nagrał film, na którym wyraźnie widać tajemniczy obiekt niedaleko 553-metrowej wieży telewizyjnej – CN Tower.

Migoczący niezidentyfikowany obiekt został uchwycony kiedy przelatywał na poziomie platformy obserwacyjnej, czyli około 350 metrów nad ziemią. Zdumieni przechodnie zastanawiali się nad tym, czym może być enigmatyczny kulisty obiekt.

 

Inni świadkowie z północnej części miasta również zaobserwowali zjawisko. Jak dotąd pochodzenie latającego obiektu nie zostało wyjaśnione. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

UFO jest niebezpieczne,

UFO jest niebezpieczne, zwłaszcza dla ducha i umysłu. Ci co doświadczyli ufonautów wiedzą o czym mówię. Zawsze dobrze jest mieć w podświadomości modlitwę do Chrystusa Pana.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Znawca

To mogą być istoty duchowe w

To mogą być istoty duchowe w pojazdach energetycznych. To jest tak dziwne i niepojęte, że ciężko to zrozumieć, ale najbardziej dziwne jest to, że mogą przybywać ze światów niematerialnych ! Tym bardziej należy wierzyć w aniołów, którzy są wysłannikami Inteligencji Wszechmocnej !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj