Ogromna podwodna konstrukcja znajduje się u wybrzeży Antarktydy

Kategorie: 

Źródło: Google Maps

Ogromna podwodna konstrukcja o długości 180 km, została odkryta na zdjęciach satelitarnych, udostępnionych w ramach Google Earth. Dziwna formacja, przypomina niezwykle długi tunel, leżący tuż u wybrzeży Antarktydy.

 

Niezwykła formacja, którą widzicie poniżej, znajduje się pod współrzędnymi 63 ° 59'56,79 "S 118 ° 43'44,48" E. Trudno ocenić, czy jest to zaledwie błąd odczytu wysokości spowodowany jakimś naturalnym zjawiskiem. Patrząc na zawarte na zdjęciu kształty, faktycznie można odnieść wrażenie, że widzi się pozostałość po jakiejś zaawansowanej cywilizacji.

Od dawna padają sugestie, że na Antarktydzie, pod ponad kilometrową warstwą lodu, znajdują się pozostałości jakiejś zapomnianej cywilizacji. Nie brakuje badaczy, którzy wprost sugerują, że Antarktyda to Atlantyda, a pod lodem znajduje się słynne zagubione miasto opisywane jeszcze przez Platona. Wiadomo nam dziś, że 12 tysięcy lat temu Antarktyda była kontynentem pozbawionym lodu, zatem podejrzenie, że mogła tam egzystować jakaś cywilizacja nie jest zupełnie pozbawione sensu. Obszar wskazany przez internautów, może stanowić pozostałość jakiejś dawnej struktury, która dziś stanowi zaledwie fragment swojej dawnej chwały.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika moon fake

Antarktyda faktycznie była

Antarktyda faktycznie była zamieszkana a lód nie był wtedy przeszkodą o ile weźmie się pod uwagę że przed katastrofą ten teren wcale nie znajdował się na biegunie. Teoria pangei to kit. Tylko nie uderzona planeta ma litosferę w jednym kawałku a idioci z NASA szukają ruchomych płyt tektonicznych na Marsie...

Skomentuj