Ponownie widziano dziwne światła w okolicy wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Meksykański wulkan Popocatepetl od dawna znany jest jako miejsce szczególnej koncentracji przypadków obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Regularnie pojawiają się tam dziwne światła które są widziane przeważnie na kamerach internetowych obserwujących stale ten czynny wulkan. Kilka dni temu doszło tam do kolejnej obserwacji takiej anomalii.

Dziwne światła są często widywany w okolicy wulkanów. Doprowadziło to do powstania teorii, wedle której stanowią one jakiś rodzaj bram do wnętrza ziemi. Oczywiście ziemska technologia nie jest jeszcze na tyle zaawansowana aby można było wlecieć do wulkanu, a takie rzeczy obserwowano wielokrotnie w okolicach krateru Popocatepetla.

Najbardziej spektakularna anomalia miała tam miejsce w  26 października 2012 roku. Do krateru wulkanu Popocatepetl wleciał wtedy jakiś cylindryczny obiekt. Rozmaici eksperci wygłaszali wtedy różne dziwne teorie sugerując, że do wulkanu wpadł meteor. Problem w tym, że ten rzekomy "meteor " postanowił wylecieć z tego krateru 15 listopada.

Takie sytuacje są na tyle częste, że wulkan Popocatepetl jest uważany za mekkę dla ufologów, którzy są w stanie wypatrzyć w jego okolicy bardzo wiele interesujących anomalii, takich jak ta przedstawiona na poniższym najnowszym nagraniu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Te ufo istoty są jakoś

Te ufo istoty są jakoś połączone z politykami, bo politycy wykonują ich rozkazy, to znaczy dążą do wprowadzenia komunistycznego i globalnego NWO ! Istoty UFO mają zespolone umysły w jeden umysł i chcą tego samego na Ziemi u ludzi ! Genetyczny i psychologiczny komunizm jest planowany przez elity, już teraz mówi się o "darmowej" płacy dla każdego, ale takiej głodowej, dla motłochu !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Siorkil

Przecież te filmiki z tym ufo

Przecież te filmiki z tym ufo są stare jak świat. Dlaczego jesteście aż tak po....i wasz trzeba leczyć. Jak nie macie o czym pisać to nie piszcie i nie wymyślajcie glupich tytulów. Ja może 6 lat temu to oglądałem.

Skomentuj