Podłużny obiekt znowu wleciał do krateru wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Kilka dni temu informowaliśmy o kolejnym już przypadku obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających w okolicy meksykańskiego wulkanu Popocatepetl. Okazuje się, że znowu doszło do takiego zdarzenia.

 

Ostatnie wydarzenie dotyczyło obiektu, który w pewnym momencie zaczął obniżać lot i skrył się w okolicy krateru słynnego el Popo. To nie był pierwszy tego typu przypadek, bo wcześniej już obserwowano obiekty tego typu wlatujące i co ciekawsze wylatujące z krateru.

 

Nie ma na ziemi znanej nam technologii umożliwiającej zanurzenie się w magmie, poza tym pojawia się pytanie, po co robić coś takiego. Obserwacje rejestrowane kamerami internetowymi śledzącymi dosyć ostatnio aktywnego Popocatepetla są jednak rzeczywistością i o przypadkach tych mówią nawet lokalne media.

Najnowsza obserwacja niezidentyfikowanych obiektów operujących w okolicy krateru tego wulkanu została dokonana 9 grudnia 2013. Tym razem nie jest to typowe NOL, tylko wydłużony o cylindrycznym kształcie. Wlatuje on do krateru ustawiony prostopadle i znika we wnętrzu wulkanu.

 

Poprzedni przypadek, gdy tego typu obiekt wleciał do el Popo miał miejsce prawie dokładnie rok temu. Co jest szczególnie zdumiewające, po dwóch tygodniach ten niezwykły obiekt wyleciał z wulkanu. Do dzisiaj nikt nie potrafi tego wytłumaczyć. Pojawia się pytanie, czy tym razem będzie podobnie?

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Taurus

Ziemia powiększa swoją

Ziemia powiększa swoją objętość (masę) dzięki ciągłemu bombardowaniu meteorów, i pyłu kosmicznego ale jest też możliwe że sama Ziemia jest jrdnym wielkim żywym organizmem a to co istnieje na jej powieżchni to "naskórek" w postaci fauny i flory....spotkałem się ze zjawiskiem dziwnych "żyjących"? kamieni nazywanych trowantami ( duże ich skupiska są na terenie Rumunii, ale nie tylko). Te kuliste i owalne twory mineralne rosną pod wpływem wody ( opady atmosferyczne) i jak na twory mineralnme jest to przyrost zaskakujaco szybki wręcz anomalny. Dlatego powstała hipoteza iż są to formy mineralnego zycia które stoi niżej niż roślinne ale jest na tyle wolne i osobliwe że nie zauważalne praktycznie dla nas. Jeżeli jest to prawda to równie dobrze Ziemia może być żywą formą istnienia i rosnąc....polecam strony o trowantach dla zaintewresowanych...

Portret użytkownika TheTruth

Weźcie się za robotę i

Weźcie się za robotę i przestańce pisać jakieś mrzonki. Dla polaczków małe wyjaśnienie:
 
UFO - statki rządowe Ameryki. Projekt rządowy mający na celu testy nowej technologii a przy okazji odwrócenie uwagi od innych badań, które prowadzą.
 
Strefa 51 - zwykłe lotnisko wojskowe. Dziennikarze sami sobie dopowiedzieli, jakoby kosmici byli tam przetrzymywani lub, że robione są tam statki o nowej technologii nie dostępnej dla reszty ludzi. Każda osoba, która występowała w mediach i podawała się za pracownika Strefy 51 była ustawiona, żeby jeszcze bardziej nabrać ludzi.
 
Kosmici - stworzenia zrobione w laboratoriach, często są to ludzie po strasznych eksperymentach. Wypuszczają kilka sztuk na wolną drogę właśnie żeby ludzie uwierzyli.
 
Syndykat - grupa ludzi mająca dostęp do technologii innej niż obecnie znana. Uważają się za Bogów.
Mają mnóstwo ludzi przekupionych. Nikt ich nigdy nie widział.
 
Obama, Snowden... To są tylko marionetki.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika benet

witaj TheTruth  masz akurat

witaj TheTruth  masz akurat wolne na zmywaku ? pewnie tak skoro piszesz ,dziwię się tylko że dopuscili cię do komputera ale widocznie garów nie potłukłeś i to taka nagroda...eh widać  masz dobrego Pana .No to teraz możesz sobie pofolgować,puść wodze fantazji i poopowiadaj nam czego to dowiedziałeś się w szerokim świecie...ups koniec piesni TheTruth musisz wracać na zmywak ,tylko dobrze zmywaj,nie narób wstydu nam polaczkom 

Portret użytkownika biedulka

Krótko i na temat bo nie mam

Krótko i na temat bo nie mam dużo czasu na wyjaśnianie.
Wulkany są wentylami bezpieczeństwa przed nadmiernym nagrzewaniem się Ziemi. Wiadomo już od jakiegoś czasu, że  Ziemia powoli puchnie. dzieje się tak dlatego, że Ziemia  coraz bardziej się nagrzewa od środka co w konsekwencji może doprowadzić do pęknięcia a nawet wybuchu i jej rozpadu. Ponieważ człowiek ze swoją inteligencją i techniką nie jest w stanie temu przeciwdziałać z pomocą przychodzi mu Stwórca życia na ziemi  i przez wulkany wrzuca do wnętrza ziemi substancję ochładzające jej wnętrze i tym samym niwelując zewnętrzne tzw. globalne ocieplenie, które de facto w rozumieniu nieudacznej  współczesnej nauki jest wytworem człowieka.
Pozdrawiam ludzi w wyobrażnią i zdroworozsądkowym myśleniem:)

Portret użytkownika baca

Bidulek znowu Cię poniosła

Bidulek znowu Cię poniosła fantazja - Ziemia owszem sobie puchnie bo codziennie jakiś milion meteorów i pyłu sobie z kosmosu na jej powierzchnię spada (i tak np tylko przez to zjawisko ruiny starożytnego Rzymu są ładnych parę metrów pod powierzchnią - co jest dowodem na to i jej rosnącą masę) no ale Ziemia się nie nagrzewa jak rany... tylko stygnie - kiedyś była cała rozżażona a teraz już nie - to chyba dowód, nie uważasz?
a o tym Stwórcy Który Wrzuca Schładzacze do wulkanu to pogadaj przy lampce schłodzonego bimbru ze swoim proboszczem... taka rozmowa bardzo pomoże Ci na globalnie ocieploną główkę... bo raczej nie masz żadnych szans na nawiązanie kontaktu z "ludzmi ze zdroworozsądkowym myśleniem" Smile

Portret użytkownika Q...

"kiedyś była cała

"kiedyś była cała rozża(ż)rzona "... nie była. Nie tak jak to opisujesz. To przyswojona przez ciebie sugestia z filmów popularnonaukowych. Tzw. "naukowcy" nie wyobrażają sobie skąd wzięło się ciepło wewnątrz  Ziemi więc wymyślili że w skutek zderzeń (tarcie) cała Zienmia rozgrzała się do białości a potem stopniowo stygła, czyniąc to do dziś. Jest zbyt wiele danych przeczących klasycznym teoriom co nie pozwala uznać takiej opcji io wymaga szukania skutecznych alternatyw. A jest bardzo prawdopodobne że jest o wiele dziwniej niż przypuszczasz: http://www.youtube.com/watch?v=qZZmG7pVFHk

Strony

Skomentuj