Watykan bije na alarm! Drastycznie wzrosła liczba opętań demonicznych!

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Zgodnie z ostatnim oświadczeniem prasowym z Watykanu, cały świat doświadcza niespodziewanego wzrostu demonicznych opętań. Ze względu na niewielką ilość odpowiednio przeszkolonych egzorcystów, władze Kościoła Katolickiego ogłosiły stan wyjątkowy i zapowiedziały odpowiednie działania.

To niepokojące oświadczenie pojawiło się podczas audycji radiowej w radiu watykańskim. Włoski kapłan oraz wytrenowany egzorcysta ojciec Benigno Palilla, stwierdził w niej że ilość opętań w ciągu ostatnich lat wzrosła w drastycznym stopniu. W samych Włoszech miało pojawić się blisko pół miliona takich przypadków.

Palilia obwiniał o to wzrost zainteresowania tematyką okultyzmu, tarotem, wróżbiarstwem i rozmaitymi aktywnościami opisywanymi przez niego jako "otwieranie drzwi dla szatana i opętania". Dodatkowym problemem mają być szarlatani udający egzorcystów, którzy twierdzą że sami nauczyli się wypędzać demony. Zdaniem egzorcysty, ich działalność bardziej szkodzi niż pomaga ofiarom złych duchów.

Aby jednak wspomóc obecną walkę z siłami demonicznymi Pontifical Athenaeum Regina Apostolorum, katolicka jednostka naukowa, ogłosiła sześciodniowy kurs na temat egzorcyzmów, demonów i walki z siłami piekieł. Zdaniem kapłana, jedynym co można zrobić w takiej sytuacji jest wytrenowanie nowych egzorcystów i właśnie takie działania zamierza podjąć kościół.

Nie da się ukryć, że tematyka demonów i duchów jest dziś niezwykle popularna. Zarówno filmy, książki jak i gry komputerowe zawierają w sobie elementy okultystyczne co jednak samo w sobie nie powinno stanowić bezpośredniego niebezpieczeństwa dla naszej duszy. O wiele bardziej groźne są zabawy z siłami o których nie mamy pojęcia. Popularna ostatnimi laty tabliczka Ouija i prowadzone za jej pośrednictwem seansy spiritystyczne to nic innego jak igranie z ogniem. Nigdy nie możemy mieć pewności jakie drzwi przyjdzie nam otworzyć i co takiego wpuścimy do naszego życia. Dla zachowania naszego bezpieczeństwa, najlepiej byłoby chyba pozostać w błogiej niewiedzy.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kasia\

ZACHĘCAM DO POZNANIA PSYCHIKI

ZACHĘCAM DO POZNANIA PSYCHIKI I ZAPRZESTANIA DEMONIZOWANIA PSYCHE PRZEZ APOLLIŃSKICH ANTYPSYCYHOLOGICZNYCH ABNEGATÓW  - JAMES HILLMAN, TERRAPSYCH, NIECH WAM TE CYTATY POZWOLĄ ZROZUMIEĆ ŻE PSYCHE NIE JEST WROGIEM, PSYTCHIATRIA I KONCERNY SĄ. I ZABIJAJĄ LUDZI. PSYCHIKA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z MEDYCYNĄ, TYM BARDZIEJ SAMA PSYCHIATRIA - TWÓR NIEWIEDZY PSEUDO NAUKI NIHILIZMU I ZABOBONU.STOSOWANIE ZAŁOŻEŃ TEOLOGICZNYCH CO DO PSYCHE JEST NIESTOSOWNE I NIELOGICZNE. PSYCHIKA TO NIE SZATAN, SZATAN JAK JUŻ TO SPSYCHIATRIA I JEJ PODLEGŁOŚĆ KONCERNOM, ORAZ POPIERANIE DEHUMANIZACYUJNYCH PRAKTYK PSYCHIATRII PRZEZ KOŚCIÓŁ. RĘKA RĘKE MYJE,,,,ONI RAŻĄ PRADEM LUDZI I NISZCZĄ IM MÓZG, A PÓŹNIEJ KAPELAN IDZIE TO POŚWIĘCIĆ....MARIAŻ KOŚCIOŁA  Z PAŃSTWEM (DLA MAMONY) TAK SIĘ KOŃCZY - JEZUSA TEŻ TAK ZABILI. POLITYCZNIE, PRZEZ NORMĘ.

 

MAD IN AMERICA

TERRAPSYCH - JAMES HILLMAN

Portret użytkownika ono mat opeja

WIECEJ PROZAKU I BICIA W

WIECEJ PROZAKU I BICIA W HELLYWOODZKIE Dzwony!!! Az lby wszystkim rozwali. Media glownego nurtu dra sie jak poparzone, bo system zaczyna sie palic.

Pop - film, muzyka, literatura, baaa sztuka, juz nawet psem nie traci, jeno padlina. Serwowana na wszystkich kanalach i czestotliwosciach, 7/24h.

Niszczac Dziecinstwo niszcza Doroslosc. Wiedza, ze Dzieci i Dziadkowie to nasza Przyszlosc i Przeszlosc. Przyszlosc? Rodzinne smartfobiowe alienacje. Wirtualne Swiaty gdzie ludzie udaja tych, kim chcieli by byc. Byc soba.

Glupi tego nie robi.

Za kazdym idzie jakas Historia, droga inna od wszystkich. droga utkana meandrami zycia. Rzeka plynie naturalnym korytem lub sztucznym. Ryba plynie z nurtem.

 

Portret użytkownika ascendant_149

"Człowiek" jako Boży

"Człowiek" jako Boży eksperyment, został z góry przez Boga określony, jako istota słaba popełnił błąd. Lecz powrót do Boga jest możliwy. Na to pojawił się Chrystus, aby pokazać nam, że powrót do Boga jest możliwy, oraz aby pokazać nam jak to zrobić. U osób zbuntowanych powrót do Boga oznacza niewolę. Dla osób uznających, że Bóg jest dla nich wszystkim - powrót do Boga to szczęście niepojęte. Kwestia postrzegania samego Boga i jego Praw pozostaje sprawą otwartą i będzie przedmiotem Sądu Ostatecznego. Teraz do czasu Sądu wybór masz "Ty". Na Sądzie, "Swoich" wybierał będzie Jezus ;-). Jezus jest jedyną drogą, aby się stąd "wyrwać". Problem polega tylko na tym, że w czasie oczekiwania na "Ten" czas wiele osób chcących wrócić (zasłużyć na powrót) do Boga, po drodze potyka się o: osoby nie kochające Boga, upadki (grzechy własne i słabości) itp. Kościół Katolicki jako jedyna ostoja moralności Bożej przypomina nam jak iść przez życie aby podtrzymać możliwość powrotu do Boga. Czy osoby nie należące do Boga mogą się nawrócic w taki sposób, że Bóg pozwoli im do siebie przyjść. Może odpowiedź na to pytanie jest zawarta w "Twojej" miłości do Boga. Jaka ona jest ?

Portret użytkownika Bilbo Bagins

Dodam jeszcze parę słów

Dodam jeszcze parę słów odnośnie tego mojego kolegi, lata temu kiedy chodzilśmy do podstawówki modne było słuchanie heave metal, muzyki satanistycznej noszenie satanistycznych pierścieni, koszulek i wogóle kult satan, mineło parę lat po podstawówce, koleg poszedł dalej, okultyzm, wielbienie satana, mordy zwięrząt w ofiarę itp. spróbował narkotyków poszedł w taki hardcore że po latach nie do poznania a gieroj w szkole z niego był nie powiem. Po latach wrak człowieka, trudny do zrozumienia język, kiepska komunikacja werbalna, kiedyś w tramwaju mnie zaczepił, kompletnie nie mogłem się z nim dogadać, musiałem pytać ze trzy razy co do mnie mówi, zachowywał się jak po jakiś narkotykach, ludzie się oglądali z kim ja rozmawiam? a cały widz polegał że nie zachowywał się jak przęciętny człowiek, szkoda że w to poszedł nie wiem co się z nim dalej dzieje.

Strony

Skomentuj