Zarejestrowano transport latającego spodka przez USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Co jakiś czas docierają do nas informacje wskazujące na to, że armia USA jest w posiadaniu pojazdów, które kształtem przypominają latający spodek. Nie jest to zresztą wielką tajemnicą, wystarczy spojrzeć na bombowiec B2. Tym razem poruszenie wywołał konwój z transportem czegoś, co na pierwszy rzut oka wygląda podobnie jak wyobrażenie UFO.

 

Do wydarzenia doszło 21 marca w godzinach wieczornych. Jak słychać na wideo, świadkowie byli zupełnie zaskoczeni tym, co udało im się zobaczyć. W komentarzach pod nagraniem na popularnym portalu społecznościowym YouTube, część osób wątpi czy film nie jest fałszerstwem. Inni jednak zwracają uwagę, że takie transporty miały miejsce już w przeszłości i to wielokrotnie.

Pojawiają się też liczne sugestie, że nagranie, co prawda jest autentyczne, ale przedstawia nie przewóz pojazdu pozaziemskiego tylko zupełnie ziemską technologię. Niezwykłym pojazdem ma być podobno dron bezzałogowy Northrop Grumman X-47B.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Muniek

Kraj wielonarodowy. Z surowym

Kraj wielonarodowy. Z surowym prawem i rozwiniętym niebotycznie aparatem szpiegowskim. W filmie "Dzień Niepodległości" tak zpowiadane jest wystepienie prezydenta USA. "Drodzy przybyli, oto przed wami PREZYDENT NARODÓW...." Kraj, który chcebyć jedynym mocarstwem na świecie, we wszechświecie, i jedynym , który posiada technologię innej cywilizacji - bardziej rozwiniętej. Technologia za ludzi. Bo tak to mi wygląda. Ale o tym za chwilę. Ten piękny samolot...jego prototym został stworzony przez nazistów. Ich technologia była tak dalece posunięta , iż dopiero teraz USA pozwoliło sobie na ujawnienie samolotu, który od niedawna lata sobie po nieboskłonie. Kopia Hortena Ho 229. Kiedyś już wspominałem o tym, że warto zwrócić uwagę na jedną rzecz. Bardzo dziwną jeżeli chodzi o statystyki, historię, prawa własności...etc. Otóż w USA nie jest prowadzony rejestr osób zaginionych. Nie ma statystyk mówiących o tym ile osób rocznie ginie bezpowrotnie w USA. Dziwne...może jest tak specjalnie? Może od jakiegoś czasu obca cywilizacja dowolnie może sobie porywać ludzi i robić z nimi co tylko chce? Popatrzmy na inne statystyki i zacznijmy liczyć. Mowa tu o osobach zaginionych bez sladu.
Polska    -  15.000 ludzi rocznie.
USA    - 1.000.000 dzieci rocznie 
Anglia - 1.000.000 dzieci rocznie i około 500.000 zaginięć niezgłoszonych
Francja -   39.000 dzieci
Niemcy -   50.000 dzieci
HIszpania - 10.000 dzieci
Brazylia -   40.000 dzieci
Australia -  30.000 dzieci
To tylko kilka krajów - 8 a liczba urosła do 2.184.000 ludzi rocznie. Statystycznie więc może ginąć bez śladu na całej Ziemi przy ilości 201 państw około. 25.000.000 ludzi rocznie ! Zaniżony wynik o 50%.  Jak myślicie, co się dzieje z takimi ludźmi? Gdzie znika tak poteżna ich ilość? Dlaczego media głównegonurtu milczą na ten temat? Co jest ukrywane przed nami? Uważam, że ten kto ogladał "Pociąg z mięsem" domyśla się gdzie ginie bez śladu rocznie 225.000.000 ludzi.
źródło\; http://www.mcatracing.co.uk/missing-people-worldwide.htm
 

Portret użytkownika ufolog

Widzialem juz jak F117

Widzialem juz jak F117 transportowaly statek kosmiczny, przeciez oni od wiekow robia rozne mieszanki genetyczne, nawet Adolf mial taki statek na zamku ksiaz w tunelu prozniowym wiec co w tym dziwnego. Jezeli ktos zobaczy Drona to jest to normalne a jeszcze 10 lat temu bylby to NOL.

Portret użytkownika 047

[ciach] jesteś i chyba

[ciach] jesteś i chyba jeszcze dotego ślepy to jest obiekt pozaziemski porównaj sobie ,to jest obiekt pozaziemski długość się  niezgadza i wysokość,władze i media i żąd chcą nam codziennie wciskać takie głupoty że jest to samolot.Media dostają pełno kasy od żądu i tuszują sprawy.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Q...

Zabawne i smutne zarazem jest

Zabawne i smutne zarazem jest widzieć ile osób dało już minusy pod twoim wpisem. Nie zastanawia ich że "ufo" nie jest nie tylko osłonięte ale nawet specjalnie je podświetlono by przyciągało wzrok!.
Ich opinie w sumie nie dziwią. System wytworzył sprytny układ do "prania mózgów".
Jednym, mało wnikliwym i nie zainteresowanym czymś więcej niż linia dachów widoczna za oknem,  pierze się go zespołem mediów głównego ścieku.  http://i612.photobucket.com/albums/tt201/Pilikia_photos/Dees_Media.png
Tym którzy uciekają od tego strumienia kloacznej informacji i mają wrodzoną potrzebę poznania czegoś więcej, podtyka się całą masę "mediów alternatywnych" wśród których tylko nieliczne dają coś prawdziwie wartościowego w procesie poznania rzeczywistości https://www.youtube.com/watch?v=pWJI59ajJfY choć nie w każdym momencie,  podsuwając nam czasem również (świadomie lub mimowolnie) stek propagandy dezinformacyjnej agentów dołu.
Sumując to z jakością indywidualnych "filtrów", umożliwiających oddzielenie informacyjnej szumowiny od właściwej treści otrzymujemy czasem teksty w rodzaju "ci którzy boją się nowego..."  lub takie, bezkrytycznie przedstawione wydarzenia jak w powyższym artykule, bez cienia refleksji że może to być zwykły choć nowoczesny, gadżet jarmarczny.  
Dla porównania... tak, przykładowo, wyglądał kiedyś przewóz prawdziwie tajnych urządzeń o dużych gabarytach. Było to w epoce gdy operowano jedynie celuloidem i zwykłymi kamerami (rzadko) i aparatami fotograficznymi!.
Tu, samolot SR-71:   https://www.flickr.com/photos/lockheedmartin/5839772918/ 

Portret użytkownika sio

I co z wąchania kwiatów jak w

I co z wąchania kwiatów jak w głowie pusto i paskudnie ha, ha?
Złotko - dla mnie czystośc fizyczna to rutyna a dla ciebie filozofia a co do czystości umysłu jeszcze nie doszłaś i nawet nie wiesz, że istnieje.
Nie zauważyłem tu na forum dżolka nawet jednego pozytywnego albo rozsądnego twojego wpisu - czy mogłabyś mi gdzieś go wskazać?
 

Portret użytkownika Dżolka

No bo to jest tak sio, że

No bo to jest tak sio, że świat widzisz takim, jaki masz w środku, dlatego nie widzisz pozytywów ani rozsądku, capito? Nie? No cóż...ale nie poddawaj się, kiedyś to zrozumiesz, pracuj cierpliwie a w którymś entym wcieleniu nagroda za wysiłki z pewnością się pojawi. Wierzę w Ciebie. Naprawdę. Pa.

Portret użytkownika sio

Dżolka to co mówisz to  żadna

Dżolka to co mówisz to  żadna mądrość.
Rozróżniasz zapachy i kolory. Jak wszystko widzisz różowo to coś jest nie tak chyba.
Poza tym to jest fałsz bo sama tu źle oceniasz innych czasami, a więc to jest w tobie?
Widzę dużo pięknych rzeczy ale sarkazm i tego typu rzeczy do nich nie należą i to nie jest co ja mam w sobie ja tylko oceniam i dostrzegam, podobnie z energiami ludzkimi.
Wokół niektórych są chmury i brud a wokół innych jest bardzo ładna, przyjazna poświata.
To o czym ty piszesz można nazwać snobizmem, brakiem rozsądku, ograniczeniem albo zwykłą naiwnościa.
Trzeba rzeczy rozgraniczać ale nie wchodzić pod wpływ - tu się zaczyna filozofia.
A tu na forum zauważyłem, że wielu chce kopiować innych artykułami albo sposobem myślenia albo chcą imponować brakiem manier a tematy zchodząna plan dalszy
 

Portret użytkownika Homo sapiens

To jest pewnie specjalna

To jest pewnie specjalna prowokacja dla mediów niezaleznych, bo mało prawdopodobne by tak oficjalnie transportowali Spodek ? Coś innego jest zapakowane tak jakby to był spodek...
 
Oto urywek ze znanego, doskonale potwierdzonego porwania do UFO, opisany jest tam moment gdzie "nowy gatunek człowieka" dowiaduje się o swojej informacji genetycznej, stąd też i nowy film w temacie, polecam !
 
[...]w tym samym czasie dwa Szaraki uniosły Angie w powietrze i ułożyły ją na dziwnym stole. Mężczyzna położył kulę na jej brzuchu i zaczął wodzić nią zataczając kręgi. Angie poczuła w tym miejscu wzrost ciepła i że coś ją "ciąga". Zapytała go co robi.
Odrzekł jej, że jest "wystarczająco dojrzała" i będzie mogła zajść w ciążę. Angie powiedziała mu, że stara się o to z mężem od dłuższego czasu, ale jak dotąd nie udaje się im. Mężczyzna poinformował ją, że nie może zajść w ciążę dlatego, że jej "system krwionośny, immunologiczny i genetyczny" funkcjonuje inaczej niż u innych ludzi. - Czyżbym była częściowo obcą istotą? - zapytała zmieszana.
Jeden z Obcych powiedział jej, że ją trochę "zmodyfikowali", aby mogła wypełnić misję[...]
 

UFO istoty i nowa cywilizacja łowców androidow - David M. Jacobs 
https://www.youtube.com/watch?v=wfHMkB6MEn0
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika nobody

Zastanawiająca Twoja

Zastanawiająca Twoja reakcja...
Pozwole sobie podać przykład... Jak nazwać mężczyznę, którego zdradza kobieta ? "Jeleń" a do gatunku tego nie zalicza się nieprawdaż?
Weźmy na przykład transport samolotu środkami takimi jak w tym artykule czyli kołowy...
Co wtedy się mówi, że "miał miejsce transport samolotu". Autor tego artykułu zamiast używać szczególowego opisu obiektu użył synonimu.
A to, czy ww "latający spodek" w istocie jest pojazdem zdolnym do samodzielnego lotu jest kwestią sporną.
Pomylś proszę zanim zaczniesz kpić.

Skomentuj