Niedobre astrologiczne prognozy na rok 2014

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Znany rosyjski astrolog Paweł Globa, który przewidział kryzys na Ukrainie nie ma dobrych informacji na temat ewentualnego rozwoju sytuacji w tej części świata. Wygląda na to, że zarówno Ukrainę jak i Unię Europejską czeka marny los.

 

Zdaniem astrologa kryzys ekonomiczny, z którym zmaga się Europa potrwa przynajmniej do 2020 roku i ostatecznie przekształci mapę polityczną świata. To z pewnością radykalnie zmieni całą równowagę geopolityczną.

 

Zdaniem Globy trudne czasy czekają USA, a UE i Ukraina de facto przestaną istnieć. Astrolog przypomniał, że już w 1999 roku przewidywał on, że świat stanie w obliczu bezprecedensowego konfliktu gdy u władzy będzie 44 prezydent Stanów Zjednoczonych. Tak się składa, że to właśnie Barack Obama. Jego zdaniem przed USA nie ma już wielkiej przyszłości.

 

Jeszcze gorzej przedstawia się sekwencja zdarzeń dla Unii Europejskiej. Zdaniem astrologa zamiast zjednoczonej Europy będziemy widzieli wiele stowarzyszeń. Skandynawia i kraje bałtyckie stworzą coś na kształt Sojuszu Północnego, który będzie naturalnym następcą Hanzy. Francja, Włochy i Hiszpania zjednoczą się w Unii Południowej.

 

UE może pozostać jeszcze przez jakiś czas na papierze, ale Unia nie będzie funkcjonowała jako jeden organizm. Z czasem nastąpi zanik struktur i zastąpią ją nowe sojusze wojskowe i polityczne. Zdaniem Globy NATO zostanie chwilowo wzmocnione, ale potem grozi mu zupełny rozpad.

 

Co do Ukrainy Paweł Globa twierdzi, że czeka nas szybki rozpad Ukrainy na trzy części. Dwie z nich wejdą w skład nowego imperium rosyjskiego. Rozpad ma nastąpić już w tym roku. Znowu formalnie będzie się twierdziło, że Ukraina ma inne granice niż będzie w rzeczywistości. Okresowo mają tam funkcjonować dwie administracje, czyli powielony zostałby precedens Naddniestrza.

 

Astrologowie twierdzą zgodnie, że rok 2014 będzie wyjątkowy i przełomowy. Ludzkość znajdzie się niebezpiecznie blisko wybuchu III wojny światowej. Niebezpiecznie będzie głównie dlatego, że Uran znajdzie się w konstelacji Barana i jest to połączenie rzekomo bardzo wojownicze. Globa sugeruje, że to raczej na Bliskim Wschodzie możemy się wkrótce spodziewać wojny totalnej.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

zła gramatyka... "Czy

zła gramatyka... "Czy traktowanie Polski przez Putina (embarga , najwyższe ceny paliw) pozwala twierdzić , że Putin nie skrzywdzi Polski i jest jej przyjazny: tak- nie "... PO-myliłeś PO-lajske z Polską. Putin każe naszych zdrajców polityków.. Oni najdotkliwiej odczuwają spadek popularnosci poprzez swoją dywersyjna pOlitykę... Nam "szaraczkom" nic z tego... Natomiast te "wielkie"chodowalne korporacje nie-polskiego rolnictwa maja problem... nie moga sie zbytnio wznbgacić... To nie atak przeciwko Polakom, lecz PO-lajcom...
 Paliwa? No bez kozery.. To domowe spekulacje...
 Czekamy na Rosję... Rosja nas wyzwoli z żydowskiej eketerminacji narodu...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Zenek

Czeczen to inaczej GÓRSKI

Czeczen to inaczej GÓRSKI ŻYD, pozostałość po Chazarach vel Awarach (tej częsci kaukasko-krymskiej)  bo dwojako ich zwano. Wiki potwierdzi.
 
A Putin tylko się bronił przez bandytami szturmującymi Kaukaz w poszukiwaniu kolejnej ziemii obrzezanej jaka podobno widziano na Placu Czerwonym W Moskwie....
 
Każdy ma prawo bronić się przed nazizmem i Putin to uczynił a że musiał ich co nieco odesłać do piekła do yahwe? Mogli się przecież nawrócić i wyrzec 'ideologii nienawiści" jaką po bluźnicach kultywują ....

Strony

Skomentuj