Nietypowy opad w Portugalii - z nieba leciały niezidentyfikowane włókna

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W Portugalii doszło do niezwykłego wydarzenia. Z nieba spadły jakieś niezidentyfikowane włókna. Mieszkańcy są zaintrygowani, a niektórzy z nich twierdzą, że substancja "ożyła”, gdy poddaną ją działaniu promieniowania UV.

 

Tego typu dziwny opad to nic nowego. Na przestrzeni lat zarejestrowano bardzo wiele takich przypadków. Niektórzy nazywają to "anielskimi włosami". Pochodzenie tego fenomenu nie jest jasne. Jedni uważają, że ma to związek z przelatującymi samolotami. W tym kontekście pojawienie się takiej substancji uważane jest za efekt rozpylania chemtrails.

 

Badacze zjawisk paranormalnych zwracają też uwagę, że spadające z nieba włókna pozostają w koincydencji z przypadkami obserwacji UFO. Najstarszy znany przypadek obserwacji takiego opadu sięga aż 1561 roku, kiedy nad Norymbergą widziano właśnie coś, co wyglądało na niezidentyfikowane obiekty latające, a kronikarze zapisali, że na ziemię spadło coś, co określono jako "włosy anielskie". Istnieją też doniesienia, że takie same włókna pojawiły się też podczas obserwacji cudu w Fatimie w 1917 roku.

 

Wśród popularnych wyjaśnień tego fenomenu propagowanych przez sceptyków, dominuje teoria, że włókna to zwykłe "babie lato", czyli są to sieci pająków. To rzeczywiście prawda, że niektóre pajęczaki używają wiatru do migracji na nowe tereny, ale nie da się w ten sposób wyjaśnić wszystkich takich obserwacji. Zresztą badania naukowe przeprowadzone w 1959 roku na Uniwersytecie w Lizbonie, po podobnym zjawisku w Portugalii wykazały, że włókna mogą być konglomeratem jakichś organizmów jednokomórkowych.

[ibimage==23359==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W ciągu ostatnich kilku lat miesięcy doszło do przynajmniej kilku przypadków takich niezwykłych opadów. Rejestrowano je w różnych miejscach świata, między innym w Finlandii i w Kanadzie. O podobnej sytuacji z Francji, pisaliśmy prawie dokładnie rok temu. Wiadomo też, że 20 października podobne zdarzenie zarejestrowano na Sri Lance.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika barra barra

przypomnijcie sobie również

przypomnijcie sobie również materiał na IM albo ZNZ (nie pamiętam) o śniegu, który nie chciał się topić.
 
Myślę, że HAARP, Chemitrails i to nanotechniczne gówno powodujące Margellons, to jedno działo skierowane przeciwko ludzkości. Nie twierdze, że HAARP tylko do tego służy, bo wiadomo ze ma różne zastosowanie ale smugi choemiczne i rozypylana w nich tablica mendelejewa razzem z HAARP-em na pewno ma wpływ na działanie (aktywowanie) tego gówna w ludzkim ciele. Sam organizm ludzki i zwierzęcy sam karmi ten cybernetyczny wirus. Zresztą poszukacie wiedzy, zrozumiecie. Jest wiele materiałów mówiących o tym, że mordercy ludzkości stosują grafen do "kamizelek kuloodpornych" dla tego czegoś. A to dopiro początek boleści.
 
Wiele badań wykazało, że te nano roboty niszczy tylko wysoka temperatura. 760 st C!!!
 
PRZESTAŃCIE ŻREĆ MIĘSO! JAKIEKOLWIEK (aby przełączyć sięz mordercy na człowieka, polecam obejrzeć film "Ziemianie".
 
Fajny też jest "Wiek głupoty". Wkrótce będzie to smutną, szarą rzeczywistością.
 
PS. Pacanie Jasnowidzu, nie rób z siebie debila z tymi głupowatymi pytaniami. Podać ci "wieś" na "angielskim talerzu"?
[ibimage==23364==50_procent==Oryginalny==self==null]
[ibimage==23365==50_procent==Oryginalny==self==null]
[ibimage==23366==50_procent==Oryginalny==self==null]
[ibimage==23367==50_procent==Oryginalny==self==null]

Strony

Skomentuj