Anielskie energetyczne istoty widziane kilka razy przez rosyjskich kosmonautów

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Rosyjscy kosmonauci widzieli dziwne energetyczne istoty, które kilkukrotnie otaczały ich statek kosmiczny. Do jednego takiego zdarzenia doszło na przykład w lipcu 1984 roku na stacji kosmicznej Salut 7. Tego typu świetliste obiekty są obserwowane bardzo czesto, ale ponieważ nie wiadomo czym w istocie są, nie jest to informacja powszechnie znana opinii publicznej.

 

Były to początki budowy technologii, która umożliwiła ludzkości stałą obecność w kosmosie. Od początku, gdy zaczęły być wykonywane loty orbitalne wysyłani tam śmiałkowie opowiadali o dziwnych światłach i obiektach otaczających ich małe pojazdy. W module Salut 7 stanowiącym protoplastę ISS orbitowali rosyjscy kosmonauci Oleg Atkow, Władimir Sołowiow oraz Leoind Kizim. To oni po raz pierwszy zobaczyli świetliste humanoidalne istoty z czymś, co mogło uchodzić za skrzydła. Uznali najpierw, że jest to wynikiem zbiorowej halucynacji.

 

Zjawisko trwało około 10 minut a potem wszystko nagle zniknęło. Po około dwóch tygodniach od zjawiska z ziemi przyleciało następnych trzech kosmonautów i ponownie pojawiły się te same obiekty. Widzieli je również nowo przybyli kosmonauci, min. Swietłana Sawitskaja i Władimir Dżanibekow. Sołowow i Atkow nie mogli dłużej udawać, że to tylko przewidzenia i postanowili złożyć w tej sprawie raport.

[ibimage==15843==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Pisza w nim, że byli przytłoczeni skalą zjawiska. Widzieli pomarańczowe jasne światła, które według nich dało się policzyć tak, że można wstępnie założyć, iż otoczyło ich do siedmiu świetlistych istot. Według nich każda z tych postaci miała wielkość dużego samolotu pasażerskiego. Niesamowicie brzmią opowieści o tym jak wręcz mogli zobaczyć twarze niektórych z tych istot.

[ibimage==15842==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wszyscy kosmonauci znajdujący się na pokładzie Saluta 7 potwierdzili, że widzieli "uśmiechającego się anioła". Fakt, że zjawisko widzieli i starzy i nowi kosmonauci świadczy o tym, że nie można tego zjawiska zapisywać, jako efektu długiego pobytu w kosmosie. Część załogi rzeczywiście pozostawała na pokładzie stacji przez około 160 dni, ale 3 nowych członków załogi było w przestrzeni najwyżej kilka dni.

Pojawiły się tez sugestie, że te istoty, które widzieli Rosjanie są znane ludzkości od dawna, Jedne kultury nazywają je aniołami a inne, na przykład hinduska nazywa je Gandharvas. Opisy takich świetlistych istot znajdują się w pismach wedyjskich. Być może są to jakieś energetyczne istoty żyjące w innej rzeczywistości i tylko czasami wchodzą w interakcje z ludzkością.

Warto zaznaczyć, że obserwacje tych dziwnych świetlistych istot to nie tylko przeszłość. Dokonuje się ich również obecnie i to z pokładu dobrze nam znanej Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Czy powyższe nagranie przedstawia to samo zjawisko, które tak zdumiało rosyjskich kosmonautów?

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika maria

jak twierdzą otoczyło ich 7

jak twierdzą otoczyło ich 7 świetlistych istot. A jak wiemy mmay 7 Archaniołów. A więc wszystko się zgadza. To były anioły. Ponadto inny fim ukazuje postac lecącego ptaka GOŁEBIA. a JAK WIEMY aNIOŁY POTRAFIĄ PRZYJAC POSTAC PTAKA. Archanioł gabriel jak pisze w Biblii zwiastował jej narodzenie Jezusa własnie przybył jako Gołab potem ukazał się jako Anioł. smiem twierdzic, ze ten Anioł ta duza postac która usmiechała sie do kosmonautów to Archanioł Gabriel. Ponadto to mółgbyc opiekun (jak wiemy kazdy z nas ma Anioła stroza, a jak poprosimy o pomoc przyjdzie i Archaniol do nas i pomoze), jednej z komsonautek, dlatego pozostali mogli je zobaczyc.

Portret użytkownika Swen Pilecki

Stek bzdur jak wszystko co

Stek bzdur jak wszystko co się wiąże z tym co nieznane.
Poza domniemaniem i utrzymywaniem wszystkiego w wymiarze wyobrażeń.
Prędzej  wuierzęw  mistyfikację rządową na poziomie skrywanych technologii militarnych czyli Unidentified Flying Objects, niżw  Jezusa Chrystusa jako Boga lub dowolny system religijny czy wierzeń.
Wszędzie gdzie chodzi o władzę i pieniądze oraz przewagę chodzi o ogłupienie potencjalnych wrogów czyli "szarego" społeczeństwa cywilnego ale i militarnego i również warstwę rządzącą.
Wiara jest szatą, która zdobi człowieka jako istotę podobą zwierzęciu (bo składa się z kości, skóry i życia, które to ciało wypełnia póki jest młode i silne).
Nie ma co się długo zastanawiać. Można marzyć. Nawet warto. Dać pole do popisu swojej wyobrażni ale zachować ją, tą wznioślejszą dla siebie, by się nie osmieszyć publicznie.
Ludzie będą odnościć się do danego przyjętego w danym regionie, systemu religijnego i doprowadzą do zniszczenia
marzeń. Tak więc nie sugerujcie się mną. Mam swoje objekcje na dany temat, któych nie powinna łamać żadna osoba, bo działa na niekorzyść Konstytucji RP o wolności włsnych przekonań.
Nie sprawdzałem tego co tu piszę, bo jestem zmęczony.
Jestem entuzjastą zjawiska zwanego potocznie UFO, bo nie raz widziałęm coś czego nie byłem w stanie opisać a właśnie z tego się to bierze - z braku dostępu do źródeł i pełniejszych identyfikacji czegoś na niebie.
Są ciasne ramy, które to nakreślają co stanowi o danym fenomenie a co je deklasyfikuje.
I jeszcze wam coś napiszę. Nigdy się nie śmieję z osób, które czegoś doświadczyły czego nie rozumieją.
Jeżeli wy tak, to zastanówcie się nad sobą: czym jesteście?, po co jesteście? oraz jaką  rolę pełnicie poza "neutralizującą".
Jeżeli chociaż cząstkę tego zastanowienia da się zasiać w was, to będzie można nas nazwać ludźmi.
Bo patrzycie przez pryzmat tylko wasz a nie z punktu widzenia innych istot żywych.
Jesteśmy w kosmosie istotami żyjącymi na Planecie Ziemia a Słońce jest naszą gwiazdą nadającą życie.
Takich gwiazd są tryliony a miliardy galaktyk. Niemal koło każdej takiej gwiazdy są skupiska planet.
Na prawdę dokształccie się nim zaczniecie wymawiać swój bełkot.
Życie inteligentne pośród takiej mnogości wypadkowych jest bardziej celną odpowiedzią świadcząemu na istnienie innych inteligentnych istot niż nie. Może nigdy ich nie poznamy.  To nie ma znaczenia. Na prawdę nie potrzeba w tym rozumienia czasu i przestrzeni. Wystarczy logika i fakt znajomości astronomi na poziomie podstawowym.
Jest takie coś jak strefa życia (odległośc planety od gwiazdy + odpowiednia grawitacja i gazy tworzące atmosfere) czynnik podstawowy to temperatura na powierzchni. Tu nie chodzi o wiarę w pozaziemskie formy życia, bo one z pewnością są.
Chodzi raczej o entuzjazm. O samo otwarte nastawienie do tego tematu. A zjawisko UFO ma charakter militarny i kwestii związanych z bezpieczeństwem cywilnym i na innym szczeblu. Wiele czynników się na to składa.
 
 
 

Portret użytkownika Tedi

Pilecki ty nie potrafisz

Pilecki ty nie potrafisz kojarzyć faktów z wiedzą. Ktoś nawtykał ci pierdoł a ty to połknąleś od 7 roku zycia. Karmią cię Darwinami i innymi czarodziejami,a trudno ci uwierzyć w widzenia zwykłych prostych ludzi. Wyobraź sobie że astronomowie wierzą w istnienie Boga i nauki Jezusowe, bo zetkneli się we własnym życiu i badaniach naukowych (czego nie ujawniają z im wiadomych przyczyn) z mądrością i mocą  Boga.

Portret użytkownika Ewa

może jakbym tak oczy

może jakbym tak oczy zmrużyła, zeza zrobiła i zgasiła światło...
hmm.. tak! tak! anioł to prawdziwy!
a tak na poważnie- na pierwszym zdjęciu to "anielskie" promienie słońca przedzierające się przez chmury, a na pozostałych możliwe że ufo (pełno się tego tałatajstwa po kosmosie pałęta ;))

Portret użytkownika PP

Muszę stwierdzić że próby

Muszę stwierdzić że próby zastraszania Bacy i Administratora tej strony nie dojdą do skutku.Widoczne są tu wrodzone cechy potomków KGB i UB- a mianowicie zastraszanie .Są to formy walki widomo jakiego ''Narodu''.Pozdrawiam czytelników postów Bacy  

Portret użytkownika Zenek

W sumie BACA to jest ciekawe.

W sumie BACA to jest ciekawe. 7 maja 1934. roku powstał Żydowski Obwód Autonomiczny w składzie Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej. W 1939 w Polsce a w niemczech nawet wcześniej rozpoczęły się "masowe prześladowania zydów". Skoro miedzynarodówka zydowska miała w ZSRR swoje własne państwo czemu pozwoliła umierac w "męczarniach" swoim współziomkom zamiast ich tam przygarnąć chroniąć przed hitlerem i obozami?
 
Na pewno daliby radę uchować te wszytkie miliony zaszlachtowanych w krematoriach 3 rzeszy zydków. I te popalone w "megawielgachnych stodołach" także. A nie chcieli. Woleli wydac ich na smierć nawet zmuszając NSDAPowcó do bardziej wytężonego przerobu. Hmm
 
 
 
 

Portret użytkownika Zenek

Ludziska, róbcie kopie postów

Ludziska, róbcie kopie postów bacy bo nazistowska cenzura czerwonych ludobójców już przebiera swymi parchatymi odnóżami by prawda (prawdziwa) a nie zakłamana wybrannictwem pustynnych (afrykańskich) kryminalistów przedostała się do wiadomosci szerszej publicznosci. Najlepszą obrona przed kłamstwem jest ROZPOWSZECHNIANIE. Przeklejajcie niewygodne kłamcą i manipulantą informacje gdzie się da nawet na "poprawne politycznie" portale. Niech się głupkom i innym flejtuchom otwierają oczy na to w jakim gównie  tkwią po uszy. I czym naprawde jest ta cywilizacja judeokatosodomicka jakiej warstości pedofile wszystkich krajów głoszą po swiecie.

Portret użytkownika edna

Anioły,aniołami..wszyscy

Anioły,aniołami..wszyscy skupili się na Bacy...skoro energia podąża za uwagą,to zazdroszczę...
Baco.... mam trzy małe prosby...
1. napisz o UFO.
2.wyjaśnij,bo chyba nie do końca kumam...skąd ten awatar...przecież Adolf był syjonistą....
3.ożeń się ze mną ...
 
idę po popcorn Wink

Mądrość przychodzi z wiekiem....szkoda,że dla niektórych jest to wieko od trumny....

Strony

Skomentuj