Anielskie energetyczne istoty widziane kilka razy przez rosyjskich kosmonautów

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Rosyjscy kosmonauci widzieli dziwne energetyczne istoty, które kilkukrotnie otaczały ich statek kosmiczny. Do jednego takiego zdarzenia doszło na przykład w lipcu 1984 roku na stacji kosmicznej Salut 7. Tego typu świetliste obiekty są obserwowane bardzo czesto, ale ponieważ nie wiadomo czym w istocie są, nie jest to informacja powszechnie znana opinii publicznej.

 

Były to początki budowy technologii, która umożliwiła ludzkości stałą obecność w kosmosie. Od początku, gdy zaczęły być wykonywane loty orbitalne wysyłani tam śmiałkowie opowiadali o dziwnych światłach i obiektach otaczających ich małe pojazdy. W module Salut 7 stanowiącym protoplastę ISS orbitowali rosyjscy kosmonauci Oleg Atkow, Władimir Sołowiow oraz Leoind Kizim. To oni po raz pierwszy zobaczyli świetliste humanoidalne istoty z czymś, co mogło uchodzić za skrzydła. Uznali najpierw, że jest to wynikiem zbiorowej halucynacji.

 

Zjawisko trwało około 10 minut a potem wszystko nagle zniknęło. Po około dwóch tygodniach od zjawiska z ziemi przyleciało następnych trzech kosmonautów i ponownie pojawiły się te same obiekty. Widzieli je również nowo przybyli kosmonauci, min. Swietłana Sawitskaja i Władimir Dżanibekow. Sołowow i Atkow nie mogli dłużej udawać, że to tylko przewidzenia i postanowili złożyć w tej sprawie raport.

Pisza w nim, że byli przytłoczeni skalą zjawiska. Widzieli pomarańczowe jasne światła, które według nich dało się policzyć tak, że można wstępnie założyć, iż otoczyło ich do siedmiu świetlistych istot. Według nich każda z tych postaci miała wielkość dużego samolotu pasażerskiego. Niesamowicie brzmią opowieści o tym jak wręcz mogli zobaczyć twarze niektórych z tych istot.

Wszyscy kosmonauci znajdujący się na pokładzie Saluta 7 potwierdzili, że widzieli "uśmiechającego się anioła". Fakt, że zjawisko widzieli i starzy i nowi kosmonauci świadczy o tym, że nie można tego zjawiska zapisywać, jako efektu długiego pobytu w kosmosie. Część załogi rzeczywiście pozostawała na pokładzie stacji przez około 160 dni, ale 3 nowych członków załogi było w przestrzeni najwyżej kilka dni.

Pojawiły się tez sugestie, że te istoty, które widzieli Rosjanie są znane ludzkości od dawna, Jedne kultury nazywają je aniołami a inne, na przykład hinduska nazywa je Gandharvas. Opisy takich świetlistych istot znajdują się w pismach wedyjskich. Być może są to jakieś energetyczne istoty żyjące w innej rzeczywistości i tylko czasami wchodzą w interakcje z ludzkością.

Warto zaznaczyć, że obserwacje tych dziwnych świetlistych istot to nie tylko przeszłość. Dokonuje się ich również obecnie i to z pokładu dobrze nam znanej Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Czy powyższe nagranie przedstawia to samo zjawisko, które tak zdumiało rosyjskich kosmonautów?

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika maria

jak twierdzą otoczyło ich 7

jak twierdzą otoczyło ich 7 świetlistych istot. A jak wiemy mmay 7 Archaniołów. A więc wszystko się zgadza. To były anioły. Ponadto inny fim ukazuje postac lecącego ptaka GOŁEBIA. a JAK WIEMY aNIOŁY POTRAFIĄ PRZYJAC POSTAC PTAKA. Archanioł gabriel jak pisze w Biblii zwiastował jej narodzenie Jezusa własnie przybył jako Gołab potem ukazał się jako Anioł. smiem twierdzic, ze ten Anioł ta duza postac która usmiechała sie do kosmonautów to Archanioł Gabriel. Ponadto to mółgbyc opiekun (jak wiemy kazdy z nas ma Anioła stroza, a jak poprosimy o pomoc przyjdzie i Archaniol do nas i pomoze), jednej z komsonautek, dlatego pozostali mogli je zobaczyc.

Portret użytkownika Swen Pilecki

Stek bzdur jak wszystko co

Stek bzdur jak wszystko co się wiąże z tym co nieznane.
Poza domniemaniem i utrzymywaniem wszystkiego w wymiarze wyobrażeń.
Prędzej  wuierzęw  mistyfikację rządową na poziomie skrywanych technologii militarnych czyli Unidentified Flying Objects, niżw  Jezusa Chrystusa jako Boga lub dowolny system religijny czy wierzeń.
Wszędzie gdzie chodzi o władzę i pieniądze oraz przewagę chodzi o ogłupienie potencjalnych wrogów czyli "szarego" społeczeństwa cywilnego ale i militarnego i również warstwę rządzącą.
Wiara jest szatą, która zdobi człowieka jako istotę podobą zwierzęciu (bo składa się z kości, skóry i życia, które to ciało wypełnia póki jest młode i silne).
Nie ma co się długo zastanawiać. Można marzyć. Nawet warto. Dać pole do popisu swojej wyobrażni ale zachować ją, tą wznioślejszą dla siebie, by się nie osmieszyć publicznie.
Ludzie będą odnościć się do danego przyjętego w danym regionie, systemu religijnego i doprowadzą do zniszczenia
marzeń. Tak więc nie sugerujcie się mną. Mam swoje objekcje na dany temat, któych nie powinna łamać żadna osoba, bo działa na niekorzyść Konstytucji RP o wolności włsnych przekonań.
Nie sprawdzałem tego co tu piszę, bo jestem zmęczony.
Jestem entuzjastą zjawiska zwanego potocznie UFO, bo nie raz widziałęm coś czego nie byłem w stanie opisać a właśnie z tego się to bierze - z braku dostępu do źródeł i pełniejszych identyfikacji czegoś na niebie.
Są ciasne ramy, które to nakreślają co stanowi o danym fenomenie a co je deklasyfikuje.
I jeszcze wam coś napiszę. Nigdy się nie śmieję z osób, które czegoś doświadczyły czego nie rozumieją.
Jeżeli wy tak, to zastanówcie się nad sobą: czym jesteście?, po co jesteście? oraz jaką  rolę pełnicie poza "neutralizującą".
Jeżeli chociaż cząstkę tego zastanowienia da się zasiać w was, to będzie można nas nazwać ludźmi.
Bo patrzycie przez pryzmat tylko wasz a nie z punktu widzenia innych istot żywych.
Jesteśmy w kosmosie istotami żyjącymi na Planecie Ziemia a Słońce jest naszą gwiazdą nadającą życie.
Takich gwiazd są tryliony a miliardy galaktyk. Niemal koło każdej takiej gwiazdy są skupiska planet.
Na prawdę dokształccie się nim zaczniecie wymawiać swój bełkot.
Życie inteligentne pośród takiej mnogości wypadkowych jest bardziej celną odpowiedzią świadcząemu na istnienie innych inteligentnych istot niż nie. Może nigdy ich nie poznamy.  To nie ma znaczenia. Na prawdę nie potrzeba w tym rozumienia czasu i przestrzeni. Wystarczy logika i fakt znajomości astronomi na poziomie podstawowym.
Jest takie coś jak strefa życia (odległośc planety od gwiazdy + odpowiednia grawitacja i gazy tworzące atmosfere) czynnik podstawowy to temperatura na powierzchni. Tu nie chodzi o wiarę w pozaziemskie formy życia, bo one z pewnością są.
Chodzi raczej o entuzjazm. O samo otwarte nastawienie do tego tematu. A zjawisko UFO ma charakter militarny i kwestii związanych z bezpieczeństwem cywilnym i na innym szczeblu. Wiele czynników się na to składa.
 
 
 

Portret użytkownika Ewa

może jakbym tak oczy

może jakbym tak oczy zmrużyła, zeza zrobiła i zgasiła światło...
hmm.. tak! tak! anioł to prawdziwy!
a tak na poważnie- na pierwszym zdjęciu to "anielskie" promienie słońca przedzierające się przez chmury, a na pozostałych możliwe że ufo (pełno się tego tałatajstwa po kosmosie pałęta ;))

Portret użytkownika PP

Muszę stwierdzić że próby

Muszę stwierdzić że próby zastraszania Bacy i Administratora tej strony nie dojdą do skutku.Widoczne są tu wrodzone cechy potomków KGB i UB- a mianowicie zastraszanie .Są to formy walki widomo jakiego ''Narodu''.Pozdrawiam czytelników postów Bacy  

Portret użytkownika Zenek

W sumie BACA to jest ciekawe.

W sumie BACA to jest ciekawe. 7 maja 1934. roku powstał Żydowski Obwód Autonomiczny w składzie Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej. W 1939 w Polsce a w niemczech nawet wcześniej rozpoczęły się "masowe prześladowania zydów". Skoro miedzynarodówka zydowska miała w ZSRR swoje własne państwo czemu pozwoliła umierac w "męczarniach" swoim współziomkom zamiast ich tam przygarnąć chroniąć przed hitlerem i obozami?
 
Na pewno daliby radę uchować te wszytkie miliony zaszlachtowanych w krematoriach 3 rzeszy zydków. I te popalone w "megawielgachnych stodołach" także. A nie chcieli. Woleli wydac ich na smierć nawet zmuszając NSDAPowcó do bardziej wytężonego przerobu. Hmm
 
 
 
 

Portret użytkownika Zenek

Ludziska, róbcie kopie postów

Ludziska, róbcie kopie postów bacy bo nazistowska cenzura czerwonych ludobójców już przebiera swymi parchatymi odnóżami by prawda (prawdziwa) a nie zakłamana wybrannictwem pustynnych (afrykańskich) kryminalistów przedostała się do wiadomosci szerszej publicznosci. Najlepszą obrona przed kłamstwem jest ROZPOWSZECHNIANIE. Przeklejajcie niewygodne kłamcą i manipulantą informacje gdzie się da nawet na "poprawne politycznie" portale. Niech się głupkom i innym flejtuchom otwierają oczy na to w jakim gównie  tkwią po uszy. I czym naprawde jest ta cywilizacja judeokatosodomicka jakiej warstości pedofile wszystkich krajów głoszą po swiecie.

Portret użytkownika edna

Anioły,aniołami..wszyscy

Anioły,aniołami..wszyscy skupili się na Bacy...skoro energia podąża za uwagą,to zazdroszczę...
Baco.... mam trzy małe prosby...
1. napisz o UFO.
2.wyjaśnij,bo chyba nie do końca kumam...skąd ten awatar...przecież Adolf był syjonistą....
3.ożeń się ze mną ...
 
idę po popcorn Wink

Mądrość przychodzi z wiekiem....szkoda,że dla niektórych jest to wieko od trumny....

Portret użytkownika baca

1 dobra o ufo napisze ale za

1 dobra o ufo napisze ale za parenascie dobrych dni bo tego jest trochę
2 awatar to karykatura i filmu Awatar i Hitlera
3 skoro masz już sprawiedliwy posag no to nie ma sprawy - ale zaślij jakies foto jeszcze kochanie, żeby ludzie potem na wsi za plecami obrzydliwych rzeczy nie gadali
ps o ho ho (to nie do Ciebie narzeczona tylko do pieniaczy) widze ze liczba komentarzy nie na temat przekroczyła już 200 - mamy więc nowy rekord i ktoś z donosicieli mógłby sie w końcu zgłosic do tych ludzi od Guinesa zeby potwierdzić oficjalnie nowy rekord świata w opluwaniu bacy Smile
zrobcie to proszę bo wtedy i ja będę mógł was spokojnie zglosić na portalu mistrzowie.org w kategorii drużynowej na największego internetowego pieniacza.
Pani Alino, Panie Pawle, Sunia...?
czyżbyście już zaginęli bez śladu jak te hebrajskie plemiona...?

Portret użytkownika Herubinek

Tak sobie tylko pomyślałem,

Tak sobie tylko pomyślałem, Baco, że na mój gust, to troszeczkę za wcześnie na słowa "kochanie" i             "narzeczona", ponieważ ja bym miał kilka znaków zapytania np. 
1. Czy wiesz który to rocznik statystyczny?
2. Czy wiesz ilu potencjalnych spadkobierców już jest? Gdy przypadkiem na fotce zobaczsz okazałą willę, to obowiązkowo w tle musi być dorodna fura. To gwarancja że willa nie jest zadłużona.
3. Czy wiesz którym to ożenku w kolejnści będziesz uczestniczył?
4. I najważniejsze, czy wiesz że dowód tej osoby nie jest czasem w kolorze tęczy?
5. Być może już o tym wszystkim wiesz i moje deliberacje nie mają większego znaczenia.
ps. Pozdrawiam.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością

Portret użytkownika robertus

Jesli już napiszesz ten cały

Jesli już napiszesz ten cały artykuł, to taka mała sugestia, abyś to zamieścił na stronie głównej, a nie czasem w komentach. Interesuję mnie ta tematyka, twój link do filmu "ARKAIM" obejrzałem z zainteresowaniem, a więc czekamy na kontynuację.
Pzdr

Portret użytkownika Aaroniro

dobra dobra , dajcie juz

dobra dobra , dajcie juz spokój... Mnie też Baca pojechał choć nikogo nie obraziłem, a tylko sprobowałem powiedzieć coś od serca co akurat jemu sie nie spodobało i miał do tego prawo. Owszem,bardzo mnie serce zabolało, ale to nie powód by od razu nienawidzieć... Przyjąłem krytykę z pokorą i przy okazji Uśmiałem sie jak nigdy hahaha   Nie zawracajcie Bacy głowy duperelami bardzo was proszę, wszyscy czekamy na jego elaborat na temat "prawdy o ufo"  dodam że tej prawdy prawdy,po poznaniu której mamy sie ponoć posrać w gacie, no może nie wszyscy. Baca nie jest zly, wygląda na to ze brakuje mu cierpliwości już...jest zażenowany...  Zaś tym którzy myślą ze jest zły, radze uszanować jego postawę, bo przecież nie ma dobra bez zła, i zła bez dobra , nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło itp... Wszyscy powinniśmy uczyć się od niego, nie tyle poglądów, co uczyć sie na jego błędach. Ja Cię przepraszam Baco, bo sceptykiem byłem co do Ciebie, głównie chodziło mi o to że no... brak Ci już cieprliwości i stąd te wzniosłe słowa krytyki co do tego czy tam tego... Rozumiem... masz swoje powody. Zamiast siedziec Ci na głowie i ripostowac twoje wypowiedzi jak małe dumne , pyszne nastoletnie"dziecko" wolałem najpierw "wysłuchać" to co masz do powiedzenia i poszukać sensu... przyjąc wiedzę i tak jak kolega wcześniej napisał, przecedzić przez swoje sitko. Najpierw trzeba poznać dobro i zło by ocenic co jest dobre a co złe... Baca ma potężną wiedze cholerka... bardzo szeroką... tutaj zauważyłem jest wielu skupionych na jednym aspekcie co nieco ich gubi...skupiaja sie na istocie dobra i tyle, okej, ale zeby wygrac ze złem najpierw trzeba też i zło troche poznac... pisze bardzo ogólnikowo lecz mysle ze wiecie o co biega. Ja nauczyłem sie juz czegoś od Ciebie Baco,dziękuję Ci za twoje inteligentnie ułożone i zapodane w moją strone riposty. Wrzuccie na luz kochani, niech Baca będzie BacOm! On ma jeszcze coś do powiedzenia... posłuchajmy zatem, poczytajmy...  Bacuu, wiem ze Ci troche zejdzie, ale raz jeszcze prosze w imieniu wszystkich Forumowiczów, zdradz nam tą szokującą prawdę o UFO, zapewne jest nas tu cała masa którzy są oczytani, a może i nawet coś widzieli... Ja widziałem...ja czytałem...ale widocznie coś mi umknęło. Dalej Baco, nie trać czasu na głupoty i daremne kłótnie !!Czekamy na twoją wiedze. Pozdro
ehh jeszcze dodam... skoro Baca ma pojęcie o Wedach Smile to raczej wie co mówi moi Drodzy...

Portret użytkownika Kosmozaur

Odnośnie paragrafów i ich

Odnośnie paragrafów i ich interpretacji:
KC:
Art. 182. § 1. Rój pszczół staje się niczyim, jeżeli właściciel nie odszukał
go przed upływem trzech dni od dnia wyrojenia. Właścicielowi wolno w pościgu
za rojem wejść na cudzy grunt, powinien jednak naprawić wynikłą stąd szkodę.
§ 2. Jeżeli rój usiadł w cudzym ulu nie zajętym, właściciel może domagać się
wydania roju za zwrotem kosztów.
§ 3. Jeżeli rój osiadł w cudzym ulu zajętym, staje się on własnością tego,
czyją własnością był rój, który się w ulu znajdował. Dotychczasowemu
właścicielowi nie przysługuje w tym wypadku roszczenie z tytułu
bezpodstawnego wzbogacenia.
I tyle w temacie pomówień.
Pozdro
Kosmozaur

Dobra organizacja pracy to zwiększone efekty produkcyjne.

Portret użytkownika Kosmozaur

Uważam, że każdy

Uważam, że każdy profesjonalny pszczelarz dba o swój rój.  Jeśli nasz rój w swym szaleństwie wejdzie w czyjąś szkodę, to dobry pszczelarz wynegocjuje z sąsiadem warunki porozumienia nie na szkodę własnego roju.
Natomiast, jeśli rój sąsiada wchodzi w naszą szkodę, powinien być usunięty niezwłocznie, tak, aby nie wyrządzać szkody własnemu rojowi i rojowi sąsiada (napastnika). Chyba, że sąsiad jest niereformowalny, wtedy należy wkroczyć na właściwą drogę postępowania.
Myślę, że się rozumiemy.
 

Dobra organizacja pracy to zwiększone efekty produkcyjne.

Portret użytkownika baca

kiedys cie zjechalem

kiedys cie zjechalem Kosmozaur bo nie lezy mi wazeliniarstwo, pisanie donosow i tym podobne obleśne cechy, ktore wobec mnie jakiś rok temu już nieporadnie wykazywaleś, a dzisiaj ci sie oberwie za trwanie w tym starczym uporze - bo tylko to ze jestes spierniczalym emerytem pewnie "zasluzonym ormowcem" tlumaczy twoja zadziwiającą odpornosc na prostą maksymalnie logikę.
pytalem ciebie "co jeśli rój jest urojony" (czyli wyimaginowany) a ty dalej że "ktos ma jakąś szkodę" he he he.
no gosciu... żenada.
źle ci się wydaje pisząc ze "myslę ze sie rozumiemy" bo ty ani nie myślisz ani nie rozumujesz - ty tylko tkwisz w jakimś obłędnym starczym uporze -  nie tylko widzisz rzeczy ktorych nie ma ale jeszcze chcesz pisac o nich donosy. no to powodzenia...
rozwiazaniem twoich "problemow" jest jak zwykle prawda - a jej nieomylną, nieprzekupną wyrocznią wykrywacz klamstw - pewnie nigdy na to nie wpadłeś, prawda?
glupi poligraf jest w stanie wylapac polowę klamcow, kamera na podczerwien już 70%, natomiast rezonans magnetyczny już 100% - i wierz lub nie, ale to będzie kidyś kryterium weryfikacji kto łże a kto nie.
no to teraz myślę już się rozumiemy Smile
ps pszczółki (te w realu) są pożyteczne - więc tego też nie wiedzialeś?
i wiesz co? jestem pewien że one nie dlatego są pożyteczne bo znają twoj Kodeks Dobrego Pszczelarza tylko dlatego bo... go nie znają Smile

Portret użytkownika Kosmozaur

E tam, baca, nie rób scen

E tam, baca, nie rób scen Smile
A kogo Ty nie "zjechałeś"? Akurat wtedy mój komentarz był tolerancyjny a zwrot "uprzejmie donoszę" był formą rubasznego żartu. To, że Ci zamknięto konto na pewno nie było rezultatem mojego komentarza, zresztą myśl sobie co chcesz, wolna wola, sam wiesz jak było a teraz szukasz winnego. Wazeliniarstwo i dobry smak to dwie różne rzeczy. Jak się kogoś nie opieprzy to jest się wazeliniarzem, czy tak?
Uparłeś się, że jestem spierniczałym emerytem. Mam 42 lata, także w ORMO nie było mi dane służyć.
Pomawiając mnie o kłamstwa sam ciągle tkwisz w swoim szalonym uporze. Oceniając wszytko z perspektywy lecącej dzidy nie masz możliwości obiektywnej oceny. Reprezentujesz maksymę "Najlepszą obroną jest atak" - OK - Twoja sprawa i  nie mi to oceniać.
To, że nie odpowiedziałem Ci wprost na kwestie "urojenia" nie oznacza, że moja wypowiedź nie trzymała się wątku.
Nie kwestionuję Twojej elokwencji i zasobu wiedzy, dlatego mam nadzieję, że właściwie zinterpretujesz moją odpowiedź a gorzkie żale pozostaw na inne okazje.
Trzymaj się.

Dobra organizacja pracy to zwiększone efekty produkcyjne.

Portret użytkownika Raffi5000

Baca, ale masz

Baca, ale masz przesrane...łojejuuuu :0
Nie myślałeś o spaleniu laptopa, zjedzeniu routera zmianie nazwiska ? Z takim ostrzeżeniem, to nie przelewki. Ona nie żartuje chyba Smile
Strrach się bać ! Strzach się baaaććĆĆĆ!
 
Pozdro

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika sonia

  Art. 216. § 1. Kto znieważa

 
Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
(...)
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
 
To do informacji obskurnego forumowicza ukrywającego się pod wieloma nickami na tym forum, a głównie pod: "BACA"
 
Informuję również, że dzięki szybkiej interwencji policji dane tej osoby zostały przekazane prokuraturze.
SONIA Zawadzka

Portret użytkownika baca

Sunia dziecko ty jeszcze

Sunia dziecko ty jeszcze bijesz pianę?
bo nie wiem czy zauwazyłaś ale się właśne wysypałaś - to są skutki działań emocjonalnch kiedy piana przysłania mózg
posłuchaj po prostu jak działa umysł stricte logiczny:
po pierwsze to co Ty nazywasz "szybką interwencją policji" nie istnieje na terenie tego kraju. "interwencja" policji to coś co w praktyce nosi nazwę proces i trwa u nas trzy do pięciu lat, ok?
bo jak widzisz po tej "szybkiej interwencji" mam się świetnie Smile i nadal moge pisać, nadążasz?
ponadto jedynym czlowiekiem skazanym za to co ty uprawiasz czyli donosicielstwo z forow byl jakis czlowiek ktory nazwal okupantami polskich żołnierzy w Afganistanie - donosicielowi ledwie ledwie udalo sie do tego doprowadzic bo 99,9 % takich pomówien w praktyce jest od ręki oddalanych.
werdykt - otrzymal 300 złotych kary po... kilku latach bicia piany przez kogoś takiego jak ty.
po drugie jak mój awatar mógł obrazić kogos kto nie ma nawet awatara? hm? kolejna wpadka?
wpisujesz się z tym zażaleniem w krąg debili procesujących się o "skradziony" w wirtualnym świecie, wirtualny miecz o ktorych kiedyś czytałem na stronach poświęconych takim kuriozom.
w Polsce jak w Sparcie takie rzeczy nie przechodzą Smile
Po trzecie zarzucanie mi ze mam kilka nickow w czasie kiedy Admin bez trudu moze to roztrzygnąc trąci już o idiotyzm co najmniej - jeszcze jeden twoj żałosny i pechowy błąd spowodowany nietrafionym bleffem.
Po czwarte zatem - masz tak tragiczne pojęcie o polskich realiach i o sieci, że robisz się żałośniejsza z postu na post.
wyluzuj, popij wody mineralnej, wystaw buzię do Słoneczka a piana sama ci obeschnie i w końcu ktoś tam cię przygarnie.
kto wie, może ktoś z twoich troll kont (Pani Alina, Pan Paweł i inni "Państwo" he he he Smile
 
 

Portret użytkownika numer 1

baca niedygaj chroni cie

baca niedygaj chroni cie polska mafia z przyszłości to nie żart możesz sobie niewierzyć pozdro mamy w garści nawet fsb w końcu to my je założyliśmy uprzedzając pare faktów sprawdz sobie

Portret użytkownika Lord_J

Wyrokiem NSA I OSK 1079/10

Wyrokiem NSA I OSK 1079/10 numer IP podlega pod ochronę danych osobowych. Procedura jest zupełnie inna od tej którą podajesz, więc moim zdaniem piszesz nieprawdę. Nie będę cię uświadamiał jaka jest ta procedura, ale radzę zapoznać się z tym wyrokiem.

Portret użytkownika Grallanonim

Soniu, dużo żółci w tobie.

Soniu, dużo żółci w tobie. Spróuj odpuścić, wiesz, tak po chrześcijańsku. Poszukaj sobie mężczyzny (bądź kobiety) i raduj się życiem! Nie zadręczaj swojej głowy takimi bzdurami, wierz mi, szkoda czasu.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika mx

Widzę że i admin ma

Widzę że i admin ma jaja.
Coraz bardziej podoba mi się to forum i niezmiernie się cieszę że wreszcie ludzie zaczynają głośno mówić o tym co im się nie podoba oraz publicznie wytykają okrucieństwo kłamstwa oraz matactwa tworzone przez coś co  jeszcze śmie się nazywać ludźmi.
Dość zakłamania dość życia w ciemnocie otwierajmy umysły jeden po drugim a wkrótce Nasz świat zmieni się na lepsze nie do poznania.
Co do samego Bacy drogi adminie to człowiek o ostrym języku ale właśnie takich ludzi w tym kraju potrzeba a jeżeli chodzi o obrażanie kogokolwiek przez niego mam wrażenie że obrażają się tylko Ci którzy robią nam tutaj w Polsce krecią robotę.
Mimo tego że wierzę w Boga baca nie uraził mnie nawet raz.Powiem wiecej cieszę się że wytyka ciemnotę i zacofanie obłudnikom zwanym katolikami z których każdy każdego dnia łamie każde z 10 przykazań.
Adminie stoję za tym forum murem mam nadzieję żę będzie się rozwijać jeszcze prężniej niż do tego pory.
Założę się że jeżeli pojawią się jakieś problemy drogi adminie znajdą się ludzie tacy jak ja którzy nie dadzą tknąć innemedium.
Głowa do góry wytrwałości i wszystkiego dobrego.

Portret użytkownika CzłowiekZagadka

Tak sobie pomyślałem po

Tak sobie pomyślałem po obejrzeniu tego dokumentu o okupacji , że kto jak kto ale my jako Polacy powinniśmy właśnie swietnie rozumieć Palestyńczyków i ich wspierać. Przecież nas też gnębiono przez ponad 100 lat. Chcieli nas wymazać jak ołówek z kartki papieru i to samo robią żydzi w Palestynie nie przebierając w środkach. Mamy niby cywilizowane czasy, kodeksy moralne, prawo(haha) tyle jest organizacji które zajmują sie ochrona praw człowieka, ale jakoś nie mogę pojąć jak można na oczach całego swiata równać z ziemią domy w ktorych mieszkaja ludzie? Mnie to osobiście przybija, ta straszna bezradność i obojetność i brak super mocy ktore mogłyby to rozwiazać...
I teraz mam pytanie do suni soni czy jakoś tam...jeśli uważasz się za takiego prawego człowieka który tak chroni i broni prawa (w internecie) w ciepłym domu, zapene najedzona do syta, umyta, wypachniona, czy w jakiś inny sposób też walczysz o to prawo? Czy pomagasz np bezdomnym bez pieniedzy czy tylko patrzysz na nich z pogardą? Czy chodzisz dokarmiać bezdomne zwierzęta? Czy pomagasz np Palestyńczykom wyrzuconym z domów bo ktoś ma kaprys wybudowania sobie na ich mniejscu domu dla kogoś innego? Co byś czuła gdyby teraz Ciebie ktoś wyrzucił z zamiarem wyburzenia twojego domu bez pytania i uprzedzenia?

Portret użytkownika mx

Witaj człowieku zagadko Sunia

Witaj człowieku zagadko Sunia to tak naprawdę Stefan kóry za 3000zł miesięcznie jest online 24h na dobe.
W przerwach wchodzi na rtube i bije biedne zwierzęta po kątach.
Nie zastanawiaj się nad wpisami takich ludzi i nie analizuj ich bo to celowa robota która nakierunkowana jest na  odwrócenie uwagi od rzeczy ważnych jak choćby ta dyskusja oraz straszenie osób które głośno zaczynają się  wypowiadać o tym co nie pasuje im w otaczającym je świecie.
 
Nie zadawaj takim ludziom pytań o współczucie o szacunek bo oni nie mają nie mieli i nie będą mieli pojęcia co to jest.Tracisz czas przyjacielu.
 
Pozdrawiam serdecznie.

Portret użytkownika sonia

A tutaj wycinek regulaminu

A tutaj wycinek regulaminu forum innemedium.pl nic dodać nic ująć. Pytanie tylko dlaczego Admin kompletnie się tym nie przejmował? Bo teraz pewnie się to zmieni: 
 
§ 7 Treści na Portalu
1. Portal służy wymianie poglądów, doświadczeń, informacji pomiędzy Użytkownikami.
2.Portal nie bierze odpowiedzialności za treści dodawane przez Użytkowników. W szczególności portal nie odpowiada za skutki zastosowania się przez kogokolwiek do porad i informacji udzielanych przez Użytkowników.
3.Korzystanie z portalu jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany Użytkownik może umieszczać swoje wypowiedzi pod artykułami.
4.Wypowiedzi Użytkowników są przechowywane przez Portal.
5.Zabronione jest umieszczanie wypowiedzi, które naruszają obowiązujące prawo, a w szczególności zawierają treści lub materiały pornograficzne, nawołujące do nienawiści, dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, dotyczą produktów, których obrót jest zakazany prawem, są wulgarne, obsceniczne lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszają dobra osobiste innych osób.
6.Zabronione jest także umieszczanie, bez uprzedniej zgody Portalu, wypowiedzi zawierających linki do stron www oraz treści reklamowe.
7.Naruszenie postanowień punktów 5 lub 6 skutkować będzie trwałym i natychmiastowym usunięciem konta Użytkownika, wraz z usunięciem jego wypowiedzi, a w przypadku naruszenia punktu 5 także powiadomieniem organów ścigania.
8.Portal zastrzega sobie prawo do zamykania, przerywania lub zmiany każdego wątku , a także do usuwania wypowiedzi niezwiązanych z tematem artykułu.
9.Treści dodane na Portalu przez Użytkowników z chwilą ich publikacji stanowią integralną część Portalu.
 

Portret użytkownika taurus

Niektóre osoby naruszaja ten

Niektóre osoby naruszaja ten regulamin ciągle i z premedytacją taplając sie z lubością jak swinia w ciepłych odchodach...jak pewien pan w czarnym kapeluszu kiwający się regularnie przed ścianą płaczu...kilka banów i po sprawie ale admin dziwnie reaguje a własciwie nie reaguje....cha cha

Portret użytkownika baca

witaj... Sunia ! przepraszam

witaj... Sunia !
przepraszam ale to te wasze "referendum" eucharystyczne i szantaż już nie są aktualne? czyż nie miałaś he he he Sunia być przypadkiem teraz w prokuraturze i korzystac z chusteczek do wycierania śliny z twarzy?
widocznie cię spławili skoro nadal się tu pętasz i szukasz dziury w całym Smile
skoro jednak jeszcze tu jesteś i jedziesz w dalszym ciagu "w jakieś regulaminy" czyli pseudo prawne pogróżki, to uprzejmie cię informuję że to co robisz ty i cala reszta pragnąca się mnie pozbyc w sposób rażąco łamiąc moje podstawowe i niezbywalne prawa człowieka jest w orzecznictwie europejskim karalne. surowo bo karą eruropejską - pienieżną.
to czy o tym wiesz czy nie nie ma znaczenia gdyż nieznajomosc prawa... szkodzi tak czy siak.
nawoływanie do nienawiści bacy ktorego prawo głosu jest tak samo ważne jak twoje jest to bowiem nic innego tylko Bezpodstawna Oszczercza Akcja Prawna czyli napuszczanie organów ścigania na osoby niewinne.
biada ci Sunia jeśli nie dowiedziesz swoich wyssanych z palca zarzutów gdyż natychmiast się spotkasz z dotkliwym acz legalnym odwetem ktory nosi egzotyczną dla ciebie nazwę wymiar sprawiedliwosci.
choćbyś się skichała nie uda ci się reaktywowac inkwizycji i sądów kapturowych - te wspaniałe dla kościoła czasy bezpowrotnie minęły i pora się z tym pogodzić - czasu było sporo bo aż siedem wieków i powinnaś zacząć w końcu trybić
kończac pozdrawiam cie i załaczam Solarianski pocalunek prosto no wiesz Sunia... z serca

Portret użytkownika Kociol

Te swiecace lampki to po

Te swiecace lampki to po ktorej flaszce byly ?
Rosjanie pic nie musza , a i tak wiecej zobacza ...
 
jaki wymiar ? jaki aniol ? matka boska kiepska ...kazdy widzi co chce zobaczyc
chmura gazu,czasteczki powoduja efek fluororescensyjny na poziomi kwantowym w prozni z efektem bocznym berla...albo kolejny koniec swiata leci....

Portret użytkownika sonia

Tu mamy przykład

Tu mamy przykład "tolerancyjności" Admina i jego impregnacji na wulgaryzmy: 
 
JackBB, czw., 2012-12-27 02:44
"Żydzi są rasą działającą na podobieństwo dżumy i cholery, rasa dla ogółu
 tak niebezpieczna, że zasłużyła na wytępienie, zanim się jeszcze zrodziła.
Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie,
o mentalności i skłonnościach najpodlejszych i najbrudniejszych."
Giordano Bruno (ur. w styczniu 1548 w Noli, zm. 17 lutego 1600 w Rzymie) – włoski filozof hermetyczny, okultysta, humanista, początkowo dominikanin.
 
Admin po prostu nie moderuje takich podłych wpisów, bo sam ma mentalność skina. 
 

Portret użytkownika admin

Czyli co mam to usunąć, bo

Czyli co mam to usunąć, bo tak nie powiedział Giordano Bruno? Czy mam to usunąć bo tak powiedział, ale to niedopuszczalne. A wiesz Sonia co usłyszał od Aliantów Jan Karski, jak pojechał im powiedzieć o holokauście? Dokładnie to samo od nich usłyszał w Londynie. Mozna się nie zgadzać z takimi opinmiami jak ta G.Bruno, ja na przykład się nie zgadzam, ale czy to wystarczy, żeby cenzurowac cytat? Zresztą wpisz sobie Sonia ten cytat w google i pozgłaszaj z Aliną do tych "antyfaszystów" wszelkie strony, które śmiały zamieścić ten cytat a jest ich pełno, rozumiem, że prowadzą, je tylko faszyści. http://forum.gazeta.pl/forum/w,50,136103268,136108916,Re_ech_banksterzy_naprawde_sionisci.html

Portret użytkownika taurus

  adminie a co Ty na to jak

 
adminie a co Ty na to jak Baca zamieścił zdjęcie Jezusa z głowa zombi i się jawnie z niego nabijał..to przepraszam nie jest to obraza uczuć religijnych innych ludzi?? Niech sobie Baca nie wierzy w Boga ale niech jawnie nie szydzi i nie obraża bo to jest ewidentne naruszenie regulaminu...ale widocznie masz Adminie inne zdanie a to już jest bardzo zastanawiające i smutne...

Portret użytkownika Jacoo

a wiesz jak wyglądał Jezus?

a wiesz jak wyglądał Jezus? nikt tego nie wie.. w Bibli nie ma jego opisu
to co mamy to jedynie jakieś podróby, czyli fałszywki. więc czemu obrażać się z powodu szydzenia z fałszywki? ściśle pisząc - szydzenia z bałwochwalstwa Smile

Portret użytkownika baca

a co Ty na to Taurus ze nie

a co Ty na to Taurus ze nie istnieje w przyrodzie coś takiego jak obrażone uczucia?
a właśnie tak wygląda sytuacja gdyż te "obrazone uczucia" to tylko wymysł maniakow religijnych (szaleńcow podobnych do tych oszolomów od karykatur Mahometa), tylko wymysl gdyz oczywiscie nie kazdy wierzy ze Jezus albo Mahomet był jakimś bogiem tylko maniakalna ortodoksyjna mniejszosć - ci maksymalnie naiwni. zgodnie z Twoim rozumowaniem ich obrazki sa zatem natychmiastową obrazą tych ktorzy nie wierza w ich swietosc? czy tak?
czy to zatem ich istnienie obraza uczucia osób "niewiernych"? takich jak ja?
mam jako niewierzacy w boskośc i swiętosć tych obrazków prawo być obrażony?
bo taka jest własnie Twoja pokrętna logika (od ktorej zresztą trzymam sie z daleka i nie skowycze aby maniacy sie wyniesli ze swoja religia tylko wole ich merytorycznie krytykować)- a "zmartwychwstały" Jezus lub ktokolwiek inny oczywiscie wyglądałby jak... ZOMBIE - nie dostrzegasz ze kretynizm to wlaśnie zmartwychwstanie a nie jego wyimaginowany, czyli nie poparty dowodem praktycznym hipotetyczny obraz.
jak wg Ciebie wyglądał będzie Jezus po powrocie do żywych po 2 tysiącach lat?
no napisz lub narysuj jak?
bo ja niestety ale domysly moge opierac tylko na podstawie filmow - gdyz brak w realu jeszcze przykladow opartych na faktach.
jesli chcesz innych szykanować za poglady religijne to szykanuj wszystkich bo nie tylko Ciebie lub mnie ten wysyp ewangelicznych bredni na tym forum wkurza - poczytaj opinie innych pod kazdym wpisem Homo lub Endora
albo wiec wszystkie religie robią wypad jednomyslnie albo wal sie z taką wybiórczą cenzurą gdyż nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwoscią a przypomnę Ci w Polsce wszyscy maja równe prawa i to niezaleznie od wyznania lub pogladow - patrz konstytucja.
nie wystarcza Ci religia w szkole i odbiorniku? chcesz ją jeszcze mieć na każdym forum?

Portret użytkownika taurus

No i co Bacuniu?? usunął

No i co Bacuniu?? usunął admin? usunął i o to chodziło bo pomimo twoich pokrętnych wywodów (nie moich) sprawioedliwość stało się zadość. Brawo admin! Każdy może poruszać różne tematy ma do tego prawo...zgoda? ...zgoda Ja nie mam prawa szydzić z powodu Twojej niewiary...Twoja to sprawa..i cześć...nie wyzywam cię od antychrystów i szatanistów itp bo to głupota..ale Ty NIE MASZ  też prawa kpic z mojej wiary w Boga i Jezusa..który był i człowiekiem i synem bozym...pozdrawiam cię  i Twoich licznych klakierów A co do zmartwychwstania Jezusa to nie wiem czy wiesz ale to własnie żydzi przekupili za mamonę strazników rzymskich i nakazali im aby rozpowiadali że ciało Jezusa ukradli jego uczniowie..jeżeli chodzi o tematykę zydowską to są  wiele jest prawdy w tym co piszesz ale ja patrzę na to przez pryzmat miłości a nie nienawiści..bo nienawiść rodzi tylko nienawiść...a Ty niestety siejesz na tym forum nienawiść pod płaszczykiem zdrowego rozsądku i faktów naukowych...nie odmawiam ci inteligencji i głupkiem cię nie nazwę ale cóż Szatan tez jest inteligentny....ale ale przecież ty w niego nie wierzysz..smutna jest twoja wiara w zycie ...smierc nicość i rozkład....amen....ale nicość Baco nie istnieje bo wówczas nic by nie było a skoro coś jest to juz jest dowód na to że warto się nad tym zastanowic...
 
 

Portret użytkownika baca

ano guzik taurus - wiesz ile

ano guzik taurus - wiesz ile Admin moich wpisow już usunął? sporo. tak że jeden w tą czy tamtą nie robi końca świata - bo po to mam łeb żeby twoje smieszne żale obejść i odpłacić ci... podwójnie. wiesz jak? zamiast ładować na forum "obrażające cię" obrazki załaduję same linki i twoja para do tepienia ich z sieci pójdzie w szeroki jak internet gwizdek a ten kto chce i tak je obejrzy tylko o ułamek sekundy później Smile
błądzisz jak slepy w ciemnosciach bo jesli chodzi o Jezusa to jesteś typowym katolickim kabotynem - ignorujesz i to doslownie wszystko to co on osobiście mówił czyli jego nauki z pierwszej ręki a święcie wierzysz w przypowieści o nim ale z drugiej "fałszywej" ręki - opowiesci juz przeklamane i przerobione. poczytaj sobie jego nauki osobiście a nie brednie kogoś kto juz je przeczytał i tylko ci o nich opowiedział - sprawdź a różnica cię zaszokuje - nie bez przyczyny watykan umiescił je na indeksie ksiag zakazanych Smile
 

Portret użytkownika racja

Baco, nie pętaj sobie umysłu

Baco, nie pętaj sobie umysłu cynizmem i hipokryzją osób,które widzą świat oczami TV wiecznie Trwającej w ułudzie i w kłamstwie... tak jest ż ludźmi, że widzą swoja szkodę, lub co gorsza szkodę innych w wymiarze intelektualnym  a nie zauważąją szkód jakie one same wyrządzają w swerze fizycznej... w niektórych sprawach się z Tobą zgadzam w innych uważam, że trochę dopisujesz ideologie  z czym nie jest mi po drodze, gdyż moim zdaniem nie znasz wszystkiego i na wszystkim się znac nie musisz, rozumiem, że Ty opisujesz co czujesz i to jest Twoje prawo ale z ideologią uwazaj bo już paru w histori takich było

Strony

Skomentuj