Ekspedycja kontra reszta świata. Poszukiwanie Arki Przymierza w Świętej Górze w Gdyni

Kategorie: 

Źródło: własne

Przeczytałam arcyciekawy art., który mnie rozbawił, a potem pomyślałam: czy „Baca” pisze o tym samym, co ja, ale w sposób zawoalowany i dlatego myślimy tak samo i czy może to być przypadek?? Dokładnie tak powinna wyglądać ekspedycja poszukiwawcza Arki Przymierza, czyli Grobowca Króla Jahwe z czasów Pierwszej Cywilizacji. Jest on ukryty w piramidzie, czyli Świętej Górze na terenie dzisiejszej Gdyni w Polsce! A dlaczego tam? To wyjaśniam w książce pt. "Święta tajemnica Gdyni". Dlatego nie wysiliłam się twórczo i przytaczam fragmenty artykułu Bacy, co wygląda jak parodia jego tekstu. Jeżeli poczucie humoru Bacy dorównuje inteligencji, to już cię lubię, zbieraj swoich ludzi i przybywaj zgodnie z planem. Ale to dotyczy każdego myślącego człowieka!

 

Moje odkrycie zaczęło się wiele lat temu od tego, że błąkając się po mieście odkryłam w górach Gdyni piramidę. Stoi sobie zasypana, bezpańska, biedna i zapomniana od tysięcy lat. Namierzyłam ją, a potem wiele lat badałam teren - co opisałam w książce.

 

Odwieczna Święta Góra – tak ją nazywają tubylcy - ma zbyt regularne kształty i proporcje, ale to zaledwie czubek góry. Robiąc tam zdjęcia okazało się, że data i czas nie zgadza się z tym, co wyświetliło się na zdjęciach. Dlaczego? Jest tam silne pole elektromagnetyczne, które ma wpływ na moją  komórkę. Czy jest to stałe czy zmienne pole magnetyczne? Trzeba sprawdzić! Jest to ściana wschodnia i północna zasypanej piramidy - dokładnie jak w opisie Bacy! To najlepsza fotografia, jaką mam, zrobiona telefonem, no, więc nie ma, co grymasić, że słaba jakość bo więcej megapikselów z emerytowanej Sony Ericsson nie da się wycisnąć. Byłam, co prawda bliżej piramidy, ale pod słońce, więc to i tak są najlepsze foto.

 

Ponieważ mam nieodparte przeczucie, że to dzieło Słowian należy nie dopuścić, aby ją sprofanowali Hebrajczycy albo Anglosasi, bo zaraz ukradną, co się da i wywiozą do swoich muzeów gdzie w piwnicach wszystkie nasze artefakty przepadną raz na zawsze.

 

 Aby do tego nie doszło należy oczywiście piramidę "obrabować" przed nimi. Tylko takie rozwiązanie zapewni bezpieczeństwo słowiańskim artefaktom. To proste i nawet ma prostą nazwę - prywatyzacja. Hebrajczycy i Anglosasi oczywiście mogą wrogo i nieprzychylnie szemrać, ale nie należy się tym przejmować, gdyż naszej ekspedycji towarzyszyć będzie znacznie większa dyskrecja.... hahaaa...

 

Teraz trochę o terenie.

Piramida wygląda jak te z Bośni, ale stoi sobie w Europie Zachodniej. Poza tym wygląda tak samo jak tamte słowiańskie, a nawet lepiej, bo proporcje posiada żywcem wzięte z "wielkiej" piramidy w Gizie. Dałam cudzysłów, ponieważ tamta w porównaniu z naszą jest po prostu karłowata. Jej lokalizacja jest już jawna. 

O przyrodzie

 Przyroda gryzie, bzyczy i kwiczy, a jeśli ktoś się wychował w cieplarnianych warunkach centrum wielkiego miasta no to nawet jeszcze nie wie jak matka natura potrafi uprzykrzyć  życie. Pod piramidą płynie sobie strumyk, ale dalej leci pas asfaltu i jest taki jazgot jak na wojskowym lotnisku.

Cel ekspedycji

 Przypomnę - jest bardzo prosty: wynieść z piramidy tyle ile się uda, (najlepiej wszystko uratować) i dobrze spieniężyć. Nie wiadomo, co tam jest. I to właśnie urok tej przygody. Może jakieś posążki, może figurki, może sztabki a może mumia Króla Jahwe. Co by nie było można to uchronić przed zniszczeniem (jak domniemany porzucony i bezpański sfinks na szczycie piramidy), czyli wytargać a potem sprawiedliwie zgonić u kolekcjonerów, których oczywiście stać na właściwą opiekę i prawidłową ochronę wydobytego dorobku ludzkości? Artefakty, bowiem tak czy siak przepadną z widoku publicznego - one zawsze przepadają. Poza tym artefakty nie będą skazane na zgnicie w jakiejś zatęchłej muzealnej piwnicy tylko będą miały należytą, kosztowną i doskonałą ochronę, jaką im zapewnią tylko i wyłącznie niezadłużeni u żydów kolekcjonerzy, o których można wszystko powiedzieć z wyjątkiem - ubodzy. "Skarby" państwa są ubogie, kolekcjonerzy nigdy. No tak czy nie?

 

Ekspedycja oczywiście odbędzie się zgodnie z prawem międzynarodowym, które jasno i bezdyskusyjnie stwierdza, że wszystko znajdujące się na wodach międzynarodowych należy do znalazcy. A nasza piramida znajduje się na pograniczu Oceanu Atlantyckiego i Indyjskiego, na całkiem sporej wyspie o nazwie Europa. I tak właśnie, Krucjata, czyli, ekspedycja w celu uratowania starożytnych artefaktów, zaplanowana jest spontanicznie na lipiec 2013 roku.

 

Dlaczego? Ponieważ noce w górach są zimne, a my nie lubimy marznąć, bo naszym środowiskiem naturalnym jest plaża i. Normalnie to sama bym się wzięła za to znalezisko i nie zawracał nikomu głowy, ale niestety piramidy w żaden sposób nie da się ugryźć w pojedynkę. Trochę jest przyduża jak na jednego człowieka i potrzeba więcej ludzi, aby ją otworzyć i sprofanować.

Wymagania.

 Zawsze żyłam bez sztywnych zasad gdyż cenię sobie słowiańską niezależność. Dlatego też nie traktujcie poniższych "zasad" zbyt dosłownie, lecz jako ogólne wytyczne umożliwiające przede wszystkim wam - potencjalnym uczestnikom uniknięcie ewentualnych rozczarowań. Wszystkie zasady są w końcu po to, aby je elegancko naginać i tak samo też jest z poniższymi.

 

Oto one:

 Wiek uczestników zawierać się powinien pomiędzy 30 a 60 lat. Nie, dlatego, bo tak sobie wymyśliłam, tylko, dlatego gdyż nie chcemy osób, które mają fiu bździu lub też spierniczałych, marudzących emerytów.

W skład ekspedycji wejdzie, bowiem połowa kobiet – to bardzo ważne, jako że uczestnicy powinni być:

- Maksymalnie psychopatyczni – ponieważ nie chcemy osób o zachwianej równowadze moralnej.

- Choleryczni – gdyż nie będziemy głosować czy np. obejść obalone drzewo z lewej lub prawej, tylko je natychmiast obejdziemy w ślad za pewnym siebie cholerykiem.

- Zdobycie piramidy i splądrowanie jej zawartości jest jedynym celem ekspedycji. Celem, który jest wyłącznym i spycha na bok wszystkie inne.

Chodzi o to, aby udział w Krucjacie wzięli ludzie, którzy mają czasu do oporu i ponadto zawsze dają radę, czyli kończą to, co rozpoczęli. W naszej ekspedycji wezmą, więc udział tylko i wyłącznie zaradni i czyści rasowo Słowianie z wrodzonym genetycznie instynktem nagłego improwizowania. Elita innymi słowy. Słowiańskie orły. Elita, która rozwiązuje problemy na lata przed tym zanim lemingi zaczną w ogóle rozumieć i nieśmiało dreptać wokół tej sprawy i dostrzegać "owo trudne" zagadnienie.

Etap I

Ten etap zajmie około tygodnia. Jak widzicie na foto piramida jest jak te bośniackie pokryta w całości lasem. Trzeba będzie, zatem zatargać cały majdan na górę, urządzić ukryte obozowisko, po czym no cóż... Zdjąć odrobinę tego lasu Smile

Po co? To bardzo proste, – aby się upewnić już na sto procent, że piramida nie jest dziełem matki natury. Jako osoba maksymalnie sceptyczna i niewierząca w nic, co nie jest przynajmniej dwukrotnie  i niezależnie udowodnione, mogę wam powiedzieć, że szanse na to, że to dzieło rąk człowieka oceniam na 99 procent.   Doszłam, więc do przekonania, że warto sprawie bliżej się przyjrzeć, czyli w ramach zabijania wakacyjnej nudy poświęcić parę tygodni. Jeśli po przekopaniu się przez ziemię piramida okaże się jednak cudem matki natury, no cóż wówczas ekspedycja dobiegnie końca po jakimś tygodniu zabawy.

Potem zapewne usiądę jak zwykle na przytulnej plaży w poszukiwaniu ginących z roku na rok nadmorskich fok i to tyle, jeśli chodzi o przyszłoroczne plany na wakacje.

Jeśli natomiast piramida okaże się ulepiona ludzkimi rączkami z jakichś obrobionych kamyków nastąpi bardzo intensywny:

 Etap II

Ten etap potrwa, co najmniej dwa miesiące , które upłyną na zabawie w krasnoludków od Królewny Śnieżki, czyli wierceniu, kuciu, rąbaniu po to, aby przebić się przez nie wiadomo jak grubą ścianę aż do wnętrza piramidy. Szanse, że pod lasem znajdziemy jakieś drzwi i uda się otworzyć obiekt wynoszą, bowiem ZERO. Trzeba, zatem ryć. No nie ma zmiłuj. A więc ze względu na wysokość operatorzy łomów, łopat, kilofów oraz młotów pneumatycznych bezwarunkowo muszą posiadać zdolność do pracy w warunkach prawie beztlenowych. Jeśli myślicie, że to wszystko, jeśli chodzi o wymagania jesteście w błędzie. Aby się do Krucjaty nie przemknęło nawet teoretycznie jakieś słabe ogniwo zaniżające wydajność całej ekspedycji przygotowałam cały szereg okrutnych, ale sprawiedliwych testów.

Dlaczego?  Niestety, ale Krucjata będzie, bowiem tak silna jak jej... najsłabsze ogniwo.  I ani grama więcej. Dlatego najsłabszy musi być KIMŚ, jasne? Nie do pomyślenia jest aby w składzie Słowiańskiej Krucjaty znalazło się jakieś hebrajskie kukułcze jajo, które zrujnuje całą ekspedycję.

Amatorzy i pozerzy, zatem odpadają albowiem trzeba dobrać się do piramidy. Piramidy, ok? Ja sama wiem już, co nieco o wyburzaniu średniowiecznych zamków Smile no, ale nie uważam się za eksperta, bo piramidy, gdyż to zupełnie inna historia. Piramidy, co tu dużo mówić, są najtrwalszymi budowlami, jakie potrafi postawić homo sapiens. Nie ma na świecie nic solidniejszego. Aby zatem dobrać się do piramidy potrzeba samych asów. Asów naprawdę znających się na demolce.

Asów zaś bez trudu się wyłoni przy pomocy testów.

Faza wstępna, bowiem oceni indywidualne predyspozycje umysłowe wszystkich chętnych po to, aby jeszcze przed spotkaniem w realu usunąć z grupy jednostki nienadające się mentalnie do tej ekspedycji. Chodzi tylko i wyłącznie o osoby myślące logicznie i zdrowo rozsądkowo. Reguły tej całej selekcji są proste:  Krucjata, czyli Ekspedycja kontra reszta świata. Obowiązuje tylko i wyłącznie stuprocentowa lojalność wobec uczestników wyprawy i stąd te wszystkie konieczne wymagania.

I jak, są jacyś chętni?

 Prawdziwa przygoda czeka. Sławy lub rozgłosu uczestnicy Krucjaty, co prawda nie zdobędą, ale coś lepszego być może - anonimową szansę na życie z odrobiną godności. Bo jakby nie patrzeć to ostateczne podsumowanie wszystkich za i przeciw wygląda w sumie tak: do stracenia w tej przygodzie w zasadzie nie ma NIC - do wygrania jest WSZYSTKO.

Więcej newsów, zatem o tej piramidzie już nie będzie, przynajmniej do czasu pełnego zakończenia prac ratunkowo wydobywczych a wszelkie dalsze kontakty będziemy sobie prowadzić tylko poprzez pozostawionego w komentarzach przez tych, którzy do ekspedycji zgłoszą maila.

 

Tina

 

p.s. Z ostatniej chwili  HURRRRAAAAAA!!!! "Łukasz Trójmiasto" ŚCISKAM CIEBIE!!! cyt. "Odnośnie Świętej Góry w Chyloni: z uwagi na środowisko, w jakim znajduje się rzekoma Arka - czyli las liściasty, a co za tym idzie rodzaj gleby, jaki tam występuje - przeprowadzenie badań georadarem mija się z celem, w związku z tym przeprowadzono sondowanie i profilowanie elektrooporowe w miejscu modułów i wykryto pustą przestrzeń w tym miejscu na głębokości 12 metrów."

 

09.12.2012

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Magor

Jest 1:50, nie mogę spać,

Jest 1:50, nie mogę spać, czytałem o piramidach, kliknięcie za kliknięciem i - jestem tutaj.

Popłakałem się ze śmiechu, aż mi głupio.
Ktoś powinien spisać wasze poglądy i teorie w jedną całość, wspaniały dowód na to,
że jak ludzie mają problemy w życiu społecznym i za dużo wolnego czasu, to im się totalnie
w dupach przewraca. Przecież to jest jakaś totalna paranoja, galopująca głupota.

Już nawet nie będę nic pisał, od komentarzy minął rok, ale jak ktoś wejdzie to go wyedukuję:
drogi czytelniku, ludzie nie pochodzą od małp. Ludzie i małpy mają WSPÓLNEGO przodka.

Portret użytkownika mp

Czytam, czytam i... się

Czytam, czytam i... się dobrze bawię. Lepszego kabaretu ze świecą szukać. Sami znawcy Gdyni, którzy pojęcia o tym mieście i jego początkach nie mają. A sam wątek przewodni o rzekomej piramidzie buhehehehe. Wystarczy spojrzeć na mapę. Wzgórze morenowe, jakich tam wiele, które piramidy w ogóle nie przypomina. Tyle tylko, że jest to wzgórze z historią. Kapliczka, pustelnik itd.

Portret użytkownika Tina

  Ja tez sie dopinam

 

Ja tez sie dopinam z
adam-adam, śr., 2013-01-16 19:27

 
 
0

 
 
0

Ja tez sie dopinam z pytaniem, dlaczego Tino mylisz boga z chrześcijaństwem ?
Bóg jest wszech panujący nad wszystkim, natomiast ten o którym piszesz Ty jest zaledwie o jenen stopiń wyżej w rozwoju niz my, to że potrafi czarować i podpalić krzaczek to żaden dowód że jest wszechpotężny i nie znaczy ze ma on powiązania z kręgami, chodz tego nei wykluczam Smile
(...)
Nie zagób sie w swoich poszukiwaniach i nei ufaj zbytnio temu czego jei jesteś w 100% pewna, pamiętaj nawet 'złe źródło' pisze nieco prawdy a jest w nim napisane - " Wielu będzie zwiedzionych..."
adam-adam... piszesz jak prawdziwy ignorant i traktujesz mnie jak ignorantkę. Badam tę sprawę od 1991 roku. Który rok dzisiaj mamy? Pisałam na ten temat dużo ale byłam blokowana, ośmieszana, ubliżali mi w sposób niewybreny czego przykladem są komentarze pod tym artykułem... a teraz nagle mam tobie w kilku słowach opisać swoje badania z 20 lat? 

Więc tak powiem... wychowałam się w religii i kulturze chrześcijanskiej, a dokładnie katolickiej, w której ten Bog jest wymazany z Biblii i kościoła, dlatego dojście do prawdy było koszmarnie trudne gdyż "ojczulkowie" tego kościoła dokonali bezprecedensowego oszustawa o którym mówi proroctwo Apokalipsy! Psychotronicy - zwolennicy religi wschodnich sa takimi samymi oszustami, w co trudno było mi poczatkowo uwierzyć! Aby to wyjaśnić musiałam napisac książkę "Świeta tajemnica Gdyni". Przygotowuję kolejną ksiązkę gdzie skupiam się głównie na moich badaniach kamiennych kegów. Okazało się że archeolodzy równiez nas oszukali...
 W tym zakłamanym świecie trudno samemu dojśc do prawdy!

 

Portret użytkownika Tina

Po publikacji artykułu

Po publikacji artykułu "Ekspedycja kontra reszta świata. Poszukiwanie Arki Przymierza w Świętej Górze w Gdyni" otrzymałam kilka maili, ale jeden szczególnie mnie zastanowił, gdyż "gość" podał swój mail "aaee... itd", ale pomimo iż otrzymałam od niego kilka maili nadal nie chce podać swojego imienia i nazwiska lub  niku. Pisze jak wytrawny analityk, psychotronik lub psychopata. Zadaje pytania na temat moich planów badawczych oraz domaga się nr. telefonu. 
Nie wierzę takim ludziom, gdyż są oszustami.... Kazdy normalny czlowiek podaje swoje imi i nazwisko, a szczegolnie w tak waznej sprawie jak badania grobowca Krola Jahwe. Tego typu ludzie najpierw usiłuja zaskarbić zaufanie licząc na moją naiwność, aby potem realizowac swój podstępny plan.
Tak samo było gdy w 1997 roku zakładałam Stowarzyszenie Badań Kamiennych Kręgów w Gdyni! Było kilkadziesiąt osób - członkóww załozycieli, a gdy został przygotowany Statut, ktory zostal zatwierdzony w Sądzie w Gdańsku - obecny (dożywotni) prezes E.Leciej nagle pokazał swoją prawdziwą "twarz"... cynicznego kłamcy i oszczercy.  Ponieważ kilka osób go poparło więc wiedziałam, że z tego typu ludźmi nie ma szans nic zrobić i podczas I Walnego Zebrania odeszłam składając Wniosek o wykreślenie mnie z listy członków - założycieli. To co się później działo to niezły kryminał...  W tym przypadku odwoływanie sie do jego - ich uczciwości to bład! W tej sprawie jest ewidentne lamanie Prawa, ale odwoływanie się do Sądu to taka sama iluzja, gdyż nikt jego nie kontroluje! KOMU NA TYM ZALEŻY? Oczywiście archeologom, gdz dyieki temu on potwierdza ich zacofane naukowe teorie o Gotach. Taki stan trwa od 15 lat.
Trzy lata temu napisalam ksiązkę i ujawniłam tajemnicę Gdyni... Teraz zaadaptowalam pomysl BACY i natychmiast pojawia się jakiś tajemniczzy (podstawiony) gośc i historia ma się powtórzyć... ale tym razem ja mam wejść do grobowca króla, aby nigdy juz z tamtąd nie wyjść. Morderstwo doskonałe...!
Gdy pisałam ksiązkę miałam wizje i sny tego co ma sie zdarzyć. Najpierw zobaczyłam, że zostanie wybity otwór u szytu piramidy i ktoś na linie opuści się na dół... Zobaczyłam tez szkielet człowieka leżacy obok sarkofagu... Zrozumiałam co to oznacza dla mnie oraz komu na tym będzie zależało.
Nadszedł ten dzień gdy otrzymałam maila i... przypominiałam sobie te sny i wizje.
Ja tam nie wejdę, bo oszuści pokroju E. Lecieja - zwolennika religii wschodnich - tylko na to czekają. Za pomoca swojego czowieka pokierują wszystkim tak, że nikt się nie dowie prawdy, a ze mnie znowu zrobią kozła ofiarnego w majestacie PRAWA. Dlatego tekst BACY potraktowałam jako żart i prowakację, po to, aby ujawnili sie oszuści. Uważam, że muszą sie tym zając naukowcy - niekoniecznie z Polski, bo nasi nic nie zrobią - tylko tyle co Leciej w kamiennych kręgach. Jego debilne obrzędy, mantry, gongi tybetańskie to doskonały powód i dowód potwierdzajcy ich TEORIE o GOTACH. 
W innym śnie zobaczylam wnętrze piramidy i grobowiec. Widziałam kilka osób z lampami na kaskach górniczych, ktoś trzymal lampę oświetlając ściany, inny filmował... Widziałam co jest na ścianach i jak wygląda wnętrze, ale opis zostawie na póżniej. Ten sen oznaczał, że będzie grupa naukowców i filmowców ze świat, która tym się zajmie. 
Czy w Polsce sa tylko ludzie pokoroju prezesa E. Lecieja i jego Stowarzyszenia Badan Kamiennych Kręgów, które służy do robienia DEBILNYCH obrzędów i rytuałów w roznych kamiennych kręgach, a szczegolnie w Wesiorach i to na oczach setek ludzi oraz dziennikarzy?! Czy to jest zgodne ze STATUTEM oraz PRAWEM? Czy takie zachowanie ma cos wspólnego z ideą tego Stowarzyszenia - jak sama nazwa wskazuje? Co robi w tej sytuacji dozywotni prezes i zwolennik religii wschodnich w Gdyni, gdy dowiaduje sie o Arce Przymierza? Czeka i oczywiscie podstepnie knuje wraz ze swoimi psychopatycznymi ludzmi piszac maile... lub komentarze ujawniajce kim sa i co chca osiagnac.
Prosze udowodnic, ze sie myle.
Co w tej sytuacji zrobi Policja? 
Mam nadzieje, ze KTOS sprawdzi zgodnosc dzialania prezesa i jego ludzi ze Statutem SBKK w czasie 15 lat oraz ile przywlaszczyl sobie z moich badan, ktore publikowalam na roznych portalach od wielu lat.
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika J.zagórski

Witam ! Bardzo ciekawie

Witam !

Bardzo ciekawie opisuje Pani zjawiska zachodzące obecnie na ziemi. Podobno napisała pani ciekawą książkę. Czy była by Pani zainteresowana wzięciem udziału w moim programie "Harmonia Kosmosu" którego emisje jest wyznaczona na koniec stycznia 2013r w Niezależnej Telewizji (NTV)?

w razie zainteresowania proszę o kontakt
Wrocław ul. Oleśnicka 27/7
[email protected]

pozdrawiam Janusz Zagórski

Portret użytkownika J.Zagórski

Witam ! Bardzo ciekawie

Witam !

Bardzo ciekawie opisuje Pani zjawiska zachodzące obecnie na ziemi. Podobno napisała pani ciekawą książkę. Czy była by Pani zainteresowana wzięciem udziału w moim programie "Harmonia Kosmosu" którego emisje jest wyznaczona na koniec stycznia 2013r w Niezależnej Telewizji (NTV)?

w razie zainteresowania proszę o kontakt
Wrocław ul. Oleśnicka 27/7
[email protected]

pozdrawiam Janusz Zagórski

Portret użytkownika Tina

anonimowy, a czytałeś może w

anonimowy, a czytałeś może w Biblii opis Arki Przymierza, którą Mojżesz wykonał na polecenie Boga Jahwe?  Chyba nie czytałeś! Widziałam rysunki i zdjęcia różnych grobowców w Internecie. Nikt ze wspólczesnych nie widział prawdziwej Arki Przymierza jedynie ma wyobrażenie na podstawie opisu biblijnego. ARKA PRZYMIERZA to typowy GROBOWIEC KRÓLA LUB FARAONA - co można porównać z oryginalnymi grobowcami  w piramidach.  Czy archeolodzy tego nie rozumieją, a cyniczni zwolennicy religii Węża i Smoka zgodnie z zacofaną TEORIĄ naukową jak zwykle usiłują wmawiać, że małpy były bardziej inteligentne od współczesnej cywilizacji?

Portret użytkownika pasjonat

"W naszej ekspedycji wezmą,

"W naszej ekspedycji wezmą, więc udział tylko i wyłącznie zaradni i czyści rasowo Słowianie z wrodzonym genetycznie instynktem nagłego improwizowania."

Kontrola obecnosci napletka ? czy jakimi metodami sie to ustali ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Tina

hahaaaa... Pasjonat... a ty

hahaaaa... Pasjonat... a ty co? hahaaaa.... bedziesz to sprawdzal? Slowianie maja wrododzny genetycznie innstynkt naglego improwizowania i dokladnie tak jest z ta sprawa i TEKSTEM!
Nie, nikt tego nie bedzie sprawdzal... chyba ze tym zajmie sie BACA, bo to jego tekst i pomysl! W gruncie rzeczy podzwiam tego CHOLERYKA za pomyl i swietyny dowcip! Dlaczego??
 Nikt, nigdy powaznie nie napisze, ze chce ,obrabowc' jakas piramide w Europie chyba, ze dla jaj! Tak wlasnie odcztalam tekst BACY, usmialam sie jak borsuk i dlatego go sobie ,pozyczylam'!! Tylko ignoranci mysla ze to jest mozliwe... To samo dotyczy Arki Przmierza w Gdyni! Ten artykul automatycznie wyczulil wszstkie SLUZBY SPECJALNE oraz POLICJE na ten szczegolny obiekt w Gdyni - w Polsce, a takze wszystkie MOCHEROWE BERTY oraz ZYDOW! Juz stoja na bacznosc i stoja z lornetkami w kadym oknie pobliskich blokow. Nagle zaczely sie obserwcje tego terenu z satelity oraz ze specjalnych samolocikow... a nawet zdalnie obserwuja nasze mysli...
Ten artykul mial tylko zwrocic uwage na sprawe Arki Przymierza w Gdyni i jednoczesnie jest ,papierkiem lakmusowym' na to co mysla o tym ludzie na tym portalu oraz co sa gotowi zrobic dla tej sprawy, czego doskonalym przkladem sa ponizsze komentarze! 
Ten artykul jednak spelnil swoje zadanie gdyz, napisal do mnie bezimienny' gosc z kregow sledczch chcac wiedziec co zamierzam robic... Wiec odpisalam, ze ja swoje zadanie spelnilam jako wizjoneka, napisalam ksikazke, a art. to pomyl i plan Bacy, ktory zaadaptowalam do swoich potrzeb. Teraz specjalisci z roznych dziedzin, ale z rolegla wiedza moga sie za te sprawe zabrac, gdyz beda wiedzieli co trzeba zrobic! 
Slowianie maja naprawde wrodzony gentycznie intelekt naglego improwizowania, czego najlepszm przkladem jest ten artykul! 
DZIEKUJE BACA... choleryku jeden! Nie lubie CIEBIE, bo robisz ze wszstkiego jaja, czego przkladem jest ten artykul! A ja nie moge zartowac i zawsze musze byc powazna? Z DEBILAMI NIGDY sie nie dogadam, ale z inteligentynymi ludzmi tak... chyba ze sa cynicznymi cwaniakami. Z takimi trzeba walczyc ich metodami...

Portret użytkownika fakir

to jest portal

to jest portal satyryczno-naukowy a nie portal o 21.12.2012... jakbyś nie zauważył to 95% tematów tutaj NIE dotyczy roku 2012... szybki koniec więc raczej takich lemingów jak ty dla których jedynym źródłem informacji jest TVN, onet i Wybiórcza.

Portret użytkownika Takitam

A niby na co czekałeś

A niby na co czekałeś 21-12-2012r. , na koniec świata ?. A gdzie pisano o końcu świata - na tym portalu ?. Nie było tego w artykułach tylko w postach na forum. Jak kończy się rok to wypieprzasz stary kalendarz a kupujesz nowy. A kalendarz Majów właśnie się skończył i musisz kupić nowy. To tak prosto bo inaczej nie zrozumiesz.

Portret użytkownika Polak

Dlaczego nie obublikowano

Dlaczego nie obublikowano mojego wpisu do Tiny? Jaja sobie robicie?
 
Tina baca probuje Cie osmieszyc bo on jest antypolakiem z obrzezanym przyrodzeniem i tylko pozuje na slowianska dusze, a jego zamiarem jest uskutecznianie stereotypow Polaka antysemity, by wreszcie mieli preteks cenzurowania internetu. Nie spotykaj sie z tym typem, bo Ci jeszcze krzywde zrobi. On nie jest Polakiem

Portret użytkownika baca

Ja w pare dni wyrobilem sobie

Ja w pare dni wyrobilem sobie o Tinie opinie bo nie jest ona skomplikowanymn przypadkiem
oprocz Fakira ja też ci Polak też coś zacytuję na temat Tiny ktorą ktos tam lepiej ode mnie zna:
"A tak nawiasem mówiac, Tina to kolejne wcielenie Eleonory, idąc dalej toz to Zoska Piepiórka. Chyba ma kolejny atak schizy. Zośka masz jeszcze spotkania z jezusem na plaży w Orłowie ? No Zośka madrzejszej to juz od ciebie nie ma w zadnym wariatkowie. Na gwiazdach znasz się jak malo kto, tak trzymaj.
Zośka podkrada wszystkim informacje i potem pod pozorem wizji publikuje jako swoje, tak było z Breskami z Odrów, z dr Kwapinskim z Muzeum archeologicznego, z Leciejem z SBKK. Zoska znów zapomniałas wziąć leki, łykaj piguły, bo znow żle z tobą."
cała wypowiedź o niej jest pod tym linkiem:
//innemedium.pl/wiadomosc/najwieksze-starozytne-cmentarzysko-w-europie-czyli-kamienne-kregi-w-uniradze-pomorzu
nie daj sie zwodzic wariatom Polak - szczerze ci zyczę...
 

pool – odmiana bilardu  Smile ... lub jak kto woli : GROTTESCA,MOVING STORM,LOKI KYRIOS,ZŁE MIĘSO, MIRABELKA,SZYBKI CIACH ... pfff , co za różnica       Lol  

Portret użytkownika Tina

A ja zachęcam do

A ja zachęcam do samodzielnego myślenia, bo baca zapomniał o moich wcześniejszych artykułach, które na tym portalu publikowałam. Jakoś wtedy miał inne zdanie...
 
Napisałam wiele art.na różne tematy, ale tutaj jest m.in. art. na temat alei menhirów w Carnak... Czy to wg was równiez bzdura? Jakoś żaden archeolog, astronom, fizyk albo psychotronik - zwolennik religii wschodnich nigdy tego nie zrozumiał! JAK MYŚLICIE DLACZEGO? Dotyczy to również  Świetej Góry w Gdyni! A tu POLSKA a nie Francja! Polacy głupsi czy mądrzejsi od Francuzów i reszty świata?
Tajemnica Aleii Menhirów w Carnak została roziwązana!
//innemedium.pl/wiadomosc/tajemnica-alei-menhirow-w-carnak-zostala-rozwiazana

Portret użytkownika fakir

zachęcam do porównania treści

zachęcam do porównania treści niniejszego artykułu "autorstwa" Tiny z tym tekstem: //innemedium.pl/wiadomosc/kolejna-piramida-w-europie-potrzebna-ekspedycja-naukowa autorstwa Bacy a potem porównanie dat... i teraz powiedz mi kto tu jest cwaniakiem, manipulatorem i antypolakiem?

ten tekst to zwykły, chamski plagiat tekstu Bacy i dziwne, że w ogóle się tu znalazł... a ja, głupi, nawet pochwaliłem Tinę za lekkie pióro... okazuje się natomiast, że to pióro należy do bacy, a większość jest żywcem przepisana!

to jest po prostu skandal no! ale proponuję żeby ten tekst tu pozostał - na pamiątkę i jako dowód kompromitacji Tiny

Portret użytkownika Tina

fakir... zachęcam do czytania

fakir... zachęcam do czytania ze zrozumieniem - i każdego innego! - a nie wybiórczo tylko to co tobie odpowiada! Na początku był link do art. bacy, ale ADMIN usunał go, widać uznał, ze nie potrzeba żródła - linku dla tego tekstu, co wyjaśniam we wstępie oraz juz wyjasniałam we wcześniejszych komentarzach, ale widac do nich nie dotarłeś. Czy nikt z was nie ma poczucia humoru i inteligencji? Pozujecie na cwaniaków, ale na tym wszystko sie kończy. (AMIN zmienił równiez mój obrazek do artykułu o egzorcyzmach i oczyszczaniu duszy... itd.) Prosze w tej sprawie zwrócić się do ADMINA tego Portalu.
We wstępie powyższego art. napisałam, cyt: "Przeczytałam arcyciekawy art., który mnie rozbawił, a potem pomyślałam: czy „Baca” pisze o tym samym, co ja, ale w sposób zawoalowany i dlatego myślimy tak samo i czy może to być przypadek?? Dokładnie tak powinna wyglądać ekspedycja poszukiwawcza Arki Przymierza, czyli Grobowca Króla Jahwe z czasów Pierwszej Cywilizacji. Jest on ukryty w piramidzie, czyli Świętej Górze na terenie dzisiejszej Gdyni w Polsce! A dlaczego tam? To wyjaśniam w książce pt. "Święta tajemnica Gdyni". Dlatego nie wysiliłam się twórczo i przytaczam fragmenty artykułu Bacy, co wygląda jak parodia jego tekstu. Jeżeli poczucie humoru Bacy dorównuje inteligencji, to już cię lubię, zbieraj swoich ludzi i przybywaj zgodnie z planem. Ale to dotyczy każdego myślącego człowieka!"

Portret użytkownika sw_ateista

Ten artykul to chyba jakis

Ten artykul to chyba jakis ponury zart, nie mam slow aby opisac glupote autorki tego tekstu i wiary w takie bzdury. To jest jak z ludzmi, ktorzy slepo wierza/li w 21.12.2012, czy nibiru, ludzie idzcie sie leczyc.....

Portret użytkownika PilipWeeFee

"Ja ma rozłupać wam te głazy

"Ja ma rozłupać wam te głazy i "przymieść w zębach" abyście mogli to badać?? Taka odpowiedź świadczy o chamstwie i cynizmie! I może jeszcze liczysz na to że dzięki mnie zrobisz np. doktorat, albo dostaniesz dofinansowanie z UE na specjalne badania"
"Wg TEORIInaukowej jesteśmy potopmkami małp, a małpy nie mogły nic takiego zrobić"
Czy pani używa mózgu przy pisaniu odpowiedzi? Chyba każdy odwiedzający te stronę(i nie tylko) wie, że poprzednie cywilizacje byly cywilizacjami inteligentymi. Małpi to pani ma co najwyżej rozum.(może pani to potraktowac jako komplement - sie mowi ze malpy inteligente są! Wink )
Poprosiłem aby pani udowodniła nam, że w tych głazach rzeczywiscie cos sie znajduje a pani mowi zebym sam sobie te głazy rozłupał.To chyba w pani INTERESIE jest udowodnienie ludziom, że ma pani racje, ale nie, pani woli robic filmiki na ktorych pokazuje palcem ze w tym miejscu w skale znajduje sie urządzenie elektryczne. Teraz to ja uwazam ze w tych głazach znajduje się więcej niz w pani głowie, więc po części udalo sie pani mnie przekonac do swojej racji, a o to chyba przeciez pani chodzilo? ;]  ~Sam pojade i te głazy rozłupie, dzieki odkryciom do ktorych dojde napisze doktorat i dostane dofinansowanie z UE na kontynuowanie badan. Może dorzucą pare groszy gratis na badanie czy ma pani mózg.~ Łuuhuu,  ależ zafantazjowałem, uczę sie od pani, tylko nie wiem czy w pani przypadku to fantazja czy czysta głupota. Naczytała się pani sporo  a w wiedzy podstawowej rażące braki. Jedyne co pani ciagle powtarza to "ale to juz wspominałam przy innej okazji" i "opisałam to w swojej książce". A G***O mnie (za przeproszeniem) pani książka obchodzi. Podejrzewam, że jest to jeden wielki bełkot, jaki pani wytrwale prezentuje w swoich wypowiedziach.
Ja osobiście z językiem polskim problemów nie mam, ale dziękuję za troskę. Dodam także, że uważam panią za najmniej wiarygodną osobę w swoim krótkim zyciu, z którą miałem "zaszczyt" dyskutowac.
Zawód? Dopiero się go wyuczam. Własciwie to marnuję czas i nerwy na panią zamiast się uczyc do pierwszej w zyciu sesji. Moim celem nie jest wyśmiewanie pani, jeszcze darzę panią odrobiną szacunku, ale to chyba z  czystej grzeczności, ze względu ze jest pani  ode mnie ponad dwa razy starsza.
Jeśli mogę, to chciałbym poznac pani zawód, bo chyba nie jest pani z zawodu wizjonerką?

Portret użytkownika Andrzej Wawrzun

Witam, Odnalazlem wreszcie

Witam,
Odnalazlem wreszcie notatke, zreszta sam ja pokreslilem. Odwoluje sie bezposrednio do panujacej religi.
W szegolnosci do jej glowy. On ma na sobie rozne elementy ubioru, duzo z tego pochodzi chociazby z innenej religii , z mitraizmu. Ale  chodzi o pasy,ktore ma w roznych miejscach. Te na Mitrze odewoluja sie do czegos innego, chociaz takze na to wskazuja. Te drugie , to wlasnie pasy na niebie.
pozdrawiam

Portret użytkownika Jaro

Krótko i zwieźle-dowody

Krótko i zwieźle-dowody dowody i jeszcze raz dowody+badania,badania i jeszcze raz badania.Archeologie przez ostatnie stulecia popychały do przodu odkrycia amatorów nie zaś archeologów,np.jakiś Jacek coś tam znalazł i sprzedał komuś tam,a potem okazuje się żę to antyczna skorupa jakies tam miski,ergo zdobądz nielegalnie dowody np.ten rzekomy nadajnik w kamieniach a najlepiej cały kamień nikt pani nie zarzuci wtedy że jest to sfabrykowane. Dowód+teoria+ryzykant specalista naukowiec(rządny sławy,a takich nie mało)*media=pozwolenia na  wykopaliska+granty(forsa na badania)...Brak spełnienia tych wartości równania lub bezczyność będzie skutkowała nazwanie panią czubkiem której woda sodowa uderzyłą do głowy po jednym odkryciu.Co za tym idzie stworzenie powiedzenie piramida Piepiórkowskiej jako archeologicznej kaczki dziennikarskiej.Takze jeszcze raz dowody dowody i jeszcze raz dowody!!! Wtedy moze pani wrócić na forum z tematem "miałąm  racje" lub "myliłąm się".Doradzam wzięcie kredytu na 30 000-50 000 i wynajęcie w ręce mocnych,specjalistów i laboratorium,jeśli pani nie podejmie ryzyka nikt za panią tego nie zrobi jeśli jest pani pewna swych wizji i racji,pozostało pani tylko działać...Życze powodzenia,naprawdę gorącao nie lubie jak z wizjonerów robi się wariatów i nie mam tu na myśli wizjonerów-mediów,jeśli dalej będzie pani przelewać z pustego w próżne,filmy na youtube,artykuły itd. spowoduje pani tylko postawienie kropki nad "i" w słowie "wariatka" które będzie poprzedzać pani imię i nazwisko,tego bym nie życzył żadnemu człowiekowi.
Pozdrawiam i do dzieła!

Portret użytkownika axell69

   Doszedłem   do wniosku że 

 
 Doszedłem   do wniosku że  nawet  sam Indiana Jones  nic  by nie wskórał  swoim pejczem nie wspominając   o   Georgu Lucasie bo niestety i im  zabrakło  bym  „wizjonerstwa’ w tym programie badawczo-naukowym „Na tropie Arki „ 
By zrozumieć  kogoś czasami należy w  tą  osobę wcielić  się  choć by  na kilka  chwil Wink  co uczyniłem , i  oglądając badawczym  mym wzrokiem zdjęcie do tego artykułu Tiny zobaczyłem wszystkie te znaki (twory)  jakie należało zobaczyć Wink ,wszyscy mogli to zobaczyć – wizjonerstwa  Wam zabrakło   lub dobrego  snu REM  lub  czegoś  co pozwoliło by  ZROZUMIEĆ  Tinę
Patrząc   na  ten obrazek   widzimy  Lewitujący  słup metalowy  który jest chyba lampą oświetleniową . Słup ten  jak  wszyscy zapewne widzą  jest w  kształcie  krzyża , jedno  z jego ramion  skierowane jest  ku PIRAMIDZIE  wskazując jednoznacznie    miejsce w którym należy  wbić  pierwszy szpadel .  Gdyby  wszyscy w porę   to  zauważyli   NIKT  z nas nie  zwątpił by w  to co słuszne i prawdziwe  Wink  inną  słuszną  rację  było by  uwierzenie w to że  Światło  tej lampy lewitującej  przywiodło  aż tu  Arkę i Trzech Króli  .
Więc nie możemy  i nie mamy prawa mordować wizji  i objawień Tiny i  nie ma też powodu  by zwalać całą winę na  kiepski aparat fotograficzny i  błędy w dacie wywołane anomaliami  miejscowymi które  wywołuje przystanek autobusowy .

 

Portret użytkownika Tina

Na szczycie Świętej Góry

Na szczycie Świętej Góry ustawiono ok. 1770 r. kapliczkę poświęconą św. Mikołajowi, patronowi żeglarzy. Obok kapliczki istniała stara studnia z wodą o niezwykłych właściwościac
Obecnie nie ma już tej figurki ani studni, ale parafianie pobliskiego kościoła św. Mikołaja postawili tam figury NMP - co widać na filmiku.

Portret użytkownika iwan2229

Ta strona chyba powinna

Ta strona chyba powinna zmienic nazwę...na ''Zbiór opowiadań shizofreników'' Tak tak wiem nie pasuje ci to nie odwiedzaj tej strony itd,itp.Jestem przecież tylko owieczką w stadzie a wy wszyscy o zgrozo oświeceni,przebudzeni znający prawdy,nawiedzani z wizjami snami i czym tylko można sobie wyobrazic.Nie podlega watpliwości że są na tym świecie rzeczy o których się "fizjologom nie śniło" ale na litośc boską spróbujcie kiedyś podejśc do tych wszystkich artykułów i komentarzy z dystansem a... zemdli was albo dostaniecie sraczki...Pozdrawiam.

Portret użytkownika Takitam

Najlepiej by było sprawdzić

Najlepiej by było sprawdzić najpierw czy faktycznie jest to składowisko urobku po budowie portu w Gdyni. Jeżeli tak - to wogóle nie ma sprawy. Jeżeli nie jest to składowisko urobku - to wysłać fachowców którzy to obejrzą i obwąchają czy jest to naturalna formacja czy sztuczna. Jeżeli się okaże, że jest to sztuczna formacja - a nie składowisko urobku - to wysłać tam fachowców radiestetów (nie oszołomów) którzy potrafią wyciągnąć jakieś konstruktywne wnioski. A jeżeli się okaże że jest to faktycznie piramida - to dobrze się zastanowić czy wysłać tam tłum z łopatami aby to wszystko zniszczył na zasadzie psa ogrodnika, który sam z tego nie skorzysta i nie pozwoli innym skorzystać. Tina - z całym szacunkiem - ale nie rajcują mnie już Twoje teksty. Do wszystkiego trzeba podchodzić z głową i zdrowym pomyślunkiem, działać troszkę logiczniej a nie na żywioł. Przecież to co robisz jest trochę chore...

Portret użytkownika Tina

Takitam... podoba mi sie

Takitam... podoba mi sie twoja odpowiedź, gdyż patrzysz na to "trzeźwym okiem"! Myślałam tak jak ty i zwracałam sie w tej sprawie do wydawałoby się inteligentnych ludzi... Zgłosiłam sprawę mojego odkrycia stanowiska kamiennych kręgów w Zaskoczynie k/Gdańska, wyłanianiających sie głazów w kształcie wielkiego kręgu w Małych Stawiskach oraz Świetej Góry w Gdyni archeologom w Muzeum Archeologiczym w Gadńsku oraz rozmawiałam z archeologami  na UG, ale mnie wyśmieli... bo podważam tymi odkryciami ich autorytet naukowy? Zwróciłam sie z tą sprawa do REKTORA Akademii Morskiej w Gdyni (najpierw przesłałam książkę) gdzie długo rozmawiałm z kierownikiem Biura Rektora na temat Świętej Góry oraz możliwości badań. Usłyszałam w odpowiedzi, że przygotują projekt badawczy o dofinansowanie z UE. Potem usiłowałam dogadać się z astronomem i dziekanem Wydz. Nawigacyjnego w sprawie konsultacji astronomicznych ponieważ na wszystkim sie nie znam. Długoby opowiadać...
Oczywiście na przestrzeni wielu lat zwracałam się wielokrotnie do Władz miasta ale z podobnym skutkiem! Czy ja robię z nich wariatów, czy oni ze mnie? To ONII powinni zrobić dokładnie tak jak napisałeś w komentarzu, a co robią w tej sprawie? Masz rację... to co się dzieje w Polsce, w polityce, w nauce jest chore... Pokaż mi normalnego człowwieka! I co to znaczy NORMALNY CZŁOWIEK? Więc przestańcie wmawiac mi że jestem waritaką, bo psycholodzy i psychiatrzy w Gdyni pogratulowali mi zdrowego rozsądku. Twierdzili  cyt. 'potrzebuje pani jedynie spokoju", a tego spokoju wśród stada nienormalnych ludzi nie ma. 
Tu nie chodzi tylko o Świetą Górę w Gdyni, ale o dużo wieksżą i poważniejsza sprawę. TA SPRAWA JEST JAK PAPIEREK LAKMUSOWY DO CZEGO ZDOLNI SA POLACY W PRZYPADKU O WIELE WAŻNIEJSZEJ SPRAWY... DO KTÓREJ JESZCZE LUB NIGDY NIE DOROSNĄ PRZY TAKIM PODEJŚCIU. TYM SAMYM SAMI SIĘ OŚMIESZAJĄ i na nic innego nie załugują. Pogrążą się w swojej gupocie do śmieszniości... Co zrobili w tej sprawie archeolodzy oraz naukowcy i Władze miasta? NIC?  A dlaczego NIC nie robią? Czy ja oraz mieszkańcy miasta mamy im to odkopać i udowadniać? I co wówczas zrobią z tą sprawą?

Portret użytkownika Aron Silwersztyjn

Przykro mi bardzo, ale

Przykro mi bardzo, ale rzeczony teren jest w trakcie ustalania nowych
praw własności na podstawie ustawy o zwrocie mienia i nie życzymy tam
sobie żadnych porąbanych gojów z łopatami i dynamitem....a jak już was
tak nosi, to pomóżcie niwelować tereny pod autostradę albo jakieś tam
nowe blokowisko. Czyli krótko mówiąc - nie wyciągać łapek po cudze, bo
to grzech przecie, a ponadto i łapki stracić można, co już mocno zaboli...
Szalom 

Portret użytkownika fakir

mam znajomych w Gdyni i nie

mam znajomych w Gdyni i nie słyszeli o takiej górze... ich znajomi także nie... to wszystko jest totalnie wyssane z palca... jedyne zbliżone nazewniczo co istnieje to tzw. Kamienna Góra ale nie ma nic wspólnego z Arką Przymierza

Portret użytkownika fakir

nikt kto mieszka w Gdyni nie

nikt kto mieszka w Gdyni nie mieszka tam dłużej niż drugie pokolenie... przecież to zwykła wioska rybacka bez żadnej długiej historii i tradycji, przerobiona na port i stocznię wokół których wyrosło miasto... byłem tam w ubiegłym roku i mam mało ciekawe wspomnienia - parę wielkich sypialni mieskaniowych, malutkie centrum pełne banków, główna ulica pozbawiona roślinności i ławeczek, główna atrakcja to kawałek brudnej plaży "miejskiej" i rdzewiejąca "Błyskawica" na skwerze Kościuszki...

jakby nie Szkoła Morska to miasto właściwie umarłoby chyba bo port już tylko z nazwy istnieje i stocznia też... kubek kawy w budach przy plaży 10zł... kawałek starej smażonej ryby (rybaków dawno nie ma) 25zł... porcja lodów z automatu 6zł... z czym do ludzi w ogóle?

a to na zdjęciu to nie wiem co to jest w ogóle, znajomi twierdzą, że przede wszystkim takich latarni w ogóle nie ma w Gdyni... zdjęcie wygląda jak zrobione z autobusu poza tym i to wiele lat temu... cały art. to wielka bzdura i ściema, choć przyznaję, że napisany lekkim piórem

Strony

Skomentuj