Kolejny dziwny obiekt został zaobserwowany w pobliżu ISS

Kategorie: 

Źródło: UStream

Raptowne ucinanie transmisji live z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej po zauważeniu dziwnych obiektów w kadrze kamery to już właściwie coś normalnego. Nikogo to w zasadzie nie dziwi, a ci którzy twierdzą że takie zachowanie NASA oznacza, że mają oni coś do ukrycia, postrzegani są jako szaleńcy. Całkiem niedawno, po raz kolejny miała miejsce taka obserwacja.

 

Schemat zdarzenia był dość zwyczajny, masywne UFO pojawiło się na żywo w kadrze kamery na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W momencie gdy znajdowało się ono coraz bliżej, NASA zdecydowała się wyłączyć transmisję powodując wściekłość wśród ufologów. Łowcy UFO twierdzą, że jest to kolejny dowód na to, że obce cywilizacje odwiedzają Ziemię.

Wideo z dziwnym obiektem pojawiło się 20 października i wzbudziło niemałą konsternację. Wyraźnie widać że obiekt jest widoczny na nagraniu choć nie da się ukryć że jego zachowanie jest nieco zastanawiające. Wielu obserwatorów uważa, że obiekt ten jest zwyczajnie grą świateł albo niespodziewanym "błędem aparatury". Takie wyjaśnienie można byłoby potraktować jako najbardziej prawdopodobne ale w takim razie, dlaczego transmisja została wyłączona?

Niestety ale w obecnym układzie nie da się dojść do prawdy na temat tego typu zajść. Zarówno ufolodzy jak i sceptycy są zbyt uparci w obronie swych racji i każdy argument za jak i przeciw ich twierdzeniom okazuje się być niewystarczający. Można powiedzieć, że transmisja została wyłączona ze względu na rzeczony błąd i usiłowano go naprawić. Równie dobrze można sugerować że wyłączenie transmisji miało za zadanie ukryć jakąś rządową tajemnicę. Czy poznamy kiedyś prawdę? Nie wykluczone, ale sęk w tym czy w nią uwierzymy?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MEJTRIXX

Dzisiaj net jest tak

Dzisiaj net jest tak przepełniony fejkami że trudno się połapać który film prawdziwy , kiedy piszę do autora i nazwiązuje znajomość druga faza proszę go o oryginał filmu w celu jego zbadania i autor nagle miliczy sprawa jasna , a więc sami się bierzmy do roboty obserwujmy niebo i polujmy z kamerami Nikon Coolpix P-900 80 zoom ma walnięcie jak trzeba i nie drogi , sami próbujmy zapolować bo 75% filmów to są bzdury w necie . Na tym filmie to wygląda jak odbicue na szybie albo poprostu to jest fejk , jeśli dostane oryginał zbadam go to kej uwoerzę  ale tak taki film nie ma żadnej wartości łatwo podrobić tak jak te fałszywe strony Nasa i ta śmieszna Nibiru leci od 2009 roku i co 3 miesiące jest już tak blisko ale jakoś dolecieć nie może a ludzie się nakręcają i woerzą ha ha ha ha dobre .

Portret użytkownika Deliber

Obiekt pojwiąjący się na

Obiekt pojwiąjący się na filmie to odbicie fragmentu stacji która jest pewnie jakims plastikowym modelem w ekranie telewizora plazmowego, zastanawiam sie tylko nad tym czy film trafił do sieci i ktoś w nim grzebał czy NASA wcista nam taki tak słaby kit... 

 

Portret użytkownika anya67

po pierwsze przepraszam za

po pierwsze przepraszam za brak polskich liter ... tez ogladam ta  trensmisje i sporo sie w niej nie zgadza ... np gdzie do cholery podzialy sie gwiazdy ? gdzie sa wszystkie satelity ? jakos inaczej chyba powinno to wygladac czy jestem w bledzie ? co do wylaczania transmisji ... nic dziwnego ze staraja sie ukrywac prawde , tylko jak dlugo jeszcze maja zamiar z nas idiotow robic ?

Laszka

Skomentuj