Niewyjaśniona anomalia przypominająca rakietę zarejestrowana w USA

Kategorie: 

Źródło: Greg Johnson

Tajemnicza niewyjaśniona anomalia została zarejestrowana przez kamerę CCTV na wyspie Whidbey. Kamera używana przez meteorologów zdołała zarejestrować niezwykłe zjawisko, którego pochodzenie pozostaje obecnie zagadką.

Obiekt został zarejestrowany o 3:56 rano w pobliżu lotniska znajdującego się na wyspie Whidbey, należącej formalnie do stanu Waszyngton.

„Moja kamera wyłapała coś, co wygląda jak bardzo duży pocisk wystrzelony z Wyspy Whidbey.” – napisał Greg Johnson, który opublikował zdjęcie na Facebooku. – „Próbowałem uzyskać więcej informacji, zanim udostępniłem je publicznie”.

Rozwiązanie zagadki wydawało się oczywiste, bo wskazuje na to obecność bazy lotniczej w pobliżu. Rzeczywiście wiele wskazuje na to, że to skutek wystrzelenia jakiegoś pocisku. Jednak sprawa ta okazała się bardziej tajemnicza. Wojsko stacjonujące na wyspie utrzymuje, że z pewnością nie jest to wystrzelony przez nich pocisk, ponieważ nie dysponują oni rakietami tej wielkości.

„W tej sprawie istnieje wiele spekulacji.” – powiedział rzecznik bazy wojskowej Tom Mills. – „Ale zdecydowanie nie jest to nasz pocisk.”

Ani Robert Lunsford z American Meteor Society, ani profesor meteorologii David Shultz z Uniwersytetu w Manchesterze nie uważają, że to zjawisko meteorologiczne. Co zatem przedstawia tajemnicze zdjęcie?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alojzy

"Wojsko stacjonujące na

"Wojsko stacjonujące na wyspie utrzymuje, że z pewnością nie jest to wystrzelony przez nich pocisk, ponieważ nie dysponują oni rakietami tej wielkości."

Nie rozumiem: instytucję powołaną do zabijania, dezinformacji, rozwijania technologii celem zabijania i z definicji trzymającą te rzeczy w tajemnicy - zapytać o cokolwiek i uwierzyć w odpowiedź?!?!

Skomentuj