Niezidentyfikowane źródło światła na Marsie

Kategorie: 

Źródło: NASA

Amerykańska agencja kosmiczna NASA opublikowała zestaw zdjęć wykonanych na Marsie przez przez znajdujący się tam aktualnie łazik Curiosity. Na jednym z nich widać coś niezwykłego. 

 

Chodzi o nietypowy w tej scenerii snop świata, który jest wyraźnie widoczny na oficjalnej fotografii rzekomo przesłanej z urządzenia jeżdżącego po obcej planecie. Jak wiadomo Mars nie jest oficjalnie zamieszkany przez żadną cywilizację zatem skąd światła, które mogą być właściwie jedynie skutkiem działania inteligentnych istot? 

Pojawiają się już różne rozpaczliwe próby wyjaśniania tej niezwykłej obserwacji. Słyszymy o tłumaczeniu według którego to co zarejestrował Curiosity to zjawisko naturalne. Zwolennicy tej teorii nie potrafią powiedzieć co mogłoby wywołać taki efekt w atmosferze Marsa, ale przynajmniej daje to złudne poczucie bezpieczeństwa.
 
Tylko jedno zdjęcie przedstawia to dziwne światło i nie ma go na innych przekazach z powierzchni Marsa. Być może nie jest to sensacja tylko błąd urządzenia do rejestracji obrazu, ale jest to bardzo trudne do udowodnienia. Wygląda na to, że NASA opublikowała o jedno zdjęcie za dużo i teraz trzeba się będzie tłumaczyć. 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika aabeen

Po pierwsze na Marsie nie

Po pierwsze na Marsie nie mogła się utrzymać atmosfera podobna do ziemskiej bo ta planeta ma za małą siłę ciążenia i wszystkie gazy uleciały w kosmos. Po drugie nie ma atmosfery to i nie ma księżniczek z Marsa. Po trzecie jeśli NASA wysłałaby tam łazik w celu penetracji to i tak nie uwierzycie w cokolwiek powiedzą chyba, że łazik znalazłby uprawiających seks kosmitów przy otwartym oknie i stąd to światło.

Żyjemy zbyt krótko by życie marnować na nic niewarte bzdury.

Portret użytkownika muret

Ciekawe tylko ile jeszcze

Ciekawe tylko ile jeszcze będzie tych dennych nawoływań new ageowskich do skupienia się na życiu w stylu epikureizmu "duchowego" (dla mnie to idiotyzm żeby ludziom wmawiać, że myślenie o sobie jest konieczne, aby być na wyższym poziomie duchowym; a jeśli ktoś nie myśli ani o inych ani o sobie to już całkime postradał zmysły? jeszcze to gadanie o wyłączeniu umysłu to już całkiem farmazon jak nic; nawet dzieciom z podstawówki nie próbuje się wciskać takcih gniotów; jakoś nie widzę przeszkody, żeby myśleć o sobie i o innych zarazem, ale wyznawcy New Age oczywiście postrzegają to tylko i wyłącznie jako skrajności; szkoda mi słów na nich; jeden z drugim przemądrzały będzie kazał się do wszystkich uśmiechać oczywiście serdecznie iw ogóle a mi się na przykład nie chce i mam to gdzieś; takie głupie kazania są zaprzeczeniem istnienia wolenj woli, bo przecież tylko jeden jedyny "oświecony zna cała prawdę i jeszcze jego co niektorzy osobiście pytają się jak oni robią takie rzeczy; zajeżdża mi pychą i chyba komuś coś dziś zakomunikuje jeżeli pewna osoba do mnei nie odpisze-myślę że domyślacie się o kogo mi chodzi i niech się zjawi proszę bardzo, bo widzę , że coś go tu nie ma).

Portret użytkownika ZŁY

Power to będzie jak nas w

Power to będzie jak nas w końcu zarejestrują Smile Będziemy mogli jak jeden mieszkaniec Austrii zrobić zdjęcie do dowodu lub prawka w religijnym nakryciu głowy jakim jest durszlak. Dzięki temu będzie weselej w tym całym burdelu. A i jeszcze mamy w planach powiesić durszlak na ścianie sejmowej licząc na to, że członkowie innych związków wyznaniowych podążą naszym śladem i za jakiś czas ściany Sejmu staną się ekumenicznym symbolem tolerancji religijnej Rzeczypospolitej Polskiej.

Gdzi dwóch się bije, tam korzysta dentysta

Portret użytkownika alteranin1

Się śmiejecie - to może być

Się śmiejecie - to może być najważniejsze odkrycie na Marsie.  Naukowcy podejżewają że na Marsie okresowo cieknie woda, jak przychodzi wiosna na Marsie (tak są tam 4 pory roku) , i temperatura na nasłonecznionych wydmach rośnie, to pojawiają się ciemne ślady. Naukowcy podejżewają że to woda właśnie, co było by niezwykłym odkryciem.
 
To co tu widzimy, wygląda jak gejzer,  a od tego co wytrysnęło odbija się światło. Jeśli to prawda, to powinien tam curiosity podjechać, bo możliwe że to woda z większej głębokości, może nawet płynna, a gdzie woda, tam życie.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Na Marsie też kiedyś były

Na Marsie też kiedyś były oceany, morza, lasy, trawy i zwierzęta, ale tak jak z Ziemią, dorwała się pare tysięcy lat do niego pewna "cywilizacja", ta sama która stworzyła ludzi i zostało co zostało...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Kłamstwo że to jakaś

Kłamstwo że to jakaś cywilizacja unicestwiła życie na Marsie. Są dowody niepodważalne że była to naturalna katastrofa.
Jak coś piszesz to powinieneś za swoje słowa brać odpowiedzialność, więc potwierdź swoje słowa czy to po prostu zwykły debilizm pod publiczkę.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Tak cię juszku już jakiś czas

Tak cię juszku już jakiś czas obserwuję i się zastanawiam jakim cudem ty jeszcze nie wyleciałeś z banem z tej strony Smile Jesteś tak głupi że aż śmieszny, normalnie karykatura samego siebie Smile Może dlatego Admin jeszcze cię tutaj trzyma, bo jesteś takim oblepionym piórami pajacem na sznurkach do robienia idioty z samego siebie, takim błaznem dla ludu do pośmiewiska, do tego z mózgiem tak pełnym aluminium, że nawet złomiarze walczą między sobą o twoją głowę Wink

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Następny debilizm pod

Następny debilizm pod publiczkę.
No ale jak coś wymyśliłeś na prędce pod publiczkę to teraz nie przedstawisz argumentu potwierdzającego twoje słowa.
Dlaczego nie dostałem bana się zastanawiasz bo mi nikt nie może zarzucić kłamstwa. A pisanie prawdy kłuje w oczy stado baranów jak i osoby postronne, którym wytyka się błędy lub kłamstwa.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

"Schlebiaj sobie" hehe

"Schlebiaj sobie" hehe przecież ja chciałem prostej odpowiedzi czy ty tą zagłądę cywilizacji sam szybko wymyśliłeś tak by cos głupiego napisać czy masz jakieś dowody na słowa.
Ale widać nie masz dystansu do siebie i tak drażni cię mój stosunek do klamstwa i głupoty, którą tak zaciekle zwalczam.

Portret użytkownika 85r

juszka każdy dzień powinnaś

juszka każdy dzień powinnaś zaczynać od zimnego kubła wody na ten głupi łeb, następnie gdy ci się pogorszy i znów walnąć ze dwa kubły zimnej wody a jak to nie pomoże to zamknąc się w zamrażalniku na cały dzień, może to ostudzi te twoje uposledzone emocje. A zapomniał bym bo widze że bardzo nerwowo reagujesz na swoje imie, więc może zmień je na inne bo gdy tylko ktoś je wypowie  to odrazu czerwona się robisz jak burak. Ochłoń juszka. Bo nadchodzą cieplejsze dni a tobie się tylko może wtedy pogorszyć.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

O i pojawił się dawno

O i pojawił się dawno niewidziany IQ85, ciekawe co piszesz ktoś ci podyktował bo widzę, że twoja zdania nawet naprały składni.
Ty mi doradzasz kubeł zimnej wody, hmmm a co u was z zapiździałkowie tak robią wszystkim czy tylko ciebie tak na twoim końcu świata cię traktują.

Portret użytkownika pasjonat

niestety ruska wiedza jest

niestety ruska wiedza jest bardzo prawdopodobna - nastapila kolizja 2 planet co spowodowalo usmiercenie marsa i powstanie naszego ksiezyca oraz pasa asteroid i czesci pierscieni saturna.
wskazuje na to nawet zapis kamiennych ornamentow w ktorych wyraznie widac slonce i nasz uklad sloneczny z 2 dodatkowymi planetami.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Bez przesady, nie była żadnej

Bez przesady, nie była żadnej koizji planety z planetą, bo po pierwsze planeta krąży po orbicie, a więc nie mogła trafić w Marsa bo nie ma mozliwości by planety miały taką samą trajektorię.
PO drugie po zderzeniu 2 planet na pewno nie powstał by jakiś Mars, dowód pas planetoid.
Pierscienie saturna to głównie lód i małe ilości skał. Pierścienie jak powstały tego nikt nie wie ale prawdopodobne że kolizja dwóch dużych obiektów jak np. komety i księżyca.
 
Dwie dodatkowe planety jedna to na pewno pas planetoid tzw. planeta Featon która idealnie pasowała by do reguły Titiusa-Bodego. Inne planety odkrywane są dopiero przez np program WISE juz odkryte to Tyche czy Nemesis

Portret użytkownika b@ron

dobra juszku...skup się i

dobra juszku...skup się i czytaj uważnie...twój post brzmiał...cytuję 
"Kłamstwo że to jakaś cywilizacja unicestwiła życie na Marsie. Są dowody niepodważalne że była to naturalna katastrofa.
Jak coś piszesz to powinieneś za swoje słowa brać odpowiedzialność, więc potwierdź swoje słowa czy to po prostu zwykły debilizm pod publiczkę"
...a więc pytam ponownie ,gdzie ty potwierdziłeś owe "niepodważalne dowody" ? że była to naturalna katastrofa...zgodnie z twoim rozumowaniem, nie potwierdziłeś swoich słów niczym...kwalifikując swoją wypowiedź jako "zwykły debilizm pod publiczkę"...a więc ???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

No widzisz totalny kretyn

No widzisz totalny kretyn napisałby na mój post tak:"a gdzie niby tu juszku potwierdziłeś swoje słowa że to była naturalna katastrofa ???".
Natomiast inteligentna osba tak: "Czy możesz podać dowody że była to naturalna katastrofa?"
Idiota daje odpowiedź z pytajnikami na końcu.
Normalna osoba zadaje pytanie kończąc zdanie pytające pytajnikami.

Portret użytkownika b@ron

niestety juszku...musisz

niestety juszku...musisz jeszcze to parę razy przeczytać bo ciężko kapujesz...właśnie zrobiłeś z siebie "totalnego kretyna"...a wiesz dlaczego???...przecież ty nie zapytałeś jak "inteligentna osoba" "czy możesz podać dowody że jakaś cywilizacja unicestwiła życie na marsie?" ...ty napisałeś ...jeszcze raz cytuję..."Kłamstwo że to jakaś cywilizacja unicestwiła życie na Marsie. Są dowody niepodważalne że była to naturalna katastrofa."...jesteś juszku totalnym kretynem i sam się nim mianowałeś...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

hehehehehehehehhehee nie no

hehehehehehehehhehee nie no do tej pory myślałem ze ty robisz sobie jaja z tym nieogarnianiem tekstu ale ty masz tak na poważnie, o ku.... nie mogę.
Znowu coś ci wytłumaczę są zdania orzekające, pytające i rozkazujące. 
Nie nie ty tego nie zozumiesz hehehhehehehehehehehehehhehe, nie mogę lejemy z Ciebie niesamowicie.
Dziś nie potrzebuję, ba przez najbliższy miesiąc żadnego newsa Tallina.

Portret użytkownika duch

Zanim podejmiesz kolejną

Zanim podejmiesz kolejną dyskusję z tym osobnikiem musisz wiedzieć jedno [email protected], że to już nie jest podjuszka-tylko NADjuszka.;) Jego transformacja odbyła się niedawno gdy 2 aniołowie zstąpili na IM i został odbanowany aby działać swoją całą "nad"mocą, także każda dyskusja z nim jest z góry przegrana.Przyznaj jej choć raz racje a zobaczysz jak ze szczęścia nóżkami tupie.Jest lepsza od innych jak się wyraziła i nic z tym nie zrobisz-jest już niereformowalna.

Strony

Skomentuj