Nowa obserwacja UFO w Arizonie

Kategorie: 

Źródło: Unidentified Aerial Phenomena/ABC15news

Z reportażu opublikowanego w zeszłą niedziele w stacji ABC15news wynika, że w Arizonie doszło do ciekawej obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Zdaniem ufologów, zarejestrowane niedawno zdarzenie jest również niezwykle podobne do innego przypadku obserwacji UFO sprzed ponad 15 lat.

Do obserwacji doszło w mieście Mesa w stanie Arizona. Świadkowie zdarzenia, a więc Maier i Kerri Burnet twierdzą iż zauważyli świecącą kule w okolicach godziny dziewiątej podczas gdy przebywali na podwórku swojego domu. Szczęśliwie dla nas, zdołali oni zarejestrować to zdarzenie na filmie oraz uwiecznić moment w którym pojazd, zdaje się wypuszczać ze swojego wnętrza mniejsze sfery.

Wielu ufologów zwróciło tutaj uwagę na niezwykłe podobieństwo pomiędzy przypadkiem z Arizony a bardzo tajemniczym incydentem z Long Beach. Wówczas, bardzo podobny obiekt, który również wypuszczał ze swojego wnętrza pomniejsze sfery został uchwycony przez policyjny helikopter. Obserwując nagrania z obydwu zjawisk, truddno nie przyznać że podobieństwo pomiędzy obydwojgiem z nich, jest uderzające. Czy oznacza to że obydwie obserwacje mogły dotyczyć tego samego obiektu?

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj