Tajemnicze konstrukcje na Saharze potwierdzone

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.co.uk/2013_08_01_archive.html

Witam państwa tym krótkim raportem z najnowszych odkryć archeologicznych na pustyni egipskiej. Przedstawiony news jest kontynuacją wiadomości, które były udostępnione wcześniej przez administratora tego portalu. Jest to artykuł przedstawiający wizytację tych terenów przez niezaleznych badaczy, mającą na celu sprawdzenie odkryć dokonanych za pomocą zdjęć satelitarnych.

 

Potop był zjawiskiem niszczycielskim, z pewnością jego działanie miało różną siłę w różnych miejscach globu. Działanie wody jest ciężkie do przewidzenia i niesie ze sobą wiele niewiadomych fizykalnych. Zniszczenia konstrukcji przedpotopowych są uzależnione od wielu czynników. Jeżeli pokazane fotografie przedstawiają obaz destrukcji wywołanych niszczycielskimi wodami, to są kolejnym dowodem historii przedstawionej w Piśmie świętym.

 

Odkrycia tego dzięki materiałom satelitarnym dokonała Angela Micol. Coś co może wyglądać jak zwykłe wzgórza okazuje się być zbiorem zniszczonych piramid.

 

[ibimage==18884==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

 

Chociaż wygląda to jak wzgórze skalne częściowo przykryte piaskiem pustyni, to w rzeczywistości jest pozostałością konstrukcji nieznanego przeznaczenia, zagadka piramid wiąże się z tajemnicą świadomości, jest tym co pociąga wielu ludzi ku tym tajemniczym kostrukcjom. Zagadkowe budowle są pozostałością starodawnych czasów, w których tereny te wyglądały zupełnie inaczej, prawdopodobnie były porośnięte bujną roślinnością, możliwe że wokoło kręciły się także dinozaury. Wygląd tego "kopca" nie wskazuje na pozostałość po starożytnej działalności ludzi, jednak...

 

....im bliżej tym dziwniejszy staje się ten "kopiec"...

 

 

Wejście do tajemniczej pozostałości

 

 

Nie ulega wątpliwości, że mamy doczynienia z konstrukcją wykonaną przez człowieka !

 

 

Proszę zwrócić uwagę, że nie widać tu żadnych znaków hieroglificznych. W najsłynniejszych piramidach z Giza i jednocześnie najlepiej zachowanych, także nie znaleziono inskrypcji hieroglificznych wskazujących na zastosowanie tych budowli-urządzeń. Ma to ogromne znaczenie podczas interpretacj zasad działania tych "efektorów świadomości" jak ja je nazywam.  Jak już pisałem w artykule o mechanice kwantowej starożytności część II, rzeczywistość jest interaktywna więc wszelkie "przedstawienia" mogą wywoływać efekt odbierany przez umysł-świadomość.

Możecie państwo przeczytać o tym na stronie innegomedium, tutaj:

http://innemedium.pl/wiadomosc/mechanika-kwantowa-starozytnych-cywilizac...

Oto kolejne zdjęcia potwierdzające, iż jest to tajemnicza budowla powstała w czasach prehistorycznych:

 Widok z "wejścia" do starożytnej pozostałości

Potop niszczył z różną siłą budowle, które były wzniesione z różnego rodzaju materiału i z różną "solidnością".

Oto przykład jak skały okalające wnętrze piramidy z Dahshur zostały dosłownie "zdarte", ukazując resztkę tego co zwało się piramidą.(zdjęcia poniżej)

 

Przeszłość Ziemi i jej mieszkańców to coś tak tajemniczego, a jednocześnie niezwykłego, że pojawia się pytanie co robi cywilizacja obecnych Ziemian by ją poznać ?! Niezależni badacze ze Stanów Zjednoczonych twierdzą, że ich rząd w tajemnicy stara się gromadzić różne tajemnicze artefakty pochodzące ze starożytności, a będące pozostałością niezwykle zaawansowanej cywilizacji pierwszych Ziemian. Naukowcy badający geologiczną przeszłość Ziemi wskazują, że wody potopu niosły ze sobą biliony ton błota !

 

Szacują że są na Ziemi miejsca gdzie warstwa skamieniałego błota osiąga 6 kilometrów grubości ! Jeżeli istniały przedpotopowe miejsca z zaawansowaną techniką, czyli odosobnione "starożytne fabryki" budujące na przykład Vimany, to mogły zostać pogrzebane na takiej głębokości ( nie wiemy czy powtarzalność konstrukcji była także cechą ich cywilizacji ?!, przecież mogli wykonywać modele w bardzo ograniczonej ilości). To co widać w postaci resztek archeologicznych na kuli Ziemskiej, co zostąło odkopane, odsłonięte dzięki pracy archeologów, to tylko skrawek naszej przeszłości. Co robi obecna cywilizacja by poznać lepiej to dziedzictwo cywilizacyjne ?

 

Chyba nie będzie przesadą, jeśli napiszę że robi "niewiele" ! Przecież tak naprawdę to zaciera się, lub ukrywa ślady tajemniczej przeszłości rodzaju ludzkiego. Ewolucjonistyczny establiszment nie chce dopuścić by ludzkość dowiedziała się o wstrząsającej historii, jaka miała miejsce na tej planecie. W związku z tym pojawia się wiele pytań, na przykład: czy Biblijny Noe miał ze sobą coś co zawierało całą historię poprzedniej ludzkości, czy posiadał niezwykłe artefakty mogące nauczyć jego dzieci wiedzy przedpotopowych naukowców ?

 

Może jego wiedza zdobyta przez 600 lat życia do czasu potopu była wystarczającą by cywilizacja popotopowa również stworzyła Vimany ? Jakiego rodzaju zdolności posiadał Noe ? Możliwe, że wiedzę czerpał kontaktując się z Super Istotą, był przecież tym wybranym, tym z najlepszym DNA. Noe to niewątpliwie tajemnicza postać,  jego dzieci zasiedliły kontynenty powstałe po zapadnięciu się zbiorników "wielkiej odchłani", Ziemia stała się planetą z olbrzymimi zbiornikami wody powierzchniowej, nazwaliśmy je oceanami i morzami.

 

 

 

Więcej możecie przeczytać państwo pod tymi linkami, zapraszam:

http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/05/zgony-mamutow-i-tajemnicze-artef...

http://popotopie.blogspot.co.uk/2013_08_01_archive.html

oraz tutaj

http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/05/cywilizacje-popotopowe-czy-przed...

Pozdrawiam.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jack

A propos piramid... Jednym z

A propos piramid...
Jednym z ciekawszych atykułów/akcji był ten dodany przez Bacę, dotyczący planowanej ekspedycji w celu splądrowania jakiejś europejskiej piramidy, ale temat umarł chyba śmiercią naturalną...Szkoda, bo nawet przechodziło mi przez myśl dołączenie do akcji. Zastanawia mnie gdzie dokładnie znajdowała się ta piramida i czy może Pan Baca sam wyruszył rozeznać się bliżej w temacie i podzieli się jakimiś informacjami???
 

Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa.

Portret użytkownika asdek

Mądrość i prawda jest w

Mądrość i prawda jest w Bogu.
Co do wolnej woli  a co jeżeli najwyższym celem Boga jest wzajemna miłość między nim ,człowiekiem i wszystkim co stworzył???Nie może ona istnieć bez wolnej woli,bo miłość to uczucie dobrowolne.Nie można nikogo zmusić do pokochania siebie.Ludzie którzy to wiedzą i rozumieją uświadamiają sobie wtedy jak bardzo człowiek jest podobny do Boga.I to świadczy o tym ,że to Pan Bóg stowrzył nas na swoje podobieństwo ,jednak potem zabłądziliśmy.Czego mamy świadectwo dziś : wojny,nienawiść,brak szacunku do siebie,wyścig szczurów itd.Dlatego bracia i siostry bądźmy dobrymi ludźmi , badźmy dobrzy dla siebie ,szanujmy się i pomagajmy sobie bo to najszybsza droga do poznania Boga żywego,którego Syn za nas oddał życie abyśmy my mogli życ wiecznie.Widzicie Bóg nie czekał na przepraszam , błaganie, to on do nas wyciągnął swoją dłoń pierwszy.Ale jak widać człowiek i tak dalej robi swoje,czyli dąrzy do zatracenia.
 

Portret użytkownika bomber

Albo wiara albo wiedza, zeby

Albo wiara albo wiedza, zeby wierzyc nie trzeba myslec.

Nie zarzucam kwestii istnienia Boga itd..

Chyba nieodrobiona lekcja historii oraz epok z okresu liceum sie klania, walkowane przez pierwsze dwa lata, “A co do umarłych, że zostaną wskrzeszeni, czy nie czytaliście w księdze Mojżesza, jak to Bóg rzekł przy krzaku do niego: Jam jest Bóg Abrahama i Bóg Izaaka, i Bóg Jakuba? Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych. Jesteście w wielkim błędzie.” – Mar. 12:26-27 (NP)

Bóg rzekł: Nie jestem Bogiem umarłych, lecz żywych. - telegraficzny skrot

Ale myslac czysto teoretycznie aczkolwiek podpierajac sie faktami historii z dedukcji wynika ze cywilizacja przed nasza istniala, byla zaawansowana oraz miala swoj porzadek, zbyt szybko stala sie inteligentna wiec musiala zostac zniszczona. Zagrazala nietylko sobie.

stawiajac na tablicy fakty z poszczegolnych wiar i laczac ich elementy widac jak na dloni nie pewne fakty ale fakty pewne.

Wyscig trwa dopoki trwa i trwac bedzie az to wszystko nie j*e_b*+n*i*e

Pozdrawiam

bmb

Portret użytkownika Pacal

"STRZEŻ SIĘ TYCH MIEJSC :D" I

"STRZEŻ SIĘ TYCH MIEJSC :D"
I na czym te rewelacje są oparte? Na jakiejś deklaracji któregoś z tam udawszych rzekomych uczonych albo ich całego gremium? Linki na jakjie wskazujesz, prowadzą li tylko stron z zakresu sf , z góry założoną tezą o tak nadzwyczajnej wyjątkowości tych miejsc.

Portret użytkownika pleban

Czy grozi nam katastrofa?

Czy grozi nam katastrofa? Najniebezpieczniejsze miejsca na Ziemi.Od lat 80-tych notujemy pękanie Ziemi. Zaczęło się wszystko w Afryce na obszarze usytuowanym pomiędzy równikiem ziemskim , a zwrotnikiem Koziorożca.Jeżeli popatrzymy na mapę obu półkul Ziemi to z łatwością dostrzeżemy , że pas pustyń na lądach obiega całą kulę Ziemską dookoła na jednej szerokości geograficznej. Odstępstwem jest tu tylko Sahara w Afryce , ona jest przesunięta względem tego pasa bardziej na południe. Wydaje się , że powodem tego jest dryf kontynentu afrykańskiego w kierunku południowym. Kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy lat temu Afryka musiała być usytuowana dużo bardziej na północ, a Sahara znajdowała się dokładnie na tej samej szerokości geograficznej co pozostałe pustynie. Tutaj zapewne rozlegną się głosy , że to bzdura i że tak duży dryf musiał trwać miliony lat. Czyżby? Pamięta ktoś może co mówią Indianie południowo amerykańscy na temat powstania Andów? Oni wbrew obowiązującej nauce twierdzą , że proces powstawania tych gór był niezwykle szybki i trwał około 100 lat. Wszystko odbyło się za życia jednego pokolenia i miało się to stać nie miliony lat temu , ale około 12 do 15 tysięcy lat temu. Cóż za dziwna zbieżność w czasie z platońskim opisem zatopienia Atlantydy. Współczesna nauka potwierdza też wystąpienie potopu w tamtym czasie w rejonie dzisiejszej Europy Południowej chodzi o basen Morza Śródziemnego. Dotknąć to miało także północną Afrykę. Ślady tamtego potopu pozostały na Sfinksie, o czym mało kto wie.Tym sposobem znaleźliśmy się w interesującym nas rejonie.Wiele wskazuje , że szykuje się tam powtórka katastrofy z przed około 13 tysięcy lat.Powyżej równika w Afryce pęka ziemia i rozstępuje się, wewnątrz tych szczelin pojawia się miejscami płynna lawa, ale jednocześnie nie dochodzi do erupcji wulkanicznej, oznacza to , dwie rzeczy: pierwsza to , że pęknięcie dotyczy całego płaszcza ziemi, aż do miejsca występowania płynnej lawy, a druga , że lawa tam znajdująca się nie ma ciśnienia jakie powinno być na takich głębokościach, stąd brak typowej erupcji wulkanicznej w momencie pęknięcia płaszcza ziemi.Pierwsze rozżarzenia się powierzchni gruntu w miejscach pęknięć zanotowano na tych samych szerokościach geograficznych na półwyspie Indyjskim. Podobnie pęka na tej samej szerokości Ameryka Południowa tam na razie brak doniesień o podchodzeniu lawy, co nie znaczy że tam to zjawisko nie występuje. Być może tylko nie wiemy o tym.W tym samym czasie trochę wyżej na północ mniej więcej wzdłuż 50 równoleżnika w rejonie basenu morza śródziemnego codziennie notujemy po kilkadziesiąt trzęsień ziemi i wzrasta aktywność wulkaniczna. Jeszcze dalej na północ w całej Europie notuje się wstrząsy w miejscach dawno wygasłych wulkanów. Jeszcze dalej na północ bo w północnej Polsce pojawiło się pęknięcie Ziemi zmierzające w kierunku na wschód i ciągle powiększające się.Co to oznacza? Oznacza to , że kontynent Europejski osiada , a ciśnienie lawy ciągle pod nim rośnie. W końcu dojdzie do przełamania w miejscu nagminnego występowania trzęsień , tam naprężenia gruntu są największe. Towarzyszyć temu będą wybuchy wulkanów uważanych za dawno wygasłe na terenie całej Europy. Wybrzeża Europy Południowej i dno basenu morza śródziemnego zapadną się. Może się okazać , że to zjawisko wystąpi nagle i całkiem niedługo sądząc po intensywności zdarzeń jakie tam mają miejsce. Wtedy siłą rozpędu już przetoczy się to dookoła kuli ziemskiej przez wszystkie oceany i kontynenty. Po ustaniu kataklizmu ci co przeżyją zobaczą nowy obraz kontynentów na Ziemi. 

Strony

Skomentuj