Tajemnicze trójkątne monolity - wytłumaczenie przesłania

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Na przełomie listopada i grudnia 2020, na portalu InneMedium, pojawiły się artykuły redaktora "M@tisa" w sprawie tzw. "tajemniczych monolitów". Ktoś te konstrukcje stawia w miejscach teoretycznie odosobnionych, a następnie szybko, pod osłoną nocy, demontuje i ukrywa. Gdyby sprawa dotyczyła tylko USA nie była by aż tak sensacyjna, jednak "trójkątny monolit" pojawił się również w Rumunii. Wielu zadaje sobie pytanie co to może znaczyć, kto to finansuje i dlaczego stawia akurat taką konstrukcję ? Należy zadać kolejne pytania, mianowicie: "dlaczego akurat teraz ?!" oraz: "dlaczego monolit ma kształt trójkąta ?"

Pojawiły się na Innemedium jakieś wyjaśnienia, ktoś się ujawnił, ma to być jakoby artystyczne wydarzenie grupy "The Most Famous Artists". Warto zapytać kto ich finansuje oraz kto za nimi się ukrywa ? Niestety na razie nikt nie podał odpowiedzi na powyższe pytania.

Na wstępie należy przypomnieć wszystkim, iż tajne organizacje iluminackie, tzw. "loże wolnomurarskie" od samego początku swojego istnienia, zajmują się symbolami, przesłaniami symbolicznymi i językiem symboli. Wyznawcy istoty bafometa bazują na tajemniczym języku, którego podstawy nikną w pradawnej zamierzchłej przeszłości. Przypomnijmy - symbol to semantyczny środek stylistyczny, który ma jedno znaczenie dosłowne i różną liczbę znaczeń ukrytych. Jest to znak odnoszący się do innego systemu znaczeń, niż do tego, do którego bezpośrednio się odnosi. 

Skoro tak, to co oznacza, albo czego symbolem jest "trójkątny monolit". Po pierwsze ma związek ze sceną filmu "Odyseja kosmiczna 2001" i jest on trójkątny ! Jak zapewne pamiętacie, organizacja "loży Thule-Vrill" to grupa wtajemniczonych w dwa nachodzące na siebie trójkąty, tworzące w pewnym momencie znak masoński, ale również i tzw. "Gwiazdę Dawida". Jest to też symboliczne przedstawienie nakładania się dwóch światów, ziemskiego (piramida skierowana do góry - małpy - ziemskie prymitywy), i niebiańskiego (piramida skierowany w dół - niebiański monolit Demiórga).

 

Mamy więc tu trójkąt-znak, co jest istotne z punktu symboliki. Kolejną sprawą w monolicie, albo raczej w monolitach, którą należy podkreślić jest moment ich pojawienia się. Chodzi o czas pandemii, a właściwie o coś, co się właśnie rozpoczyna, i ma związek z globalną akcją szczepień ! Już wiadomo, że tzw. "szczepionki GMO", to nie szczepionki, ale tajemnicze (alchemiczne) substancje, które będą modyfikowały ludzkie organizmy (prymitywne małpy). 

Ujmujac to z innej perspektywy, zbliżonej do tematu "monolitów", chodzi o sygnalizację rozpoczęcia planetarnej przemiany rodzaju ludzkiego na modłę loży ufonautycznej Thule-Vrill, czyli przemiany cywilizacji ludzkiej w cywilizację hybrydalną, albo po prostu ufonautyczną mieszańców ludzko-obcych, o "udoskonalenie" małp, czyli "jeszcze prymitywnej ludzkości" w "nowego humanoida". 

Trójkątne monolity, za sprawą organizacji iluminackiej, a jest ona międzynarodowym kartelem rewolucyjnym, pojawiły się na dwóch kontynentach, wzbudziły międzynarodowe zainteresowanie i uruchomiły symboliczny przekaz do swoich członków: "Rozpoczynamy modyfikację całej ludzkości, czyli transhumanistyczną rewolucję - ewolucję bio technologiczną w to coś".

Czytelnicy, jakaś ich część, zapewne stwierdzi, że takie rozumienie jest przesadą, albo wymysłem wyznawcy spiskowych teorii, jednak nie ma bardziej sensownego wytłumaczenia dla tajemniczych monolitów, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę zasadę działania tajnych bractw wolnomurarskich, a jest nią TAJEMNICA !

"A na jej czole wypisane imię - tajemnica: "Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi" Apokalipsa św. Jana 17:5 Jak przeczytaliście, w cytowanym wersecie jest napisane coś o tajemniczym "czole", na którym jest wypisane "tajemnica". Symbol "czoła" oznacza zapewne umysł-myśli-myślenie, a nawet dostęp do duszy, skoro tak, to tajemnica "czoła nierządnicy" polegać może na stosowaniu przez "nierządnicę iluminatów" wszelakich zagadek, powodujących wzmożenie myślenia-zastanawiania się umysłu-umysłów, ale bez podawania rozwiązania, przecież chodzi tylko i wyłącznie o "tajemnicę", bez wyjaśnienia ! 

Aby to państwu jeszcze lepiej wytłumaczyć, ujawnić tajemnicę, zmontowaliśmy dla was film dokumentalny o całej tej akcji. Jest do obejrzenia na platformie bitchute.com, oczywistym jest, że YouTube szybko by usunęła tego typu produkcję, która ukazuje posunięcia tajnych organizacji hybrydy bafometa ! A jeśli uwzględnicie tytuł tego wideo: "Globalne zarządzanie percepcją genetycznych małp poprzez szatańsko hitlerowskie organizacje Thule-Vrill", to sprawa staje się jasna. Zapraszamy na ten ważny dokument !

GLOBALNE ZARZĄDZANIE PERCEPCJĄ GENETYCZNYCH MAŁP POPRZEZ SZATAŃSKO HITLEROWSKIE LOŻE THULE VRILL

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeśli chodzi o tajemnice

Jeśli chodzi o tajemnice trójkątów iluminackich świątyń wolnomurarskich to polecam te filmy, jest tam dużo wyjaśnione...

Kiedy przybędzie piąty element ? - Hoggard

https://youtu.be/ZEYvoVAVD8s

Piąty element Czwartego królestwa w symbolach - Hoggard

https://youtu.be/A4DKgWPYhK8

Potężny hylemorf-alchemiczny przekaz do podświadomości ludzkosci - Hoggard

https://youtu.be/hXBvJeXmOak

Natomiast w temacie wyznawców bafometa - istoty hybrydy, to proszę zobaczyć jaką potęgą dysponuje szatan, nawet PiSowscy politycy, którzy przed kamerami udają chrześcijan, właśnie dziś 11/12/2020, oddali całkowitą suwerenność Unii Europejskiej, nawet oni muszą oddawać pokłon Lucyferowi ! No ale przecież Jezus sam mówił o tajemniczej istocie "księciu tego świata"...

Książę świata, który nie chce naszego zbawienia, to określenie ewangeliczne w Wulgacie (łac.) „Princeps huius mundi” „Pan (książę) tego świata” jest to jedno z określeń szatana użyte przez Chrystusa w Ewangelii wg św. Jana (i 14,30).

„Teraz odbywa się sąd nad tym światem. Teraz władca tego świata zostanie precz wyrzucony.”  J.12,31

„ Już nie będę z wami wiele mówił, nadchodzi bowiem władca tego świata. Nie ma on jednak nic swego we Mnie” J.14,30

Władca tego świata iluminackiego rządzi całą cywilizacją ufonautyczną, ale Jezus jest Królem Wszechświata ! Smile Dlatego warto wierzyć w Chrystusa !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Gruby Dolar

Ale pierdoły! Co kieruje

Ale pierdoły! Co kieruje artystami? No cóż, może najlepiej byłoby powiedzieć, że z uwagi na swoją wrażliwość dobrze interpretują atmosferę i potrafią to przekazać na swój sposób. Nie trudno zauważyć tu analogię do Odysei Kosmicznej, która jest kultowym obrazem. Prowokacja udana i to właściwie tyle. Reszta to dyby smolone.

Jeśli tajna organizacja kontrolująca świat nie ma na dobrze wykonanie porządnych spawów (szczególnie te w Rumunii) to raczej nic nam nie grozi.

Portret użytkownika Homo sapiens

Polecam koniecznie

Polecam koniecznie obejrzyjcie to wideo, tam jest wypowiedz znanego Polaka, pana Dybowskiego, w temacie oszustwa szczepionkowego, które PiSowcy chcą sprzedać Polakom, a które jest skandalem, a ci co to robią powinni trafić do więzienia bo szczepionki GMO to trucizna, robią na nas eksperyment medyczny typu hitlerowskiego !!

Szczepienia w natarciu! UE chce zniewolić Polskę! Trump kontratakuje! M. Dybowski

https://www.youtube.com/watch?v=ldv8eYgtIHM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj