Tajemniczy trójkątny kształt zauważony w strefie 51

Kategorie: 

Źródło: Gabriel Zaifman

Niecałe 6 miesięcy przed terminem ujawnienia informacji na temat UFO przez amerykańskie agencje wywiadowcze zauważono dziwny trójkątny kształt na terenie słynnej strefy 51.  

Zdjęcia zrobione przez prywatnego pilota Gabe’a Zeifmana ukazują czarny, trójkątny obiekt w hangarze zlokalizowanym w jednym z hangarów placówki. Ujęcia zostały zrobione w trakcie świąt bożego narodzenie, kiedy Zeifman dokonywał przelotu w pobliżu tajemniczej bazy wojskowej.

Pilot sfotografował obiekt ze swojego samolotu Cessna 150, kiedy dokonywał przelotu w Strefie Sił Powietrznych Nellis, która jest częścią instalacji strefy 51. Zeifman dostał pozwolenie od kontrolerów ruchu powietrznego tej silnie strzeżonej strefy.

Ta obserwacja następuje w okresie oczekiwania na raport Pentagonu i innych agencji wywiadowczych, w którym mają ujawnić wszystko co wiedzą na temat UFO. W grudniu ubiegłego roku Donald Trump podpisał ustawę dającą 2.3 tryliona dolarów zapomogi dla dotkniętych epidemią wirusa COVID-19.

W treści tej ustawy zawarty był akt nakazujący wywiadowi rządowemu na stworzenie i przedstawienie raportu o UFO przed Kongresem Stanów Zjednoczonych. Mają one na to 180 dni od wejścia ustawy w życie.

Senacka Komisja Wywiadu prowadzona przez senatora Marco Rubio zażądałe, żeby raport zawierał „szczegółową analizę danych dotyczących niezidentyfikowanych zjawisk” które wystąpiły w strefie powietrznej USA.  Ma on też zawrzeć informacje zebrane i przechowywane przez Biuro Wywiadu Marynarki Wojennej.

Dodatkowo przeprowadzona ma być też analiza potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa narodowego, jakie mogą nieść ze sobą „niezidentyfikowane powietrzne zjawiska”. Sprawdzane będą też powiązania tych zjawisk z działalnością zagranicznych nieprzyjaciół kraju.

Nagranie pilotów obserwujących UFO, które zostało ujawnione w kwietniu 2020 roku mogły wpłynąć na stworzenie tego aktu. Pierwsze nagranie pochodzi z 2004 roku a drugie z 2015. Trump podczas sesji prasowej w kwietniu stwierdził że jest to „kawał niezłego wideo”.  Z kolei były dyrektor CIA stwierdził w komentarzu na temat nagrań, że źle jest zakładać, że nie istnieją pozaziemskie formy życia.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika gienek783456

Wytrzymałem prawie do końca

Wytrzymałem prawie do końca filmu, te pozostałe 1,5 minuty dooglądnę wieczorem dla spokojniejszego snu. Emocje jak na grzybach. Jestem szczęśliwy że są takie portale jak ten i można zobaczyć i przecczytać coś ciekawego

Portret użytkownika Czar3k

MAM NADZIEJE, ZE W KONCU SIE

MAM NADZIEJE, ZE W KONCU SIE RUSZY I USA UDOSTPENI CHOC CZESC NAGRAN Z UFO. RZADZACY NA CALYM SWIECIE POPROSTU BOJA SIE REAKCJI LUDZI, GDY DOWIEDZA SIESIĘ, ZE RZADY NAJWIEKSZYCH MOCARTSW JUZ DAWNO WSPOLPRACUJA Z ISTOTAMI Z INNYCH PLANET CZY GALAKT I ZE NIE MAMY ZADNYCH SZANS Z NIMI GDYZ WYPRZEDZAJA NAS O SETKI JAK NIE TYSIACE LAT WE WSZYSTKIM. SAMI WIECE JAK WIARA DZIALA NA LUDZI A CO W PRZYPADKU GSY DOWIEDZA SIE, ZE ZADNYCH BOGOW NIE MA I NIE BYLO ZAS BYLI TO KOSMICI I NASTAPIL BY MOZLIWE CHAOS I TO WLASNIE TEGO RZADZACY SIE BOJA, BO TAK NAPRAWDE NIE WIADOMO HAK ZAREAGUJE LUDNOSC NA SWIECIE. ZAPEWNE NAJWIECEJ "ALE" MIELI BY ARABY, ZE NIBY ZACHOD KLAMIE I WYMYSLA, BY ZNISZCZYC ISLAM ITP ITD I MOGLIBY ZAATAKOWAC SETKI RAZY BARDZIEJ NIZ DOTYCHCZAS ITP. JEDNO CO JEST PEWNE TO, ZE INNE CYWILIZACJE ISTNIEJA NA INNYCH PLANETACH I RZADY, A NAPEWNO RZAD USA POSIADA WRAK STATKU Z TEGO TEZ PO II WOJNIE SWIATOWEJ NASTAPIL TAKI NAGLY WZROST W TECHNICE JAK NP. Z SIATKOWKI OKA OBCEGO SKONSTRUOWALI NOKTOWIZOR, Z POJAZDU WZIELI SWIATLOWODY I INNE PODZESPOLY POPROSTU POCZYTAJCIE O WYNALAZKACH I W KTORYCH LATACH ZOSTALY RZEKOMO ODKRYTE I WSZYSTKO LACZY SIE W JEDNA CALOSC

Skomentuj